Als je op eigen houtje een rubberboot huurt in Cala Gonone kun je de hele Golf van Orosei bezoeken tot aan Cala Goloritzè, waarbij je zelf de tijden en stops kunt bepalen. Een van de grootste voordelen is juist dit.
Je kunt comfortabele en ruime bijboten van 5 meter huren met een grote luifel en comfortabele kussens waarin je comfortabel kunt liggen.
De boten zijn uitgerust met een ladder om het gemakkelijker te maken om weer aan boord te komen na een duik voor anker, en de 40 PK Yamaha en Mercury motoren garanderen je veiligheid en betrouwbaarheid, zelfs in minder dan optimale weersomstandigheden op zee.
(geen vaarbewijs nodig).
De boot is beschikbaar van 8.30 tot 16.30 uur en kan maximaal 6 personen vervoeren. Ze zijn volledig uitgerust met alle veiligheidsuitrusting aan boord.
Ons personeel is dagelijks langs de kust aanwezig, zodat we je voortdurend kunnen helpen, mochten er problemen ontstaan of voor welke behoefte dan ook, dan garanderen we dat we de hele dag beschikbaar zijn.
Assistentie en een gedetailleerde uitleg voor vertrek over het gebruik van de boot en de uitrusting aan boord zullen, als je goed luistert, elk risico tijdens het uitje op zee voorkomen, zelfs voor degenen die voor de eerste keer een rubberboot huren in Cala Gonone.
Er is 3 euros te betalen als milieubijdrage (alleen contant) voor vertrek