




Seoul: LEGOLAND Entree met Vervoer (Optioneel Railbike)
Van TOURSTORY Korea
Gratis annulering mogelijk
Wat is inbegrepen?
Overzicht
Locatie van activiteit
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
Verschillende ontmoetingsplekken/inwisselpunten beschikbaar, bekijk de locatie-informatie voor een volledige lijst.
Beschikbaarheid controleren
Legoland Alleen Gedeelde Tour, Afspraak bij Hongik Univ Station
Geniet van een volledige daguitstap in Legoland met transfers voor toegangskaarten. Afspraak bij Hongik Uni Station Uitgang 4 voor 8:20 uur.
Starttijd: 08.20 UUR
Prijsdetails
€ 73,53 x 1 volwassene€ 73,53
Totaal
Legoland Alleen Gedeelde Tour, Ontmoeten in Myeongdong
Geniet van een volledige daguitstap in Legoland met transfers voor toegangskaarten. Afspraak bij openbare parkeerplaats Namsan Yejang (~5 minuten lopen van Myeongdong Station Exit 1) voor 9 uur 's ochtends.
Starttijd: 09.00 UUR
Prijsdetails
€ 73,53 x 1 volwassene€ 73,53
Totaal
Legoland Alleen Gedeelde Tour, Ontmoeten bij Dongdaemun
Geniet van een volledige daguitstap in Legoland met transfers voor toegangskaarten. Afspraak bij Dongdaemun History and Culture Park Station Exit 10 voor 9:10 uur.
Starttijd: 09.10 UUR
Prijsdetails
€ 73,53 x 1 volwassene€ 73,53
Totaal
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling
Wat is wel en niet inbegrepen
Belangrijke info voor je boekt
- In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing