Dit is onze meest complete helikoptertour. Het is een combinatie van onze tour over Buenos Aires City plus onze tour over de Lujan rivier ten noorden van Buenos Aires City.
Tijdens deze tour kunt u de meeste bezienswaardigheden van Buenos Aires City zien. Onder andere bezienswaardigheden zult u de “Bombonera” (Boca Junior's voetbalstadion), de nieuwe en oude havens van Buenos Aires, “La casa Rosada” (het presidentiële kantoor), Puerto Madero wijk en de “Recoleta” begraafplaats waarderen. Ten noorden van de stad, langs de Lujan rivier, kunt u de wijk “Nordelta” zien, de scheepswerven en jachthavens langs de rivier onder andere interessante bezienswaardigheden.
De tour wordt gehouden in een Robinson 44 helikopter die 4 zitplaatsen heeft, een voor de piloot en de andere 3 voor de passagiers. De prijs is inclusief alle 3 passagiers.