expedia

Tuk-Tuk Safari Liptonszitje, Theeveldwandeling, Rondleiding Theefabriek

Van Sri Lanka Trekking Club
10 van 10
Wat is inbegrepen?
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
Overzicht
  • Ga zitten voor een heerlijke picknicklunch in een groene omgeving op het platteland
  • Ervaar de sensatie van het rijden door het platteland op een tuk-tuk safari
  • Leer de geheimen van de productie van Lipton Ceylonta zwarte thee tijdens een rondleiding door de theefabriek
  • Ontdek waar de populairste drank van Sir Lanka wordt verbouwd tijdens een wandeltocht
  • Bekijk de Dambatenne Theefabriek die in 1890 werd gebouwd door Thomas Lipton

Locatie van activiteit

    • Ella
    • Ella, Uva Province, Sri Lanka

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

    • Ella
    • Ella, Uva Province, Sri Lanka

Beschikbaarheid controleren


Sorry, deze activiteit is niet beschikbaar op wo. 23 jul.
Kies een andere datum.
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepenOphalen hotel
  • InbegrepenInbegrepen Tuk tuk safari
  • InbegrepenInbegrepen Picknicklunch
  • InbegrepenInbegrepen Toegangsprijzen
  • InbegrepenInbegrepen Bezoek theefabriek
  • InbegrepenInbegrepen Theeplantage wandeling
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepenAfzetten bij hotel

Belangrijke info voor je boekt

  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Ontdek de schoonheid van het platteland tijdens een tuk-tuk safari op deze dagexcursie vanuit Ella. Bewonder de weelderige theevelden tijdens een begeleide wandeltocht. Bekijk hoe de groene theebladeren tot zwarte thee worden verwerkt in de Dambatenne Theefabriek.
Geniet van het gemak om opgehaald te worden vanuit het comfort van je accommodatie in Ella. Leun achterover en ontspan terwijl de wind door je haren waait tijdens een spannende tuk-tuk rit door Bandarawela of Haputale.
Wandel door de groene theevelden en paden van het landgoed. Leer meer over de productie van Ceylon-thee op weg naar het uitkijkpunt Lipton Seat, waar je 7 districten tegelijk kunt bewonderen. Geniet onderweg van een heerlijke picknicklunch.
Bezoek de grootste theefabriek van het land in de Dambatenne Tea Factory waar Lipton Ceylonta zwarte thee wordt geproduceerd. Ontdek de geheimen van de theeproductie als je meer te weten komt over fermenteren, rollen, drogen, snijden, malen, zeven en het sorteren van thee. Sluit je rondreis af in Haputale.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    • Ella
    • Ella, Uva Province, Sri Lanka

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    • Ella
    • Ella, Uva Province, Sri Lanka