Kom ontspannen in de schaduw van eeuwenoude olijfbomen terwijl je geniet van een picknick die helemaal voor jou is klaargemaakt.
Je wandelt tussen eeuwenoude olijfbomen terwijl je geniet van een prachtig panorama op de Piccole Dolomiti Lucane en het Foresta Mantenera.
In de schaduw van onze Majatica, de koningin van onze 350 jaar oude gecertificeerde olijfgaard en patriarch van Lucania, wacht je een picknick met een selectie Podolica kazen van scharrelkoeien, lokale vleeswaren, focaccia, het beroemde brood van Matera waarmee je onze biologische oliën, olijven en taralli kunt proeven terwijl je de rode Aglianico del Vulture wijn drinkt op een privélocatie ver van storend lawaai met alleen de geluiden van de natuur en vogelgezang.
Je kunt ontspannen op kussens of schommelen in de hangmat, wandelen tussen de olijfbomen en genieten van het heerlijke eten in je eigen tijd.