



Wenen Hop-On Hop-Off Bus Tour met optionele wandeltour
Beoordelingen
Algemeen
Overzicht
Locatie van activiteit
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
Verschillende ontmoetingsplekken/inwisselpunten beschikbaar, bekijk de locatie-informatie voor een volledige lijst.
Leden kunnen tot 15% besparen op deze activiteit
Beschikbaarheid controleren
Panoramische tour van 70 minuten
70 min panoramische tour
Headset met audiogids (beschikbaar in 9 talen)
24-uurs ticket
Onbeperkt gebruik van Hop on Hop off gedurende 24 uur vanaf het eerste gebruik.
2 hop-on hop-off routes. Vertrek elke 20 - 30 minuten op zowel de Rode Route als de Blauwe Route. Neem op de dag van aankomst contact op met het Big Bus personeel voor de actuele intervallen.
48-uurs ticket
Onbeperkt gebruik van Hop on Hop off gedurende 24 uur vanaf het eerste gebruik.
2 hop-on hop-off routes. Vertrek elke 20 - 30 minuten op zowel de Rode Route als de Blauwe Route.
Gratis Weense hotdog
Swarovski-kennismakingstour & cadeautje
72-uurskaart & begeleide wandeltocht
Onbeperkt gebruik, geldig gedurende 72 uur vanaf het moment van het eerste gebruik
2 Hop on Hop off Routes, Onbeperkt Hop on Hop off toegang voor de duur van je ticket.
Begeleide wandeltour door de binnenstad met dagelijks vertrek in het Engels Tour om 11.30 uur vanaf rode halte 1: Opera
GRATIS ' '-hotdog uit Wenen van ZUM KAISER
Swarovski-kennismakingstour & cadeautje
Wat is wel en niet inbegrepen
Belangrijke info voor je boekt
- De eerste tour vertrekt vanaf Big Bus Stop #1: Opera om 9:30 uur, met bussen om de 30-45 minuten (laatste om 16:30 uur).
- Opgenomen commentaar in 9 talen: Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Portugees, Russisch, Arabisch en Chinees
- Als je het 72-uurskaartje met een begeleide wandeltocht hebt gekozen, vertrekt deze dagelijks om 11.30 uur vanaf halte 1: Opera (Walfischgasse 2), in het Engels, en duurt ongeveer 90 minuten.
- Baby's van 4 jaar en jonger reizen gratis en hebben geen ticket nodig.
- Download de gratis Big Bus App voor het live volgen van bussen, haltelocaties, service-updates en meer.
- Bij de 48- en 72-uurskaart krijg je ook een code voor de Vox POPGuide-app, waarmee je twee rondleidingen op eigen houtje kunt doen (Secrets of Vienna of Vienna in the 19th Century) in zes talen. Je code staat op het ticketbewijs wanneer je je QR activeert bij het Big Bus personeel; download de POPGuide app om in te wisselen en te genieten.
- De Swarovski-rondleidingen vinden plaats van maandag tot en met zaterdag om 10.30 en 17.00 uur in het Engels. Ze vertrekken vanaf de Swarovski Kristallwelten Store Wien, Kärntner Straße 24, 1010 Wenen, op ongeveer 5 minuten lopen van halte nr. 1 op de rode en blauwe lijnen
- In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing
- Deze activiteit wordt aangeboden door een professionele handelaar (een partij die handelt als onderdeel van hun vak, bedrijf of beroep).