expedia

Dagtrip naar de berg Fuji en Hakone vanuit Tokio met Bullet Train-optie

Van H.I.S.Co., Ltd.
7.8 van 10
Goed
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 104 per volwassene
Wat is inbegrepen?
  • Gratis annulering mogelijk
  • 11 u.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
Overzicht

Ontdek de essentie van de natuurlijke schoonheid en het rijke erfgoed van Japan tijdens deze boeiende tour!

Stijg op naar het legendarische 5e station van de berg Fuji, verken de vulkanische wonderen van Owakudani, zweef boven adembenemende landschappen op de Hakone-kabelbaan en vaar over Lake Ashi aan boord van een piratenschip.

Met deskundige Engelssprekende gidsen om elke halte te belichten, en de optie om via de iconische Shinkansen terug te keren naar Tokio, belooft deze meeslepende reis een onvergetelijk avontuur langs de iconische bezienswaardigheden van Japan.

Locatie van activiteit

  • Robert Indiana Sculpture: "LOVE"
    • 1 5
    • 160-0023, Shinjuku City, Tokyo, Japan

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • Robert Indiana Sculpture: "LOVE"
    • 1 5
    • 160-0023, Shinjuku City, Tokyo, Japan

Beschikbaarheid controleren


Ontbinding bij Odawara-geen lunch
  • De activiteit duurt 11 uur11 u.
    11 u.
  • Engels

Geen lunch inbegrepen
Motorrijtuig: Selecteer deze optie om uit te stappen bij Hakone Yumoto Station of Odawara Station.

Taalopties: Engels
Starttijd: 08.30 uur
Prijsdetails
€ 104,08 x 1 volwassene€ 104,08

Totaal
De prijs is € 104,08
tot ma. 27 okt.
Retour per touringcar - GEEN LUNCH
  • De activiteit duurt 11 uur11 u.
    11 u.
  • Engels

Geen lunch inbegrepen
Motor Coach: Selecteer deze optie om terug te gaan naar Tokyo Shinjuku station.

Taalopties: Engels
Starttijd: 08.30 uur
Prijsdetails
€ 104,08 x 1 volwassene€ 104,08

Totaal
De prijs is € 104,08
tot ma. 27 okt.
Ontbinding te Odawara-met lunch
  • De activiteit duurt 11 uur11 u.
    11 u.
  • Engels

Lunch inbegrepen: Japanse stijl lunch
Motorrijtuig: Selecteer deze optie om uit te stappen bij Hakone Yumoto Station of Odawara Station.

Taalopties: Engels
Starttijd: 08.30 uur
Prijsdetails
€ 112,52 x 1 volwassene€ 112,52

Totaal
De prijs is € 112,52
tot ma. 27 okt.
Retour per touringcar+lunch
  • De activiteit duurt 11 uur11 u.
    11 u.
  • Engels

Lunch inbegrepen: Lunch in Japanse stijl
Motorcoach: Selecteer deze optie om terug te gaan naar Tokyo Shinjuku station.

Taalopties: Engels
Starttijd: 08.30 uur
Prijsdetails
€ 112,52 x 1 volwassene€ 112,52

Totaal
De prijs is € 112,52
tot ma. 27 okt.
Retour per BulletTrain - GEEN LUNCH
  • De activiteit duurt 11 uur11 u.
    11 u.
  • Engels

Geen lunch inbegrepen
Terug met de bullet train: U stapt uit bij Odawara St.
Er wordt een niet-gereserveerde zitplaats enkele reis verstrekt
De Gids zal niet met de trein rijden

Taalopties: Engels
Starttijd: 08.30 uur
Prijsdetails
€ 126,59 x 1 volwassene€ 126,59

Totaal
De prijs is € 126,59
tot ma. 27 okt.
Retour per Bullet Train+Lunch
  • De activiteit duurt 11 uur11 u.
    11 u.
  • Engels

Lunch inbegrepen: Lunch in Japanse stijl
Retour per Shinkansen: U stapt uit bij Odawara St.
Er wordt een niet-gereserveerde zitplaats voor een enkele reis verstrekt.
De Gids zal niet met de trein rijden

Taalopties: Engels
Starttijd: 08.30 uur
Prijsdetails
€ 135,03 x 1 volwassene€ 135,03

Totaal
De prijs is € 135,03
tot ma. 27 okt.
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepen
    Alle toeslagen en belastingen
  • InbegrepenInbegrepen
    Engelssprekende dirigent
  • InbegrepenInbegrepen
    Deze tour is inclusief een lunch in Japanse stijl als de optie "+Lunch" is geselecteerd
  • InbegrepenInbegrepen
    Touringcar met airconditioning en gratis WiFi
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Alcoholische dranken
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Toilet aan boord
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Privé-vervoer

