expedia

Da Nang/Hoi An: Keizerlijke stad Hue via Hai Van Pas & Lunch

Van Hoi An Daily Group Tours
9.6 van 10
Uitzonderlijk
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 26 per volwassene
Wat is inbegrepen?
  • Gratis annulering mogelijk
  • +11 u.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
  • Bij geselecteerde hotels ophalen
Overzicht
  • Proef de regionale specialiteiten van Hue tijdens een bezoek aan een lokaal restaurant voor de lunch
  • Leer meer over de geschiedenis van Hue, de hoofdstad van Vietnam tussen 1802-1945
  • Leer meer over de oude geschiedenis van het gebied terwijl je enkele belangrijke locaties bezoekt
  • Ontdek de beroemde keizerlijke stad Hue tijdens deze dagexcursie vanuit Hoi An en Da Nang
  • Bewonder de indrukwekkende architectuur van het Mausoleum van Keizer Khai Dinh
Locatie van activiteit
    • Hoi An
    • Hoi An, Quảng Nam, Vietnam
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
    • Hoi An
    • Hoi An, Quảng Nam, Vietnam

Beschikbaarheid controleren


Hoian/Danang: Standaard groepstour met lunch (geen entreegelden)
  • De activiteit duurt 12 uur12 u.
    12 u.
  • Engels

Deze standaard groepsoptie is inclusief ophalen en wegbrengen van het hotel, passeren van de Hai Van pas, stop bij Lap An Lagoon in Lang Co Town en lunch in een restaurant. Toegangskaarten voor Khai Dinh Tomb (150.000VND), Hue Keizerlijke Stad (200.000VND) zijn niet inbegrepen.

Taalopties: Engels
Starttijd: 07.00 UUR
Prijsdetails
€ 26,17 x 1 volwassene€ 26,17

Totaal
De prijs is € 26,17
Vanuit Da Nang: Tour in kleine groep met lunch (geen entreegelden)
  • De activiteit duurt 11 uur11 u.
    11 u.
  • Engels

Deze Small-Group optie is inclusief hotel pick-up & drop-off, passeren van de Hai Van pas, stop bij Lap An Lagoon in Lang Co Town en lunch in een restaurant. Toegangskaarten voor Khai Dinh Tomb (150.000VND), Hue Keizerlijke Stad (200.000VND) zijn niet inbegrepen.

Taalopties: Engels
Starttijd: 07.30 UUR
Prijsdetails
€ 29,68 x 1 volwassene€ 29,68

Totaal
De prijs is € 29,68
Vanuit Hoi An: Tour in kleine groep met lunch (geen entreegelden)
  • De activiteit duurt 12 uur12 u.
    12 u.
  • Engels

Deze Small-Group optie is inclusief ophalen en wegbrengen van het hotel, passeren van de Hai Van pas, stop bij Lap An Lagoon in Lang Co Town en lunch in een restaurant. Toegangskaarten voor Khai Dinh Tomb (150.000VND), Hue Keizerlijke Stad (200.000VND) zijn niet inbegrepen.

Taalopties: Engels
Starttijd: 07.00 UUR
Prijsdetails
€ 32,37 x 1 volwassene€ 32,37

Totaal
De prijs is € 32,37
Vanuit Da Nang: Tour in kleine groep met entreegelden & lunch
  • De activiteit duurt 11 uur11 u.
    11 u.
  • Engels

Deze Small-Group optie is inclusief hotel pick-up & drop-off, toegangskaartjes (Khai Dinh Tomb, Hue Imperial City & Thien Mu Pagoda), passeren van de Hai Van Pass, sightseeing bij Lap An Lagoon (Lang Co Town) en lunch in een restaurant.

Taalopties: Engels
Starttijd: 07.30 UUR
Prijsdetails
€ 43,76 x 1 volwassene€ 43,76

Totaal
De prijs is € 43,76
Vanuit Hoi An: Tour in kleine groep met entreegelden & lunch
  • De activiteit duurt 12 uur12 u.
    12 u.
  • Engels

Deze Small-Group optie is inclusief hotel pick-up & drop-off, toegangskaartjes (Khai Dinh Tomb, Hue Imperial City & Thien Mu Pagoda), passeren van de Hai Van Pass, sightseeing bij Lap An Lagoon (Lang Co Town) en lunch in een restaurant.

