Deze grappige ervaring begint met een briefing, waarbij je voorgangers uitleggen hoe je het voertuig moet besturen.
Het vertrek is gepland vanuit het historische centrum van de stad Ribera. Op de Quad ga je naar het kasteel van Poggiodiana, waar je de Canyon van de rivier Verdura kunt bewonderen.
Dan dompel je jezelf onder in de wildste gebieden van het achterland, waarbij je bijzondere paden en rivieren doorkruist die alleen per quad bereikbaar zijn. Je zult veel plezier beleven bij het oversteken van rivierdoorwadingen, onderdoorgangen en het beklimmen van hooglanden: een adrenalinevolle manier om van deze ervaring te genieten.
Deze Quad excursie is ideaal voor mensen die houden van het ontdekken van monumenten en archeologie: het achterland van de Ribera is daar bijzonder rijk aan.