Belangrijke info voor je boekt

  • Als u de optie zonder lunch kiest, raden wij u aan de lunch vóór uw vertrek klaar te maken, aangezien er mogelijk geen lunchplaatsen beschikbaar zijn.
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Baby's en kleine kinderen kunnen in een wandel- of kinderwagen mee
  • In de bullet train is een niet-gereserveerd zitplaatsticket aanwezig. Van Odawara naar Tokyo gaan er gemiddeld 2 treinen per uur.
  • Allergieën of Glutenvrij : helaas bieden wij geen glutenvrije maaltijden, maar we kunnen aan de meeste allergieverzoeken voldoen.
  • Kinderen moeten bij een volwassene op schoot zitten
  • In het geval dat de Hakone-kabelbaan en het Hakone-piratenschip vanwege bepaalde omstandigheden niet kunnen opereren, wordt de tour naar een van de volgende alternatieve bestemmingen geleid. Hakone Komagatake-kabelbaan, Hakone Lake Ashi-boottocht, Lake Kawaguchi-cruise op Lake Kawaguchi, Mount Fuji panoramische kabelbaan, Mishima Skywalk, Odawara Castle, Hakone Venetian Glass Museum, Hakone-en Aquarium, Narukawa Art Museum, Hakone Checkpoint, Hakone Shrine, enz. (De tour wordt niet geannuleerd en er wordt om deze reden geen restitutie verleend.)
  • Vervoersopties zijn rolstoeltoegankelijk
  • Alle plaatsen en oppervlakken zijn rolstoeltoegankelijk
  • Geschikt voor alle condities
  • Deze tour vertrekt ongeacht het weer of de verkeersomstandigheden, tenzij u door de lokale exploitant anders wordt geïnformeerd. Viator en uw lokale touroperator zijn niet verantwoordelijk voor het wijzigen van de route als gevolg van onvoorziene omstandigheden
  • Zoals bepaald door de Japanse wetgeving, draag alsjeblieft je veiligheidsgordel op de tourbus.
  • Houd er rekening mee dat u de geplande retourlocatie na de tour niet kunt wijzigen.
  • In geval van verkeerscongestie of andere oncontroleerbare redenen, kan dit leiden tot veranderingen in het tourschema of tijd verkorten in elke bezienswaardigheden, moet u van tevoren op de hoogte worden gebracht.
  • Bij slecht weer is er een kans dat Mount Fuji niet kan worden gezien. Om deze reden zullen we de tour niet annuleren of een terugbetaling doen.
  • Wanneer er slechts een kleine groep deelnemers is, in plaats van te vertrekken met een grote bus, kan een kleine bestelbus worden gebruikt. Houd er rekening mee dat, ongeacht de methode die terugkeert naar Tokio, alle deelnemers met hetzelfde voertuig vertrekken.
  • Vanwege slecht weer of verkeerscongestie is de weg naar Mt. Fuji 5th Station kan misschien niet passeren, het tourschema zal veranderen om "Fujisan World Heritage Centre" te bezoeken of sightseeing op Fuji 1st to 4th Station.
  • Afhankelijk van de weersomstandigheden (zoals hoge luchtvochtigheid, zware regenval, mist) is de berg Fuji mogelijk niet zichtbaar.
  • Als u vanwege een vertraging uw Bullet Train mist na het uitstappen op Odawara Station, vindt er geen restitutie plaats. Neem de volgende trein in het niet-gereserveerde gedeelte. Als je van plan bent om na de tour de Bullet Train te nemen, zorg er dan voor dat je de Bullet Train kiest die vertrekt vanaf Odawara Station.
  • Kinderen tot 5 jaar mogen gratis mee, maar krijgen geen busstoelen of lunch aangeboden. Als er zitplaatsen in de bus of lunch nodig zijn, reserveer dan het kindertarief.
  • Als het piratenschip vanwege bepaalde omstandigheden wordt geannuleerd, wordt u omgeleid voor sightseeing in Hakone Machi.
  • De gids zal vanwege operatieredenen niet aan boord gaan van de Bullet Train van Odawara naar Tokio. De gids zal degenen die met de Bullet Train terugkeren, laten weten hoe ze vanaf het station van Tokyo terug naar het hotel kunnen komen voordat ze op de trein stappen.
  • Indien het minimum aantal deelnemers (2) niet wordt bereikt, gaat de tour op die dag niet door.
  • Draag schoenen waarmee u tijdens de tour soepel en gemakkelijk kunt lopen.
  • Je kunt aan het einde van de tour besluiten om uit de bus te stappen bij station Hakone Yumoto of Odawara, laat het ons van tevoren weten. Dit heeft ook geen invloed op de kosten van dit product, dat identiek blijft aan de hoofdoptie "Retour per touringcar".
  • Houd er rekening mee dat er geen restitutie wordt verleend voor claims met betrekking tot het weer of de wijziging van het schema die door de Gids of een van de medewerkers op de tour wordt toegepast.
  • In geval van zwaar weer of verkeersopstoppingen en de bus kan de weg richting het 5e station van Fuji niet passeren, bezoekt de tour Oshino Hakkai, het Fujisan Werelderfgoedcentrum, Lake Kawaguchi Oishi Park of Lake Yamanakako Hana no Miyako Park. Houd er rekening mee dat een alternatieve route ook kan worden weggelaten, afhankelijk van de toestand van de weg.
  • De tour komt rond 19:30 uur terug in Shinjuku. Afhankelijk van de verkeersomstandigheden kan het later worden.
  • Om een vlotte regeling te garanderen, gelieve ons op het moment van boeking te informeren over uw voornemen om een rolstoel te gebruiken.
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Activiteitenreisplan

