expedia

Gifu: Samurai Mes maken met Gecertificeerd Zwaardsmid Asano Kajiya (7 uur)

Van Rakuten Travel Experiences
De prijs is € 413 per reiziger* *Betaal een lagere prijs door meer dan 2 volwassenen te selecteren
Wat is inbegrepen?
  • 7 u.
  • Mobiele voucher
  • Directe bevestiging
Overzicht
  • Verzeker je van beperkte data en tijden door online te boeken
  • Slechts 30 minuten met de trein vanaf Kyoto
  • Leer 'kajiya', de oude samoerai-smidkunst, met een c
  • Breng je eigen materialen mee voor een persoonlijk tintje
  • Neem een uniek, handgemaakt mes mee naar huis als gedenkwaardig souvenir.

Locatie van activiteit

  • ASANOKAJIYA
    • 454-1 Egira-cho Hashima-shi
    • 501-6257, Hashima, Gifu-ken, Japan

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • Gifu-Hashima Station
    • 1-1 Funabashi-chō Hashima-shi
    • 501-6257, Hashima, Gifu-ken, Japan

Beschikbaarheid controleren


Maak een mes met een gecertificeerde Japanse zwaardsmid
  • De activiteit duurt 7 uur7 u.
    7 u.
  • Engels
  • Alleen eten

Schema

Voorbeeldroute

  • 08:50 - Pick-up op Gifu-Hashima Station*
  • 09:00-12:00 - Smeden van het mes in het atelier
  • 12:00-13:00 - Lunch
  • 13:00-14:00 - Vorm het mes in het atelier
  • 14:00-15:00 - Het mes afmaken
  • 15:00-15:30 - Einde ervaring; afzetten bij station Gifu-Hashima

*Kom voor 08:50 uur aan op station Gifu-Hashima met de Tokaido Shinkansen.

Taalopties: Engels
Starttijd: 08.50 uur
Prijsdetails
€ 413,13 x 1 reiziger€ 413,13

Totaal
De prijs is € 413,13
Content op deze pagina is mogelijk geproduceerd door machinevertaling

Wat is wel en niet inbegrepen

  • InbegrepenInbegrepen
    Japanse ervaring als wapensmid
  • InbegrepenInbegrepen
    Messtaal
  • InbegrepenInbegrepen
    Lunch
  • InbegrepenInbegrepen
    Lezing
  • InbegrepenInbegrepen
    Gratis ophalen en wegbrengen bij Gifu-Hashima Station

Belangrijke info voor je boekt

  • Om deel te kunnen nemen aan deze ervaring ga je ermee akkoord ons informatie te verstrekken over allergieën, dieetbeperkingen en (eventuele) gezondheidsproblemen. Deze informatie wordt gedeeld met de organisator om je boeking te verwerken en je ervaring te vergemakkelijken.
  • We accepteren maar een beperkt aantal mensen per maand, dus we raden je aan om vroeg te reserveren.
  • Het product is een voorboeking. Het kan worden geannuleerd door de host vanwege het bereiken van de maximale capaciteit of systeemstoringen in de faciliteit. In geval van annulering nemen we apart contact met je op via het e-mailadres experiences-travel-guest-jp@faq.rakuten.co.jp.
  • In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen activiteitenservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht. Het annuleringsbeleid van de leverancier is van toepassing

Wat je kan verwachten

Ervaar de kunst van het Japanse messenmaken bij Asano Kajiya, de werkplaats van meester-zwaardsmid Asano Taro in de prefectuur Gifu. Asano Taro is een door de overheid gecertificeerde ambachtsman, een van de weinigen die het traditionele Japanse zwaardsmeden nog beoefenen. Deze unieke ervaring biedt een spoedcursus van één dag in de basisprincipes van Japans messensmeden, een ambacht dat doorgaans een tienjarige leertijd vereist.

In de ochtend gebruik je authentiek gereedschap om je mes te smeden, gevolgd door een lunchpauze in de smederij. Na de lunch geef je je mes vorm om het proces af te ronden. De lunch wordt verzorgd door je gastheer, maar je kunt je eigen eten meenemen als je dieetbeperkingen of speciale voorkeuren hebt.

Vervoer naar de workshop is handig. Je kunt de Shinkansen-kogeltrein nemen naar Gifu-Hashima Station, waar een gratis ophaaldienst je naar de werkplaats brengt. De reistijden vanuit de grote steden zijn ongeveer 30 minuten vanuit Kyoto, 110 minuten vanuit Tokio, 10 minuten vanuit Nagoya en 50 minuten vanuit Osaka. Als je met de auto bent, verlaat je de Meishin Highway bij Gifu-Hashima IC en rijd je in 3 minuten naar het station.

Deze ervaring leert je niet alleen het traditionele ambacht, maar geeft je ook de mogelijkheid om je pas gesmede mes mee naar huis te nemen.

Locatie

Locatie van activiteit

  • LOB_ACTIVITIESLOB_ACTIVITIES
    ASANOKAJIYA
    • 454-1 Egira-cho Hashima-shi
    • 501-6257, Hashima, Gifu-ken, Japan

Verzamelpunt/inwisselingslocatie

  • PEOPLEPEOPLE
    Gifu-Hashima Station
    • 1-1 Funabashi-chō Hashima-shi
    • 501-6257, Hashima, Gifu-ken, Japan