LET OP :
Eten is niet inbegrepen in de eerste categorie die WANDELTOCHT is, tijdens het boeken krijgt u te zien 3. categorieën : Wandeltocht , Tapas tour , Eten tour (de tweede en derde categorie zijn inclusief eten)
ONZE TAPAS / GEZONDE VOEDINGSERVARING
In deze 3 uur durende ervaring verken je Cadiz als lokaal en bezoek je de beroemdste plekken en ontdek je ook de verborgen juweeltjes.
Als je vegetarisch, veganistisch, pesctarisch, allergisch bent, dieetbeperkingen hebt of specifieke voorkeuren hebt – deze ervaring is op maat gemaakt voor jou!
Als onderdeel van de tour lunchen of dineren we in één van de oudste en meest authentieke restaurants van de stad, waar u kunt genieten van een uitgebreid proefmenu met Spaanse en Cádiz specialiteiten. Het menu bestaat uit een typisch hoofdgerecht, soep of gekoelde room, een selectie van 3 - 4 borden met voorgerechten, desserts en drank.
Wij bieden gepersonaliseerde tour opties op basis van uw voorkeuren. Laat gewoon een reactie achter, en ons Expert team zal contact met u opnemen om uw tour aan te passen.