expedia

Cali: Dagtocht San Cipriano & Rivieravontuur

Van Gran Colombia Tours
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 158 per volwassene* *Betaal een lagere prijs door meer dan 2 volwassenen te selecteren
Wat is inbegrepen?
  • Gratis annulering mogelijk
  • 10 u.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
  • Bij geselecteerde hotels ophalen
  • Meerdere talen
Overzicht
  • Bewonder het schilderachtige landschap van Cali en Cordoba terwijl je in stijl reist
  • Rijd op de unieke 'brujita', de enige manier om San Cipriano te bereiken
  • Bewonder de kristalheldere rivier en ontspan of speel in het water
  • Volg je gids tijdens een rondleiding door San Cipriano en leer over de geschiedenis van het dorp
Locatie van activiteit
    • Cali
    • Cali, Valle del Cauca, Colombia
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
    • Cl. 30 Nte. #2AN-29, Bueno Madrid, Cali, Valle del Cauca, Colombia | The guide will contact you the day before to coordinate the meeting point at the Cali transportation terminal.
    • Cali, Valle del Cauca, Colombia

Beschikbaarheid controleren


Gedeelde tour
  • De activiteit duurt 10 uur10 u.
    10 u.
  • Engels
Prijsdetails
€ 158,37 x 1 volwassene€ 158,37

Totaal
De prijs is € 158,37
Privé rondleiding
  • De activiteit duurt 10 uur10 u.
    10 u.
  • Engels
Prijsdetails
€ 236,66 x 1 volwassene€ 236,66

Totaal
De prijs is € 236,66
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepen
    Gids
  • InbegrepenInbegrepen
    Ophalen en wegbrengen van het hotel (privétour)
  • InbegrepenInbegrepen
    Toegangsprijs voor San Cipriano

Belangrijke info voor je boekt

  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Vertrek vanuit de dansende stad Cali naar het prachtige natuurreservaat San Cipriano. Rijd met het unieke 'brujita' transport naar deze verborgen parel, ontspan in de sprankelende rivier en geniet van een traditionele lunch met de lokale bevolking (niet inbegrepen).
Je wordt opgehaald bij je accommodatie en rijdt in twee uur naar Cordoba. Grijp je kans om op de 'brujita' te rijden, een platform op een rails aangedreven door een motorfiets die de enige manier is om San Cipriano te bereiken.
Kom aan in het natuurreservaat en dompel je onder in de weelderige schoonheid, sprankelend met kristalheldere rivieren. Leer meer over de mensen van San Cipriano en hun dagelijks leven tijdens een rondleiding.
Na de lunch kun je de laatste uren ontspannen en plezier maken in de rivier. Neem de 'brujita' terug naar Cordoba, waar je naar je hotel in Cali wordt gebracht.

Locatie

Locatie van activiteit
  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    • Cali
    • Cali, Valle del Cauca, Colombia
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
  • PEOPLEPEOPLE
    • Cl. 30 Nte. #2AN-29, Bueno Madrid, Cali, Valle del Cauca, Colombia | The guide will contact you the day before to coordinate the meeting point at the Cali transportation terminal.
    • Cali, Valle del Cauca, Colombia