




La Ciotat: begeleide kajaktocht door Calanques National Park
Van EXPENATURE
9.8 van 10
Uitzonderlijk
Gratis annulering mogelijk
Wat is inbegrepen?
Overzicht
Locatie van activiteit
Verzamelpunt/inwisselingslocatie
Verschillende ontmoetingsplekken/inwisselpunten beschikbaar, bekijk de locatie-informatie voor een volledige lijst.
Beschikbaarheid controleren
3 uur kajaktocht van een halve dag
Boek deze optie voor een kajaktocht van een halve dag. Met deze tour kun je het groene eiland of de calanque du mugel zien, afhankelijk van het weer van de dag (golven en wind) en de capaciteit van de groep. 2 prachtige natuurgebieden in het calanque nationaal park
Starttijd: 13.30 UUR
Prijsdetails
€ 76,00 x 1 volwassene€ 76,00
Totaal
VIP EXCLUSIEVE PRIVÉTOER Halve dag kajak
Boek deze optie als je met je eigen groep (1-15) alleen wilt zijn met de gids voor een kajaktocht van een halve dag. Deze tour geeft je een intiem en exclusief uitzicht op de calanques en het groene eiland, afhankelijk van het weer van de dag.
Starttijd: 13.30 UUR
Prijsdetails
€ 1.029,00 x 1 reiziger€ 1.029,00
Totaal
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling
Wat is wel en niet inbegrepen
Belangrijke info voor je boekt
- Niet toegestaan: Alcohol en drugs, Blote voeten, Huisdieren, Sandalen of slippers, Slippers, Roken, Vaping
- Niet geschikt voor: Kinderen jonger dan 6 jaar, Niet-zwemmers, Mensen zwaarder dan 115 kg.
- In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing
- Deze activiteit wordt aangeboden door een professionele handelaar (een partij die handelt als onderdeel van hun vak, bedrijf of beroep).