Ervaar het adembenemende natuurwonder van La Bufadora, een van de grootste geisers ter wereld, gelegen op slechts 35 kilometer ten zuiden van Ensenada op het pittoreske schiereiland Punta Banda. Volgens de plaatselijke legende was dit donderende spuitgat ooit een grijze walvis die in steen veranderde, en vandaag de dag is het nog steeds een ontzagwekkend gezicht, dat water tot 30 meter de lucht in kan schieten.
Deze natuurlijke zeegeiser ontstaat wanneer oceaangolven lucht en water in een gedeeltelijk ondergedompelde zeegrot duwen, wat resulteert in een enorme druk die een spectaculaire waterstraal de lucht in blaast. Bezoekers kunnen genieten van het indrukwekkende schouwspel vanaf omliggende uitkijkpunten, waar ze waarschijnlijk worden doordrenkt door de krachtige nevel.
Je reis naar La Bufadora begint met een schilderachtige rit vanuit Ensenada, met een prachtig uitzicht op Bahia de Todos Santos en de nabijgelegen bergketen. Reis ongeveer 25 minuten zuidwaarts op Mexico 1 naar Maneadero, waar duidelijk gemarkeerde borden je naar La Bufadora leiden. De goed geasfalteerde weg voert door prachtige landschappen en bij aankomst zijn er verschillende parkeermogelijkheden met bewakers van dienst.
Deze privétour wordt verzorgd door Ensenada Shore Excursions en garandeert een persoonlijke ervaring voor je groep. Geniet onderweg van het comfort van een voertuig met airconditioning en de expertise van een deskundige gids. De rondleiding wordt zowel in het Engels als in het Spaans gegeven, voor een breed scala aan bezoekers.