Deze ervaring combineert 50% fietsen en 50% wandelen, waardoor je de natuur van het Santa Cruz-hoogland actief en van dichtbij kunt verkennen.
We spreken af in het San Francisco Park in Puerto Ayora, waar we de fietsen en veiligheidshelmen ophalen. Van daaruit nemen we de bus naar het gebied Los Guayabillos, waar onze fietstour begint. We dalen af door het landelijke deel van het eiland.
Tijdens de reis passeren we agrarische landschappen en natuurlijke bossen waar u fruitbomen, Galapagos-koffieplantages en het landelijke leven van het eiland kunt observeren.
Bij aankomst in Galapagos Frontier vervolgen we de ervaring met een begeleide wandeling door het natuurreservaat, waar u reuzenschildpadden in hun natuurlijke habitat kunt observeren en de fascinerende lavatunnels kunt verkennen die zijn gevormd door oude vulkaanuitbarstingen.
Deze tour is ideaal voor wie op zoek is naar een actieve ervaring die avontuur en natuur combineert.