Taalopties: Engels
Starttijd: 07.00 UUR
Prijsdetails
€ 46,06 x 1 volwassene€ 46,06

Totaal
De prijs is € 46,06
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepen
    Ophalen en wegbrengen van hotels in Hoi An/Da Nang
  • InbegrepenInbegrepen
    Moderne bestelwagen met airconditioning
  • InbegrepenInbegrepen
    Engelssprekende gids
  • InbegrepenInbegrepen
    Vervoer via de schilderachtige Hai Van pas en de Lang Co lagune
  • InbegrepenInbegrepen
    Lunch in restaurant (Vegetarische opties zijn beschikbaar op aanvraag)
  • InbegrepenInbegrepen
    Entreekaartje voor Khai Dinh tombe (indien optie met entreegelden gekozen)
  • InbegrepenInbegrepen
    Toegangskaartje voor de keizerlijke stad Hue (indien optie met toegangsprijzen geselecteerd)
  • InbegrepenInbegrepen
    Thien Mu Pagode
  • InbegrepenInbegrepen
    Gebotteld water
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Persoonlijke uitgaven
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Fooien (optioneel)
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Drankjes

Belangrijke info voor je boekt

  • Niet geschikt voor: Mensen met mobiliteitsbeperkingen
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Overzicht van het reisprogramma: Ga op een adembenemende reis van Da Nang/Hoi An naar Hue, doorkruis de spectaculaire Hai Van Pass (Wolkenpas) voor een prachtig uitzicht op Lang Co Bay en Lap An Lagoon, ga dan terug in de tijd in het oude Hue en verken belangrijke bezienswaardigheden zoals de Hue Keizerlijke Citadel, Thien Mu Pagode en Khai Minh Tomb, ervaar het majestueuze landschap en de rijke geschiedenis van Vietnam uit de eerste hand.

Je kunt kiezen voor een tour met vooraf gekochte kaartjes voor een bezoek aan de keizerlijke citadel van Hue, het Khai Dinh Mausoleum en de Thien Mu Pagode, of kiezen voor een optie zonder kaartjes en de gids vragen je te helpen deze ter plekke te kopen.

Laten we onze tour beginnen met het ophalen van het hotel, waar je kunt ontspannen tijdens een comfortabele rit samen met medereizigers.

Volg een van de mooiste kustwegen ter wereld, de HAI VAN PASS, de groene bossen in contrast met de blauwe zee creëren het mooiste landschap dat je op deze route kunt zien. Je stopt ook bij de prachtige LAP AN LAGOON (Lang Co stad), is een prachtig brakwatergebied omgeven door rustig water en prachtige glooiende bergen.

Ga verder naar de belangrijkste attractie van Hue, de IMPERIAL CITADEL, de thuisbasis van de laatste Koninklijke Dynastie van Vietnam (Nguyen Dynastie). Verken het gebied en bekijk de indrukwekkende bouwwerken. Dit is een groot gebied waar vandaag de dag nog steeds de lokale bevolking woont en dat wordt omringd door muren om de leden van de Koninklijke familie te beschermen die in het midden wonen (Keizerlijke Stad & Verboden Stad).

Ga lunchen in een plaatselijk restaurant en geniet van de speciale regionale keuken (vegetarische opties zijn beschikbaar op verzoek, en andere speciale verzoeken kunnen worden ingewilligd).

Vertrek naar THIEN MU PAGODA, de oudste tempel van Hue, heeft niet alleen een prachtig landschap en architectuur, maar ook een betekenis in de historische reis van de vorige hoofdstad, het centrum van de macht van de laatste feodale dynastie in Vietnam.

Ga verder naar het Mausoleum van EMPEROR KHAI DINH (de 12e Keizer van de Nguyen Dynastie), dat de perfecte combinatie laat zien van de traditionele bouwstijl van de Nguyen Dynastie en de moderne stijl van het Westen, waardoor een uniek en verfijnd architectonisch complex…

Na de sightseeing wordt de tour afgesloten met een comfortabele rit terug naar Da Nang of Hoi An, waardoor het een complete en gedenkwaardige dagtocht wordt.

Locatie

Locatie van activiteit
  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    • Hoi An
    • Hoi An, Quảng Nam, Vietnam
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
  • PEOPLEPEOPLE
    • Hoi An
    • Hoi An, Quảng Nam, Vietnam