Kom en ontdek een stukje van de muziekgeschiedenis van de stad Montreux aan de hand van zeldzame en exclusieve foto’s, anekdotes en boeiende verhalen over het leven van de legendarische zanger.
De deelnemers worden begeleid door een gids, iemand die uit Montreux komt en nauwe banden heeft met de muziekwereld van Queen. Hij organiseert het jaarlijkse “Freddie Days”-festival in Montreux, een feest ter ere van de verjaardag van Freddie Mercury dat sinds 2003 elk jaar rond 5 september wordt gehouden.
Authentieke en nog nooit eerder vertelde verhalen en anekdotes dankzij de getuigenis van Peter Freestone, die 12 jaar lang de persoonlijke assistent van Freddie Mercury was en met wie je gids al meer dan 20 jaar regelmatig contact heeft.
Je krijgt een exclusief kijkje in het leven van een van de grootste zangers uit de geschiedenis van de rockmuziek, in een van de mooiste omgevingen ter wereld.
Let op: de ontmoetingsplaats verschilt per aangeboden tour.
In de voetsporen van Freddie Mercury 1 uur:
Onder de overdekte markt van Montreux, achter de bushalte, „Montreux Marché“.
Afspraak: 15 minuten voor het geplande tijdstip van het bezoek.
In de voetsporen van Freddie Mercury (uitgebreide versie) 2u30:
Ontmoetingsplaats: op de hoek bij het “Petit Palais”-gebouw, naast de bushalte “Centre des Congrès”. Afspraak: 15 minuten voor het geplande tijdstip van het bezoek.
Vanaf het ontmoetingspunt gaat de groep naar het casino van Montreux. De rondleiding eindigt bij het standbeeld van Freddie Mercury. Onderweg worden er verschillende stops gemaakt om de vele bezienswaardigheden te ontdekken die te maken hebben met Freddie Mercury en Queen.
De tocht vindt plaats onder alle weersomstandigheden. Als het regent, zijn er paraplu’s beschikbaar en wordt de rondleiding daarop aangepast.
De Montreux Riviera Card wordt niet geaccepteerd bij boekingen via GetYourGuide.