expedia

[Privé] DMZ & Imjingak Peace Gondola Ervaar de inter-Koreaanse oorlog

Van Cosmojin Agency
Gratis annulering mogelijk
De prijs is € 168 per volwassene* *Betaal een lagere prijs door meer dan 2 volwassenen te selecteren
Wat is inbegrepen?
  • Gratis annulering mogelijk
  • 10 u.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
Overzicht

De DMZ, die je de pijn van verdeeldheid doet voelen, is een verscheidenheid aan veiligheidstoeristische attracties.
Het Imjingak-paviljoen, gebouwd in 1972, biedt een panoramisch uitzicht over de omgeving.
U kunt belangrijke gebieden van veiligheidstoerisme zien, waaronder de Derde Tunnel gebouwd voor invasie door Noord-Korea, Dora Observatory waar u Noord-Korea kunt zien, en Dorasan Station, een wens voor eenwording.
Als je met de Imjingak-gondel rijdt, kun je zelfs Camp Greaves zien, de filmlocatie van het drama “Descendants of the Sun”. Dit is het 506th Regiment waar de hoofdpersoon van het Amerikaanse drama “Band of Brothers” en de hoofdpersoon van de film “Saving Private Ryan” uit de Tweede Wereldoorlog in het land waren gestationeerd.

President Hotel - Imjingak Park - The Unification Bridge - ID Check - DMZ-theater en expositieruimte - De 3e infiltratietunnel - Dora Observatory - Dorasan Station - Lunch - Dokgae Bridge - Bunker Beat 131 - Imjingak Gondola - Amethyst of Ginseng Center - Myeongdong Sending.

Locatie van activiteit

  • DMZ
    • Munsan-eup, Majeong-ri, Imjingak Tourist information center
    • Paju, Gyeonggi-do, South Korea

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • President Hotel
    • 16 Eulji-ro
    • 04533, Eulji-ro, Seoul, South Korea

Beschikbaarheid controleren


[Privé] DMZ & Imjingak Peace Gondola Ervaar de inter-Koreaanse oorlog
  • De activiteit duurt 10 uur10 u.
    10 u.
  • Engels
Taalopties: Engels
Starttijd: 07.00 uur
Prijsdetails
€ 167,84 x 2 volwassenen€ 335,68

Totaal
De prijs is € 335,68
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepen
    Toegangsprijzen (DMZ en gondel)
  • InbegrepenInbegrepen
    Voertuig met airco
  • InbegrepenInbegrepen
    Engelse gids
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen
    Persoonlijke uitgaven

Belangrijke info voor je boekt

  • Opties voor openbaar vervoer zijn in de buurt aanwezig
  • Kinderen moeten bij een volwassene op schoot zitten
  • Niet aanbevolen voor reizigers met ruggengraatletsel
  • Niet aanbevolen voor zwangere reizigers
  • Reizigers moeten ten minste een gemiddelde conditie hebben
  • 1. Sportschoenen zijn vereist voor uw veiligheid
  • 2. Elke toerist moet met de geautoriseerde bus reizen en de tijdfotoregelgeving volgen
  • 3. Als er een onaangekondigde militaire training of officieel evenement in de DMZ is, wordt de tour vervangen door een tour door Tomorrow's Whistle-Bunker Beat 131-Odusan Unification Tower-The War Memorial of Korea
  • 4. Kinderen moeten worden begeleid door een volwassene
  • 5. Op de reisdag is een geldig paspoort vereist
  • De 3e tunnel is behoorlijk steil en vereist fysiek goed. Vereist ook om naar voren te leunen.
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Activiteitenreisplan

