expedia

Niagara Falls, Maid of The Mist, Thousand Island 3-daagse tour vanuit NYC

Van Jupiter Legend Corporation
Wat is inbegrepen?
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
Overzicht
  • Bezoek de Amerikaanse kant Niagara Falls.
  • Verken de schoonheid van Thousand Island.
  • Dit is een 3-daagse tour vanuit New York City.
  • Watkins Glen State Park is een zomerroute.
  • Huisdieren en andere dieren zijn niet toegestaan tijdens de tour.
Locatie van activiteit
  • Niagara Falls
    • 332 Prospect Street
    • 14303, Niagara Falls, New York, United States of America
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
  • 07:20AM Departure Union square (Capital One Bank)
    • 853 Broadway
    • 10003, New York, New York, United States of America

Verschillende ontmoetingsplekken/inwisselpunten beschikbaar, bekijk de locatie-informatie voor een volledige lijst.

Beschikbaarheid controleren


Sorry, deze activiteit is niet beschikbaar op vr. 6 mrt
Kies een andere datum.
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepen
    Professioneel vervoer (voertuig wordt gebruikt op basis van het aantal gasten dat die dag aanwezig is)
  • InbegrepenInbegrepen
    Professionele chauffeur en gids (of chauffeur-gids).
  • InbegrepenInbegrepen
    Hotel (nachten is minder per tourdag).
  • InbegrepenInbegrepen
    Niagara Falls Nacht Tour
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Eten en drinken; Maaltijden (Reisleiding zal dit regelen).
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Fooien. Alle persoonlijke uitgaven en andere kosten die niet in de Kosten zijn opgenomen.
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Verplichte en optionele toegangsprijs voor attracties (prijzen kunnen zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd).
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Parkeren is niet mogelijk bij de opstapplaats.De kosten voor vervoer van/naar de plaats van vertrek.
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Duizend Eilanden Cruise (US Side) Volwassene & Senior(65+)USD24,00-USD31,00;Kind(3-12)USD15,00-USD21,00
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Niagara Falls Classic Tour Volwassene USD75.00;Senior(65+) USD75.00;Child(3-12)USD65.00
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Het Corning Museum of Glass Volwassene USD25.00;Senior (62+) USD22.00;Children (Onder 17) USD0.00
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Watkins Glen State Park + Finger Lake Volwassenen&Senioren (65+) USD22.00;Child (3-12) USD17.00

Belangrijke info voor je boekt

  • Klanten jonger dan 18 jaar MOETEN worden begeleid door ten minste één volwassene. Met het oog op de veiligheid van de gasten mogen zwangere vrouwen alleen deelnemen aan de tour als ze 24 weken of minder zwanger zijn aan het einde van de reis.
  • Zorg ervoor dat je accurate en volledige informatie geeft bij het boeken. Dit omvat naam, geslacht, geldige contactgegevens (bij voorkeur een mobiele telefoon), nauwkeurige vluchtinformatie, locatie van de tour, etc. Dit helpt om fouten bij de reservering te voorkomen, omdat fouten van invloed zijn op de reis.
  • Verschillende hotels kunnen een ander borgbeleid hebben waar passagiers zich aan moeten houden. In elk hotel kan geen specifiek bedtype of positie van de tour worden gegarandeerd. Meestal kunnen er 2-4 mensen maximaal in elke kamer verblijven. Inchecken in het hotel begint om 15:00 uur.
  • Deze tour accepteert geen City Pass of eigen kaartjes voor de attracties. Toegangsprijzen voor bezienswaardigheden en maaltijdkosten kunnen op elk moment zonder kennisgeving worden gewijzigd. Een gekocht ticket kan niet worden terugbetaald voor lagere prijzen.
  • JUPITER LEGEND Corporation en Ctour Holiday hebben het recht om het reisschema aan te passen om de uitvoering voor de reisgroep te vergemakkelijken. Dit vermindert echter niet de items die in het reisschema moeten worden opgenomen.
  • Als de schilderachtige plekjes tijdelijk gesloten zijn of gesloten op een bepaalde feestdag, enz., zal de reisleider het uiterlijk aanpassen aan de werkelijke situatie of de locatie vervangen door een andere schilderachtige plek om de rijkdom van de route te garanderen.
  • De openingstijden en capaciteitsbeperkingen van bepaalde attracties en nationale parken kunnen van tijd tot tijd worden gewijzigd als gevolg van de pandemie COVID-19. Wanneer de openingstijden en capaciteitsbeperkingen van invloed zijn op het reisschema, wordt dit beschouwd als overmacht.Bedankt voor het begrijpen.
  • Kinderen jonger dan 8 jaar hebben een stoelverhoger nodig om deel te kunnen nemen aan de tourgroep. JUPITER LEGEND Corporation en Ctour Holiday verzorgen de verhuurservice voor USD10.00/person/day. Vraag dit aan wanneer je de reis boekt, zodat we de stoelverhoger van tevoren klaar hebben staan.
  • Begrijp alsjeblieft dat de overtredingen en boetes door de gasten zelf worden gedragen. Er is geen stoelverhoger nodig voor busreizen op de dag van de reis en de kosten kunnen aan de gast worden terugbetaald.
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Dag 1:Vandaag gaan we naar het Corning Glass Museum! Het museum ligt in het westen van New York en is gewijd aan geschiedenis, kunst en de wetenschap achter glasblazen. Daarna bezoeken we de Niagara Falls en kijken uit over de American Fall, de Horseshoe Fall en de Bridal Veil Fall! Hier zul je gewoonweg versteld staan van de schoonheid van de watervallen en wat de Niagara Falls een bezoek waard maakt.

