
Trans Pennine Trail: Golfvakanties
Boek een hotel + vlucht of auto samen om kortingen te ontgrendelen
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 1.200 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

The Vanguard - York Residence
The Groves
€ 438
per persoon
10 nov - 12 nov
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Brussel (BRU) naar Leeds (LBA)
9,2/10 Uitmuntend! (94 beoordelingen)
Nice new room in an older renovated house walking didtancd to the centre and free parking
Beoordeeld op 25 mei 2024


The Milner York
South Bank
€ 484
per persoon
10 nov - 12 nov
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Brussel (BRU) naar Leeds (LBA)
8,6/10 Geweldig! (1.785 beoordelingen)
Kamer was te basic voor deze prijs. Hebben zelfs de eerste kamer gewisseld omdat het raam niet eens open kon. Tweede kamer was iets ruimer maar geen ventilatie in de badkamer en echt te basic voor woorden. Daar bij moet je door een corridor waar de vuile vaat van de avond ervoor nog staat. Waar dronken mensen door de gangen dwalen die de feestruimte niet meer kunnen vinden na toiletbezoek. Waar het tapijt eruit ziet alsof het er al 100 jaar ligt met alle gevolgen van dien etc.
Vriendelijks waren de mensen bij de receptie en de schoonmakers. Bar personeel zwaar onder de maat. Ongeïnteresseerd en onvriendelijk.
Foto’s ogen geweldig en wellicht dat de kamers in het hoofdgebouw beter zijn maar voor deze prijzen per nacht verwacht ik veel beter.
Wel gemakkelijk naast station en dichtbij het centrum.
Beoordeeld op 15 dec 2025


Niet gevonden wat je zocht?
Bekijk alle beschikbare reizen vanuit Brussel naar Trans Pennine Trail
Alle reizen bekijkenDe prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.


MonkBridge House
The Groves
€ 516
per persoon
10 nov - 12 nov
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Brussel (BRU) naar Leeds (LBA)
10/10 Uitzonderlijk! (273 beoordelingen)
The Monk Bridge House is an amazing treasure in a perfect location for exploring York. The owners are attentive and the service is exemplary. Definitely worth a visit.
Beoordeeld op 22 sep 2026

Niet gevonden wat je zocht?
Bekijk alle beschikbare reizen vanuit Brussel naar Trans Pennine Trail
Alle reizen bekijken*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
