expedia

Edinburgh: Whisky proeven met geschiedenis en verhalen vertellen

Van Little Fish Tours
9.8 van 10
Uitzonderlijk
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 42 per volwassene
Wat is inbegrepen?
  • Gratis annulering mogelijk
  • 2 u.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
Overzicht
  • Geniet van vier geweldige single malt whisky's (drankalternatieven beschikbaar)
  • Dompel je onder in Schotse verhalen
  • Krijg toegang tot uitgebreide proefnotities
  • Geniet van onze op maat gemaakte whisky lounge
  • Geniet na de ervaring van traditionele Schotse gerechten op de locatie

Locatie van activiteit

    • Edinburgh
    • Edinburgh, Scotland, United Kingdom

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

    • 15 Jeffrey St, Edinburgh EH1 1DR, UK | Tour meets inside Hot Toddy, 15-19 Jeffrey Street, EH1 1DR. Speak to cafe/bar staff upon arrival. Cafe is open before tour, feel free to come early for food/drink to fuel up for the tour!
    • Edinburgh, Scotland, United Kingdom

Beschikbaarheid controleren


Tour met whiskyproeverij
  • De activiteit duurt 2 uur2 u.
    2 u.
  • Engels

Deze optie omvat 4 whiskyproeverijen en de geschiedenis en folklore ervaring. Gasten moeten 18 jaar of ouder zijn voor deze tour, er zal om een identiteitsbewijs worden gevraagd in het kader van het “challenge 25-beleid”.

Taalopties: Engels
Prijsdetails
€ 41,77 x 1 volwassene€ 41,77

Totaal
De prijs is € 41,77
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepen4 single malt whisky's of alternatieve dranken
  • InbegrepenInbegrepen Gids voor experts
  • InbegrepenInbegrepen Proefnotities
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepenTips
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen Snacks en maaltijden beschikbaar op de locatie na het evenement

Belangrijke info voor je boekt

  • Niet geschikt voor: Kinderen jonger dan 18 jaar, Mensen die slecht ter been zijn, Rolstoelgebruikers
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Geniet van de nationale drank van Schotland tijdens een whiskyproeverij vlak bij de beroemde Royal Mile van Edinburgh. Proef vier single malt whisky's en geniet van de verhalen van je gids.

Ontmoet je gids in Hot Toddy, onze eigen locatie die speciaal voor ons is gebouwd om dit evenement te organiseren. Drink de komende twee uur 4 uitstekende single malt whisky's uit de 4 belangrijkste whiskyproducerende regio's van Schotland.

Als je niet van whisky houdt maar je toch wilt onderdompelen in een Schotse vertelsessie, dan is dat geen probleem, er zijn op verzoek drankalternatieven beschikbaar.

Proef whisky's die variëren van de relatief delicate en subtiele smaken van de Lowlands tot de gedurfde en robuuste smaken van Islay. We hebben proefnotities bij elke whisky die we proeven.

Tijdens de rondleiding kun je traditionele verhalen vertellen en de betekenis van whisky voor de Schotse identiteit verkennen. We hebben onze whiskylounge op maat gemaakt, zodat je comfortabel kunt zitten voor dit verhaalgerichte evenement.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    • Edinburgh
    • Edinburgh, Scotland, United Kingdom

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    • 15 Jeffrey St, Edinburgh EH1 1DR, UK | Tour meets inside Hot Toddy, 15-19 Jeffrey Street, EH1 1DR. Speak to cafe/bar staff upon arrival. Cafe is open before tour, feel free to come early for food/drink to fuel up for the tour!
    • Edinburgh, Scotland, United Kingdom