Routebeschrijving:

New York –Corning Museum of Glass (optioneel, 90 min) – Watkins Glen State Park + Finger Lake (optioneel, 90 min, Watkins Glen State Park wordt niet bezocht als het gesloten is) –Niagara Falls Night Tour (verplicht, 90 min)

Opmerkingen:

  1. Watkins Glen State Park is alleen geopend in de zomer, meestal van april tot oktober van elk jaar.
  2. Om een betere ervaring voor gasten te garanderen, is het gegarandeerd dat gasten de vuurwerkshow bij de waterval op die dag kunnen zien (behalve dat er die dag geen vuurwerkshow is).

Hotel: Crowne Plaza Niagara Falls NY-Riverside Buffalo Marriott Niagara Aloft Buffalo Airport of vergelijkbaar

Dag 2: Niagara Falls is een groep van drie watervallen aan het zuidelijke einde van de Niagara Gorge, op de grens tussen de provincie Ontario in Canada en de staat New York in de Verenigde Staten. Gevormd door de Niagara River, die Lake Erie afvoert naar Lake Ontario voordat hij via de Golf van Saint Lawrence naar de Atlantische Oceaan gaat, hebben de gecombineerde watervallen de hoogste stroomsnelheid van alle watervallen in Noord-Amerika met een verticale val van meer dan 50 meter. Daarna gaan we naar Clinton Square, waar de muziek en het eten worden gecombineerd.

Routebeschrijving:

Niagara Falls Classic Tour (optioneel, 2,5 uur, inclusief Whirlpool Park + Cave of the Winds + Maid of The Mist) –Clinton Square (90 min. met etenstijd)

Hotel:Quality Inn & Suites Watertown Fort Drum; vergelijkbaar

Dag 3:Ga 's ochtends naar de Thousand Islands in de noordoostelijke hoek van Lake Ontario en maak een cruise om te genieten van het oneindige landschap van Lake Ontario. Daarna gaan we terug naar New York.

Itienrary:

Hotel – Thousand Islands –Thousand Islands Cruise (optioneel, 60 min) –New York

Locatie

Locatie van activiteit
  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    Niagara Falls
    • 332 Prospect Street
    • 14303, Niagara Falls, New York, United States of America
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
  • PEOPLEPEOPLE
    07:20AM Departure Union square (Capital One Bank)
    • 853 Broadway
    • 10003, New York, New York, United States of America
  • PEOPLEPEOPLE
    07:00AM Departure Red Lobster, Times Square
    • Times Square
    • 10036, New York, New York, United States of America
  • PEOPLEPEOPLE
    07:10Departure Andrews NYC Diner
    • 463 7th Avenue
    • 10018, New York, New York, United States of America
  • PEOPLEPEOPLE
    07:00Departure [Pick up only] 8th Ave, Brooklyn (TD Bank);6102 8th Ave, Brooklyn, NY 11220; Note: Only pick-up service provided, we will drop off customers at Chinatown
    • 6102 8th Avenue
    • 11220, Brooklyn, NY, United States of America
  • PEOPLEPEOPLE
    08:00Departure Chinatown, Manhattan;75 Chrystie St, New York, NY 10002
    • 75 Chrystie Street
    • 10002, New York, New York, United States of America
  • PEOPLEPEOPLE
    08:20Departure Jersey City (Exit of Newport Plaza Parking to 18th st, by ACME Markets);125 Eighteenth St, Jersey City, NJ 07310;
    • 125 18th Street
    • 07310, Jersey City, New Jersey, United States of America
  • PEOPLEPEOPLE
    08:50Departure Parsippany, NJ (Top Quality Food Market);
    • 828 U.S. 46
    • 07054, Parsippany-Troy Hills, New Jersey, United States of America
  • PEOPLEPEOPLE
    07:00Departure Flushing, NY (Asian Jewel Seafood Restaurant)
    • 133-30 39th Avenue
    • 11354, Flushing, NY, United States of America