expedia

Red Centre Uluru-Kata Tjuta 2 daagse rotstocht van Alice Springs naar Yulara

Van Autopia Tours
Gratis annulering mogelijk
De vorige prijs was € 398 en de huidige prijs is € 358 per volwassene
Wat is inbegrepen?
  • Gratis annulering mogelijk
  • 2 d.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
Overzicht
  • Magie van de zonsondergang: Zie hoe de hemel de torenhoge vorm van Uluru doet ontvlammen
  • Culturele onderdompeling: Ontdek de tradities van het Anangu volk
  • Aboriginal kunst: Verken heilige rotskunst bij Uluru Kata Tjuta
  • Heilige plaatsen: Bezoek Mutitjulu Waterhole en Kantju Gorge
  • Epische paden: Wandel door de dramatische Vallei der Winden en Walpa
Locatie van activiteit
  • Uluru-Kata Tjuta National Park
    • Uluru, NT, Australia
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
  • Stay at Alice Springs Hotel Aurora - pickup time 6:00am
    • 11 Leichhardt Terrace
    • 0870, Alice Springs, Northern Territory, Australia

Beschikbaarheid controleren


Bush Eenpersoons Swag (1 slaapplaatsen) - van Alice Springs RA2-B
  • De activiteit duurt 2 dagen2 d.
    2 d.
  • Engels
  • Alleen eten

Bush Single Swag met gedeelde kampeerfaciliteiten. Zelfstandig met canvas bedekte bush bedrol met matras en linnengoed, om op de grond onder de sterrenhemel te slapen. Prijs is per persoon (volwassene of kind). Maaltijden zoals aangegeven - 1 x Ontbijt, 2 x Lunches, 1 x Diner (deelname gast). We halen op bij alle Alice Springs Accommodatie bel alsjeblieft om je ophaaltijd vast te leggen - Ophalen tussen 6:00-6:30 uur.

Taalopties: Engels
Starttijd: 06.00 uur
Prijsdetails
€ 397,74
€ 357,97 x 1 volwassene€ 357,97

Totaal
De vorige prijs was € 397,74 en de huidige prijs is € 357,97
10% korting
tot do. 25 dec
Twin Share Eco Tent (2 personen) - van Alice Springs RA2-S
  • De activiteit duurt 2 dagen2 d.
    2 d.
  • Engels
  • Alleen eten

Twin Share Eco Tent met gedeelde campingfaciliteiten. Vaste tenten, twee eenpersoonsbedden, matras, kussen en hoeslaken, beschermd tegen de elementen. Soloreizigers worden gekoppeld aan een andere passagier. Prijs is per persoon (volwassene of kind). Maaltijden zoals aangegeven - 1 x Ontbijt, 2 x Lunches, 1 x Diner (deelname gast). We halen op bij alle Alice Springs Accommodatie bel alsjeblieft om je ophaaltijd vast te leggen - Ophalen tussen 6:00-6:30 uur.

Taalopties: Engels
Starttijd: 06.00 uur
Prijsdetails
€ 448,88
€ 403,99 x 1 volwassene€ 403,99

Totaal
De vorige prijs was € 448,88 en de huidige prijs is € 403,99
10% korting
tot do. 25 dec
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepen
    1 Nacht Permanent Outback Eco Tented Campsites (Uluru)
  • InbegrepenInbegrepen
    Inclusief: 1 x Ontbijt, 2 x Lunches, 1 x Diner (deelname door gasten)
  • InbegrepenInbegrepen
    Boswandelingen met gids (~5 km, afhankelijk van conditie)
  • InbegrepenInbegrepen
    Uluru Kata Tjuta National Park Pass inbegrepen
  • InbegrepenInbegrepen
    Erkende outback chauffeur gids met lokaal commentaar en verhalen
  • InbegrepenInbegrepen
    Reizen in een bus met airconditioning voor kleine groepen, met een waternavulstation aan boord
  • InbegrepenInbegrepen
    Australische bush swag - met canvas bedekte bush bedrol (Bush Swag optie)
  • InbegrepenInbegrepen
    Hoeslaken & bovenlaken, matras, kussen & hoes aanwezig (optie Safaritent)
  • InbegrepenInbegrepen
    Alleen ophalen in Alice Springs / afzetten in Yulara of Ayers Rock
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Slaapzakken kun je bij ons huren voor 40 AUD. Dit is inclusief schoonmaakkosten. Je bent meer dan welkom
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Alle maaltijden die niet op het reisschema staan vermeld.
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Een persoonlijke reisverzekering wordt sterk aanbevolen.
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Geef geld uit voor persoonlijke spullen.

