expedia

Port Douglas: Daintree National Park Tour, Cruise & Zipline

Van Experience Daintree
8 van 10
Wat is inbegrepen?
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
Overzicht
  • Omarm je wilde kant met een spannende schommel door de bomen van het regenwoud
  • Verken de waterwegen van het regenwoud tijdens een riviercruise om krokodillen te spotten
  • Geniet van het weidse uitzicht over de regio North Queensland bij Alexandra Lookout
  • Ontdek de geschiedenis van Daintree onder leiding van een gids langs het strand van Cape Tribulation
  • Haal het meeste uit je avontuur met verzorgde lunch en transfers

Locatie van activiteit

    • Port Douglas
    • Port Douglas, Queensland, Australia

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

    • Port Douglas
    • Port Douglas, Queensland, Australia

Beschikbaarheid controleren


Sorry, deze activiteit is niet beschikbaar op za. 12 jul.
Kies een andere datum.
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepenWandelingen met gids in het Daintree regenwoud & Cape Tribulation strand
  • InbegrepenInbegrepen Daintree River veerboot
  • InbegrepenInbegrepen Ochtendthee of koffie
  • InbegrepenInbegrepen tokkelen
  • InbegrepenInbegrepen Lunch
  • InbegrepenInbegrepen Riviercruise van 1 uur
  • InbegrepenInbegrepen Bibliotheek aan boord
  • InbegrepenInbegrepen Haal-en-brengservice
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepenExtra drankjes
  • Niet inbegrepenNiet inbegrepen IJs

Belangrijke info voor je boekt

  • Niet toegestaan: Sieraden, Losse kleding, Bagage of grote tassen, Schoenen met open tenen
  • Niet geschikt voor: Kinderen jonger dan 4 jaar, Mensen zwaarder dan 120 kg.
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Bekijk Daintree National Park van alle kanten met een tocht te voet, door de bomen en over het water. Trek vanuit Port Douglas naar de wildernis van North Queensland om de diersoorten te ontdekken die goed gedijen in Daintree en Cape Tribulation. Ga lunchen in het park en neem foto's mee naar huis van de zipline.
Haal je accommodatie in Port Douglas vroeg op en laat het avontuur beginnen. Steek met de veerboot de Daintree River over en maak je eerste stop bij Alexandra Lookout. Bekijk panoramische uitzichten op Port Douglas, Low Isles en Snapper Island op zee en de monding van de rivier.
Bereik Cape Tribulation voor een wandeling met een gids langs het strand waar het regenwoud en het rif elkaar ontmoeten. Rijd naar het avonturencentrum en drink wat thee voordat je je klaarmaakt voor de zipline. Beleef 2 uur lang plezier in de bomen terwijl gidsen je meenemen door het bladerdak van het oudste regenwoud op aarde.
Als je honger hebt gekregen, eet je je lunch op en deel je verhalen over de lol die je in de bomen hebt gehad. Tank bij voor je reis naar het zuiden en bereid je voor op een wilde cruise. Breng 1 uur door op het water op zoek naar krokodillen en andere fascinerende wilde dieren, terwijl je meer leert over het ongelooflijke ecosysteem van de mangroven.
Maak nog snel een laatste stop bij de Daintree Ice Cream Company voor een kans om ijs te proberen dat is gemaakt van tropisch fruit dat ter plekke is geteeld. Ga terug met de veerboot van de Daintree River en laat je terugbrengen naar Port Douglas, waar je rond 17.00 uur klaar bent.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    • Port Douglas
    • Port Douglas, Queensland, Australia

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    • Port Douglas
    • Port Douglas, Queensland, Australia