expedia

Tokyo Expressway Nacht Spannende Open Top Bus Tour

Van Vip Japan Tours
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 15 per volwassene
Wat is inbegrepen?
  • Gratis annulering mogelijk
  • 1 u.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
Overzicht
  • 60 minuten spannende open-top bustour op de snelweg van Tokio.
  • Opwindende bustocht met open dak over de snelweg van Tokio.
  • Ervaar Tokio als nooit tevoren!
  • Ideaal voor mensen die voor het eerst komen of weinig tijd hebben.
  • Japans sprekend personeel beschikbaar voor assistentie
Locatie van activiteit
  • Tokyo station
    • 103-0028, Chuo City, Tokyo, Japan
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
  • Tokyo VIP Lounge
    • 9
    • 103-0028, Chuo City, Tokyo, Japan

Beschikbaarheid controleren


Tokyo Expressway Night Thrilling (20:00 Afspraak)
  • De activiteit duurt 1 uur1 u.
    1 u.

(Tijd samenkomst: 20:00 / Tijd vertrek: 20:20)
Tokyo VIP Lounge (3e verdieping, boven Family Mart Store) Je vindt “Family Mart” vlakbij Gindako en Tokyo VIP Lounge bevindt zich boven Family Mart, op de 2e en 3e verdieping van het gebouw. Ga alsjeblieft met de trap of lift naar boven. Check bij aankomst in bij het personeel en wacht met de groep. Blijf alsjeblieft opletten, want de groep gaat 10~5 minuten voor vertrektijd naar de bus. Het Japanse personeel helpt je naar de bus.
Let op: Over het algemeen sturen we geen bevestigingsmails voor vertrek. Als je meer informatie wilt of iets wilt verduidelijken, neem dan contact met ons op en we sturen je de relevante gegevens.

Starttijd: 20.20 UUR
Prijsdetails
€ 15,28 x 1 volwassene€ 15,28

Totaal
De prijs is € 15,28
tot do. 5 mrt
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepen
    Tol op snelwegen
  • InbegrepenInbegrepen
    Japans sprekend personeel
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Haal-en-brengservice van en naar je hotel.
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Helaas wordt er tijdens deze tour geen eten of drinken geserveerd.

Belangrijke info voor je boekt

  • In principe openen we het dak zelfs als het regent.
  • Houd er rekening mee dat de trap van op- en afstappen erg glad is.
  • Houd er rekening mee dat er waterdruppels kunnen vallen als je door bomen of tunnels gaat als het regent of als het regent.
  • In het geval van wind en regen, sneeuwval, onweer en andere ongunstige weersomstandigheden die een veilige exploitatie in de weg kunnen staan of wanneer er binnen de 23 districten een waarschuwing wordt uitgegeven door het Meteorologisch Agentschap, kunnen we de exploitatie naar eigen goeddunken opschorten of annuleren.
  • De tour kan worden geannuleerd als de minimale deelname van 10 niet wordt gehaald.
  • We accepteren geen stoelaanduidingen van klanten.
  • Klanten worden verzocht zelf maatregelen te nemen afhankelijk van de temperatuur en het weer. We raden je aan om jassen en handschoenen mee te nemen in de winter en maatregelen ter bescherming tegen de zon in de zomer.
  • Houd er rekening mee dat kleding nat kan worden door wind en regen, en dat bagage zoals een hoed uit het voertuig kan waaien.
  • De 2 verdiepingen tellende bus met open dak wordt allemaal toegewezen aan de tweede verdieping. (Er is geen zitplaats op de eerste verdieping)
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Bereid je voor op een hartverscheurend avontuur van 60 minuten in een open bus die over de snelweg van Tokio raast. Voel de windvlaag op een hoogte van 4 meter terwijl je door de snelwegen raast en een achtbaanachtige sensatie ervaart waar gewone auto's, standaard bussen of zelfs auto's met open dak simpelweg niet aan kunnen tippen.

De snelweg van Tokio, vaak “Shuto Expressway” of “Shutoko” genoemd, overspant een indrukwekkende 337,8 kilometer dwars door Tokio en de omliggende gebieden. Tijdens deze unieke tour zoef je door de kronkelige routes met niets anders dan lucht tussen jou en de lucht. Met de bus op een hoogte van 3,79 meter geniet je van een perspectief op bijna “dakhoogte”, versterkt door het open dak. De combinatie van traagheid en de directe kracht van de wind zorgt voor een waargenomen snelheid die 1,5 tot 2 keer sneller is dan in een gewone auto.

Geniet van het adembenemende uitzicht op het nachtlandschap van Tokio van wereldklasse in combinatie met de spanning van de rit in deze spannende korte trip van 60 minuten.

Elke rit is een mysterieuze tour
De route wordt nooit van tevoren bekendgemaakt. Het is allemaal aan de bestuurder op de dag zelf! Voel de spanning tot het einde!

Een muzikale achtbaan
Het geluidssysteem aan boord heeft een upgrade gekregen! Laat je opzwepen door de opzwepende muziek die de ervaring nog spannender en leuker maakt.

Pas op je hoofd
De bus navigeert door een aantal krappe plekken in Tokio en voegt daar een extra laag spanning aan toe! Pas op voor lage doorgangen en obstakels. En als je lang bent, moet je extra voorzichtig zijn.

Ervaar Tokio als nooit tevoren met deze spannende en unieke rit.

Locatie

Locatie van activiteit
  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    Tokyo station
    • 103-0028, Chuo City, Tokyo, Japan
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
  • PEOPLEPEOPLE
    Tokyo VIP Lounge
    • 9
    • 103-0028, Chuo City, Tokyo, Japan