expedia

Antigua Guatemala Tussenstop - Layover Tour

Van Gray Line Guatemala
Wat is inbegrepen?
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
Overzicht
  • Bezoek de koloniale stad Antigua, UNESCO Werelderfgoed
  • Geniet van de koloniale architectuur van La Antigua Guatemala
  • Leer de geschiedenis van de voormalige hoofdstad van Spaans Guatemala
  • Geniet van het prachtige landschap van La Antigua Guatemala
  • Geniet van je vrije tijd in Guatemala in een prachtige koloniale stad
Locatie van activiteit
  • Antigua Guatemala
    • Antigua Guatemala, Sacatepéquez Department, Guatemala
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
  • La Aurora International Airport
    • La Aurora International Airport
    • Guatemala, Guatemala, Guatemala

Beschikbaarheid controleren


Sorry, deze activiteit is niet beschikbaar op do. 1 jan
Kies een andere datum.
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepen
    Begeleide stadstour met overstap in Antigua Guatemala
  • InbegrepenInbegrepen
    Vervoer heen en terug van en naar La Aurora International Airport
  • InbegrepenInbegrepen
    Meertalige gids
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Eten en drinken
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Gratuïteiten

Belangrijke info voor je boekt

  • Er zijn minimaal 2 passagiers (volwassenen) nodig om de tour te laten doorgaan. Als de minimumgrootte niet wordt bereikt, wordt de tour geannuleerd en worden alle tickets terugbetaald of verplaatst.
  • Je moet op onverhard of oneffen terrein kunnen lopen.
  • Deze activiteit is niet rolstoeltoegankelijk.
  • Neem contact op met de plaatselijke aanbieder als je een gids in een andere taal nodig hebt. Frans, Duits en Italiaans in privé-diensten, afhankelijk van extra kosten en beschikbaarheid van de gids.
  • Neem voor groepen van 10 personen of meer contact op met de plaatselijke aanbieder om dit te regelen.
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Je tour begint met het ophalen op het vliegveld van Guatemala City en de transfer naar Antigua, Guatemala om te beginnen met je zachte wandeltour door Antigua.

Je wordt opgehaald op het internationale vliegveld en naar Antigua Guatemala gebracht om onze lokale gids te ontmoeten.

We beginnen onze tour met een bezoek aan de kerk van La Merced in Guatemalteekse Ultrabarok stijl, deze tempel heeft twee klokkentorens. Op de gevel van de kerk staat in het bovenste gedeelte een beeld van San Pedro Nolasco, stichter van de Mercedarische Orde.

Verder lopend bezoeken we de Boog van Santa Catalina, gebouwd om de nonnen tussen de kloosters te verbinden om niet gezien te worden vanwege de stemmen die de religieuzen die tot die orde behoorden uitbrachten. Na de aardbevingen van 1773 werd de boog belangrijk vanwege de regelingen die werden getroffen. Deze regelingen omvatten de bouw van een torentje en de opname van een Lamy Amp Lacroix horloge van Franse oorsprong.

Central Park ligt in het hart van de stad, omringd door het traditionele rasterpatroon dat vaak werd gebruikt in de Spaanse stadsplanning in de koloniën. Het park wordt omringd door het Paleis van de Kapitein Generaal, het Stadhuis, de kerk van San José (voorheen de Kathedraal van Guatemala), het Aartsbisschoppelijk Paleis en het Portaal van de Handel (of het Portaal van de Bakkers). Hier vinden bezoekers ook de prachtige Zeemeerminnenfontein. De graaf van Gomera (Gomera is het woord voor een rubberplantage) de fontein werd gebouwd ter herinnering aan een populaire legende, die het verhaal vertelt van een koning wiens dochters bevielen maar hun kinderen niet wilden voeden. Leer meer over dit beroemde verhaal terwijl je jezelf onderdompelt in de legendarische koloniale stad.

We vervolgen onze weg en bezoeken de La Unión tank, een van de meest representatieve wasserijen in deze stad, alleen de grote huizen hadden een plek waar ze gewassen konden worden.

Aan het einde van de tour word je teruggebracht naar het vliegveld van Guatemala City.

Locatie

Locatie van activiteit
  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    Antigua Guatemala
    • Antigua Guatemala, Sacatepéquez Department, Guatemala
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
  • PEOPLEPEOPLE
    La Aurora International Airport
    • La Aurora International Airport
    • Guatemala, Guatemala, Guatemala