DMZ
  • 3 u.
Deze DMZ-ochtendtour omvat bezoeken aan belangrijke must-see plekken in de DMZ met een volledig gelicentieerde en lang ervaren DMZ-gids en hoor verhelderend commentaar op zeer echte verhalen over Noord-Korea tijdens het verkennen van hoogtepunten zoals het Dorasan Station, het Dora Observatorium, de Derde infiltratietunnel, het DMZ-theater, de Unification Bridge, Imjingak Park en anderen. Verken het emotionele verhaal van de scheiding van twee Korea's in Imjingak Park en de Unification Bridge, waar je kunt genieten van het uitzicht op de DMZ en kunt lezen over de geschiedenis van de Koreaanse oorlog. Ga naar Dorasan Station om te zien hoe twee Korea's in de toekomst weer één kunnen zijn, met dit station geopend en treinen rijden. Bezoek het Dora Observatorium om een glimp op te vangen van het leven en de dorpen van Noord-Koreanen. Loop naar de derde tunnel, die was ontworpen om in het geheim Zuid-Korea binnen te vallen door tanks en werd onthuld door een van de Noord-Koreaanse overlopers. Proef aan het einde van de reis wat thee en ginseng-producten in het Ginseng-centrum en als je de lunchoptie kiest, probeer dan Bibimbap, een traditioneel Koreaans gerecht met rijst en verschillende ingrediënten, of koude noedels in Noord-Koreaanse stijl, een traditioneel Noord-Koreaans gerecht die tijdens de recente top aan beide Koreaanse leiders werd aangeboden. Je gaat terug naar Seoul, vlakbij het stadhuis, rond 14.00 - 15.00 uur, afhankelijk van je geselecteerde optie en het verkeer.
Imjingak Resort
  • 40 min.
★ Dokgae Bridge De noordelijke lijn van de spoorbrug van de Gyeongui-lijn over de Imjingang-rivier is al bijna 70 jaar gebroken. De brug verbond Uncheon-ri, Munsan-eup en Nosong-ri, Jangdan-myeon of Paju, maar werd tijdens de Koreaanse oorlog verwoest door bombardementen. De brug was vernoemd naar een dorp in Nosang-ri. De Gyeongui Line Railroad begon vanuit Seoul en kwam aan op de eindbestemming Sinuiju grenzend aan China. De spoorlijn werd losgekoppeld na de Koreaanse oorlog; als gevolg daarvan verloor Zuid-Korea de weg naar het continent en Noord-Korea de weg naar de Stille Oceaan. ★ Bunker Beat 131 Een tijdens de Koreaanse oorlog gebouwde militaire ondergrondse bunker is veranderd in een unieke tentoonstellingsruimte. Vanaf de ingang voel je de sfeer van een militaire faciliteit. De vorm van een antitankmijn die op de trap naar beneden naar de kelder is gezet, zal je meteen angstig en nerveus maken. Als je de trap afloopt, zie je de situatiekamer van het commando tijdens oorlogstijd. Militaire voorraden die tijdens de Koreaanse oorlog werden gebruikt, waaronder vuurwapen, veldfles, helm en radio, zijn te zien. Een helm met veel kogelgaten zal je de bitterheid van oorlog laten zien.
Imjingak Resort
  • 1 u.
Als je met de Imjingak-gondel rijdt, kun je zelfs Camp Greaves zien, de filmlocatie van het drama "Descendants of the Sun". Dit is het 506th Regiment waar de hoofdpersoon van het Amerikaanse drama "Band of Brothers" en de hoofdpersoon van de film "Saving Private Ryan" uit de Tweede Wereldoorlog in het land waren gestationeerd.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    DMZ
    • Munsan-eup, Majeong-ri, Imjingak Tourist information center
    • Paju, Gyeonggi-do, South Korea

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    President Hotel
    • 16 Eulji-ro
    • 04533, Eulji-ro, Seoul, South Korea

De beste deals voor activiteiten

Ontdek zelf de schatten van de wereld met geweldige deals voor activiteiten in de buurt en verder weg. Expedia biedt unieke activiteiten waardoor je Paju op je eigen manier kan verkennen. Of je nou van natuur, cultuur, lekker eten of avontuur houdt, we hebben de perfecte activiteit voor jou.

Topervaringen in Paju

Doordat je zo ontzettend veel in Paju kan doen, kan het plannen van de perfecte dag een hele uitdaging lijken. Op Expedia kan je gemakkelijk naar de beste bezienswaardigheden, rondleidingen en activiteiten in Paju zoeken. Gezinnen, koppels en zakenreizigers kunnen dankzij Expedia allemaal de perfecte activiteit in Paju vinden en zo een onvergetelijke reis maken.