Belangrijke info voor je boekt

  • Verplichte gegevens - Passagiersgegevens zijn vereist op het moment van boeken, inclusief volledige namen, dieetwensen, vluchtgegevens, geboortedatum
  • Dieetwensen - Hoewel we ernaar streven om aan de meeste dieetwensen te voldoen, moeten passagiers hun dieetwensen aan hun boekingsagent doorgeven op het moment van boeken.
  • Conditieniveau - Een gemiddelde conditie is vereist om de wandelingen te kunnen volbrengen. De lengte van de wandelingen zal tussen de 2 km en 3 km per dag zijn, vaak over steile rotsachtige stukken en in direct zonlicht en hoge luchtvochtigheid.
  • Leeftijdsbeperkingen - Kinderen van 8 tot 17 jaar moeten altijd worden begeleid door een volwassene of wettelijke voogd. De tour is niet geschikt voor baby's of kinderen van 7 jaar en jonger.
  • Overwegingen m.b.t. mobiliteit - Deze excursie is niet geschikt voor reizigers met mobiliteitsbeperkingen, zoals mensen die gebruik maken van een rolstoel, rollator, kinderwagen of wandelwagen.
  • De maximale groepsgrootte voor deze tour is 23 passagiers, met een minimum van 6 personen.
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Bereid je voor op een onvergetelijk overnachtingsavontuur door het hart van het Rode Centrum! Deze intieme ervaring in kleine groepen dompelt je onder in de wonderen van Uluru en Kata Tjuta, twee van de meest iconische bezienswaardigheden van Australië.

Je reis begint in het Uluru-Kata Tjuta National Park, dat op de Werelderfgoedlijst van UNESCO staat, met een deskundige gids die de rijke culturele en natuurlijke geschiedenis van de regio met je deelt. Van oude Aboriginal legenden tot verborgen juweeltjes, je gids brengt de woestijn tot leven, waardoor elk moment voelt als een stap terug in de tijd.

Kies tussen gezellige permanente ecotenten of, voor een meer avontuurlijke ervaring, slaap onder de sterren in een traditionele swag-canvas bedrolls waarmee je volledig in contact komt met de natuur. Wie heeft er een vijfsterrenhotel nodig met de sterrenhemel erboven?

Dit is niet alleen sightseeing, het is een meeslepende culturele ervaring. Bereid samen met je gids maaltijden, leer koken in de bush, deel kampvuurverhalen en maak contact met medereizigers. Ontmoet lokale wilde dieren, deel gelach en maak onderweg herinneringen. Bereid je voor op een avontuur dat het gewone ver te boven gaat.

Dag 1: Alice Springs naar Uluru (L, D)
We vertrekken vroeg vanuit Alice Springs en stoppen in Curtin Springs voor een pauze, voordat we aankomen op de Uluru camping voor de lunch. In de middag verkennen we het National Park, te beginnen bij het Cultural Centre, waar je meer te weten komt over het Aboriginal erfgoed van de regio. Vervolgens bezoeken we Uluru en wandelen we rond de basis naar de Mutitjulu Waterhole, waar we heilige rotskunst bewonderen. We bezoeken ook Kantju Gorge, met de hoogste waterval van Centraal-Australië en een heilige grot van de ouderen. De dag eindigt met een zonsondergang bij de Uluru uitkijkpost, gevolgd door een stevig diner.

Dag 2: Uluru naar Kata Tjuta naar Yulara (B, L)

Begin vroeg met een licht ontbijt om de zonsopgang boven Kata Tjuta The Olgas mee te maken. Kijk hoe de hemel tot leven komt en bewonder de eeuwenoude rotsformaties die dramatisch uit de woestijn oprijzen. Verken vervolgens een van de twee prachtige wandelroutes - Vallei van de Winden of Walpa Gorge - door het hart van Kata Tjuta. Deze oude rotsen zijn meer dan 500 miljoen jaar oud en bieden adembenemende uitzichten en een wandeling door de geschiedenis.

Na de wandeling keren we terug naar Yulara Resort of Ayers Rock Campground voor lunch en bezinning. We komen aan tussen 12:30 en 13:00 uur, maar boek geen uitgaande vluchten voor 14:15 uur in geval van vertragingen.

Locatie

Locatie van activiteit
  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    Uluru-Kata Tjuta National Park
    • Uluru, NT, Australia
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
  • PEOPLEPEOPLE
    Stay at Alice Springs Hotel Aurora - pickup time 6:00am
    • 11 Leichhardt Terrace
    • 0870, Alice Springs, Northern Territory, Australia