Robert Indiana Sculpture: "LOVE"
  • 15 min.
Shinjuku Liefde is ons ontmoetingspunt. Onze medewerkers wachten op u met een blauwe vlag met HIS Logo
Mt. Fuji 5th Station
  • 30 min.
Ontdek de betoverende schoonheid van het 5e station van Mount Fuji! Bewonder adembenemende panoramische vergezichten en onthul de allure van dit iconische monument binnen handbereik. Dompel jezelf onder in de heilige sfeer van Komitake Shrine en voeg een vleugje spirituele diepgang toe aan je reis!
Owaku-dani Valley
  • 30 min.
Ontdek de boeiende allure van Owakudani! Verken de stomende ventilatieopeningen van de vulkanische vallei en wees getuige van de betoverende fumarolen. Ervaar het dramatische landschap en de geothermische wonderen die Owakudani tot een onvergetelijke bestemming maken!
Hakone Ropeway
  • 25 min.
  • Toegangsticket inbegrepen
Begeef je op een opwindende reis via de kabelbaan van Owakudani naar Sounzan Station! Zweef boven het betoverende vulkanische landschap en biedt een adembenemend uitzicht op de stomende ventilatieopeningen en het dramatische terrein. Ervaar de spanning en landschappelijke schoonheid terwijl u tussen deze adembenemende bestemmingen reist!
Lake Ashinoko
  • 30 min.
  • Toegangsticket inbegrepen
Stap aan boord en voel het zachte briesje terwijl je vaart op een pleziercruise met piratenthema op Lake Ashi! Als het weer helder is, zult u versteld staan van de aanblik van de Fuji die van achter de heuvels uitkijkt! En vergeet niet aan het einde van de tour naar links te kijken – zie je die geweldige rode torii? Dat is het Hakone Heiligdom!
Odawara Station Tourist Information Center
  • 10 min.
Reizigers die voor de Shinkansen-retour hebben gekozen, splitsen zich hier af van de groep en nemen de Shinkansen van Odawara Station naar Tokyo Station. Reizigers die ervoor kiezen om per bus terug te keren, keren per bus terug naar Shinjuku (ongeveer 2,5 uur).
Mode Gakuen Cocoon Tower
  • 10 min.
Reizigers die ervoor kiezen om terug te keren met de bus, zal de tour eindigen bij Shinjuku West Exit.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    Robert Indiana Sculpture: "LOVE"
    • 1 5
    • 160-0023, Shinjuku City, Tokyo, Japan

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    Robert Indiana Sculpture: "LOVE"
    • 1 5
    • 160-0023, Shinjuku City, Tokyo, Japan

De beste deals voor activiteiten

Ontdek zelf de schatten van de wereld met geweldige deals voor activiteiten in de buurt en verder weg. Expedia biedt unieke activiteiten waardoor je Shinjuku City op je eigen manier kan verkennen. Of je nou van natuur, cultuur, lekker eten of avontuur houdt, we hebben de perfecte activiteit voor jou.

Topervaringen in Shinjuku City

Doordat je zo ontzettend veel in Shinjuku City kan doen, kan het plannen van de perfecte dag een hele uitdaging lijken. Op Expedia kan je gemakkelijk naar de beste bezienswaardigheden, rondleidingen en activiteiten in Shinjuku City zoeken. Gezinnen, koppels en zakenreizigers kunnen dankzij Expedia allemaal de perfecte activiteit in Shinjuku City vinden en zo een onvergetelijke reis maken.