Dag 01 | Colombo - Sinharaja Regenwoud
08:00 - Pickup van je hotel in Colombo en vertrek naar Sinharaja Rainforest, Sri Lanka's laatste levensvatbare tropische laaglandregenwoud (UNESCO Werelderfgoed).
12:00 - Aankomst bij Rainforest Eco Lodge en genieten van de lunch omringd door weelderige jungle.
Check in en breng een paar uur door op je gemak, ontspan en geniet van de natuurlijke omgeving.
15:00 - Vertrek op een natuurpad met gids in het Sinharaja regenwoud. Verken dit tropische, natte, altijd groene woud, waar een buitengewone concentratie inheemse flora en fauna te vinden is die nergens anders ter wereld voorkomt.
17:30 - Terugkeer naar de lodge met gedenkwaardige foto's.
Avond ter vrije besteding gevolgd door een diner.
Overnachting: Regenwoud Eco Lodge
Dag 02 | Sinharaja - Yala Nationaal Park
05:30 - Vroege ochtend trekking door het regenwoud, de beste kans om vogels, vlinders en regenwoudactiviteiten te observeren bij zonsopgang.
07:30 - Terugkeer naar de lodge voor het ontbijt. Check uit en ga verder naar Yala.
12:30 - Aankomst in Tissamaharama en transfer per Leopard Nest jeep naar de camping.
13:00 - Aankomst bij Leopard Nest Campsite en check in bij je eigen boomnest. Ontvang een korte introductie over de camping van de campingbeheerder.
13:00 - 14:30 - Geniet van de lunch in het hoofdrestaurant of op een van de mooie locaties waar je buiten kunt eten. Ontspan daarna in een hangmat of zoek boeken over wilde dieren in de kampbibliotheek.
15:00 - Vertrek voor een avondlijke gamedrive in Yala National Park, een van de beste bestemmingen in Azië voor het spotten van luipaarden, olifanten en andere wilde dieren.
18:30 - Keer terug naar het kamp en geniet van een privédouche in de buitenlucht, gevolgd door drankjes en hapjes rond het kampvuur.
21:00 - Diner geserveerd op een speciaal geselecteerde locatie op de camping. Dineer onder de sterren voor een onvergetelijke jungle-ervaring.
Overnachten: Luipaardnest
Dag 03 | Yala - Colombo
05:00 - Wakker worden met vers gezette Ceylon thee of koffie.
05:30 - Begin met een begeleide natuurwandeling door struikgewas die naar een schilderachtig meer leidt. Geniet van adembenemende uitzichten, vogelobservatie en mogelijke waarnemingen van olifanten, herten, wilde zwijnen, palmeekhoorns, reptielen, vlinders en zowel inheemse als trekvogels.
08:00 - Geniet van een privéontbijt bij het meer, omringd door vogelgezang en frisse ochtendlucht. Keer terug naar de camping om je op te frissen en te ontspannen.
11:00 - Uitchecken en transfer terug naar je hotel in Colombo, ter afsluiting van je avontuur in het regenwoud en de wilde dieren.