Tijdens deze tour heb je een uitstekende ervaring om in één dag beide kanten van de Iguazu-watervallen, Brazilië en Argentinië te bezoeken. Aan de Argentijnse kant, als je heel dicht bij de watervallen komt via hun prachtige paden, op weg naar Brazilië, heb je een panoramisch uitzicht op de watervallen op een enkel pad dat zal leiden naar een spectaculair uitzicht op de “Devil's Throat”, de belangrijkste waterval van de Iguaçu-watervallen.
Gedurende de hele tour wordt u verrast door spectaculaire uitzichten. Mogelijk heeft u de mogelijkheid om kleine wilde dieren te zien, zoals vriendelijke neusbeertjes en ook verschillende vogels.
Tijdens de tour heb je altijd een tweetalige gids die je met alles helpt en de geschiedenis en fauna en flora van het Iguaçu National Park uitlegt, waardoor bezoekers kennis krijgen over onze hele regio.
Onze gidsen zullen ook altijd assisteren bij alle noodzakelijke procedures voor de tour en grensovergangen.