Gehele woning·Particuliere eigenaar

Getaway, Vaca, UMF, Maine Health Franklin, Ski, Fish, 4 Season, Traveling Prof

Fotogalerie voor Getaway, Vaca, UMF, Maine Health Franklin, Ski, Fish, 4 Season, Traveling Prof

Een kamer met grote ramen en uitzicht op een meer en omliggend bos.
Video van accommodatie
Een keuken met houten wanden, een groot eiland met krukken, een koelkast en een raam met uitzicht.
Een vakantiehuis aan het meer met een steiger, omringd door dicht bos.
Een houten binnenhal die leidt naar een badkamer met een witte wastafel en een ingelijst schilderij aan de muur.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

1 slaapkamerMax. aantal: 474 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Getaway, Vaca, UMF, Maine Health Franklin, Ski, Fish, 4 Season, Traveling Prof

  • Stonecroft on Wilson Lake...

    A beautiful lakeside Cottage on Wilson Lake in Wilton, Maine for rent. JUNE through AUGUST is a 7 night minimum (Friday to Friday check in / check out). The remaining calendar year is a 3 night minimum any day check in / check out. Check in after 3:00 pm; check out by 10:00 am.

    Traveling professionals on work assignments are welcome, Monthly discounts are available. Hosts are willing to work out a mutual financial agreement.

    1 Dog friendly, with pet fee ($150.00) PLEASE PAY WHEN BOOKING.

    Come and enjoy the life you've always imagined....

    Nature, serenity, mountains, beautiful lake and wildlife....yet within walking distance to restaurants, bakery, grocery store, playground, Public Town Recreation area.

    Want to move to Maine but not quite sure if it’s for you? Come stay for a while and check it out before making a commitment. Winters are cold but snowmobiling, ice fishing, pond hockey, skiing, and winter hiking can make for some fun times.

    Working in the area come stay in a cozy lakeside cottage. Maine Health Franklin Hospital, Nursing Homes, Edgewood Rehab & Living Center, Maplecrest Rehab & Living Center, Pinnacle Health & Rehab, Woodlands Senior Living of Farmington, Orchard Park Rehab & Living, Sandy River Center, Pinewood Terrace, The Pierce House, Rumford Community Home, Harris House, UMF, University of Maine at Farmington, ND Paper Rumford, Next Era Energy Resources (Neer), Farmington Solar LLC.

    The Cottage is a 4 season rental and features 1 large bedroom with 2 queen beds. The screened in porch has a futon perfect for sleeping or napping on a hot summer day. The living room has a sofa bed. Linens, towels, and beach towels are provided.

    Amenities include: washer/dryer, wireless internet, Spectrum TV (bring your passwords) shower, parking, heat and air conditioning.

    The kitchen has pots, pans, coffee pot and Keurig, cooking utensils, dishes, dish towels, gas stove, electric refrigerator, eat at bar, small drop leaf table, ceiling fan and a nice little propane heating stove to warm up by on those cool summer days. BBQ grill is just outside your door, just bring your food and drinks.

    There are three heating sources to keep you warm year round. Rinnai propane heater, propane fireplace and an electric heater in the bedroom.
    Two air conditioners will keep you comfortable during the summer months.

    The Living room has a flat screen TV, (spectrum, bring your passwords) pullout couch, chairs, and a ceiling fan.

    The screened in porch has spectacular views of the nearby islands, lake, and mountains. It has a nice picnic table perfect for eating meals together while enjoying the views. Many guests have told us they could just live on the porch.
    The cottage has its own private yard with fire pit/wood, and beach entry to the lake. The cottage is cozy but the property is just amazing! Relax in the hammock while listening to the sounds of nature, especially our nearby Loons. Bring your fishing gear!

    The property features flower gardens, blueberry bushes, swimming coves, kayaks, pedal boat, a dock, a float, and hidden nature trails along the property for exploring!

    This gorgeous piece of property called "Stonecroft" named for it's rocky gardens. Stonecroft is truly an amazing and rare piece of real estate. Stonecroft consists of over an acre of land and 588 feet of water frontage! The property feels remote but is very close to all needed amenities. (Maine Health Franklin Hospital, University of Maine @ Farmington, UMF, Walmart, Hannaford Grocery Store)

    The LARGE PRIVATE YARD consists of a badminton/volleyball net, bats, balls yard toys. Pick your own blue berries when in season.
    A private coves for kayaking and swimming. Your own dock, and a shared float between you and the owners dock makes a nice place to swim to. You might even be lucky enough to catch some fish right off the dock! (Bring your fishing gear)

    Enjoy beautiful Sunrises and Sunsets.

    Down town Wilton is about a mile away. It has a small grocery store "Food City" a very good authentic Italian restaurant "Calzolaio's Pasta Co." a Chinese food restaurant "The Great Wall" and a new Beer Brewery called “Ambition.” “The Square” just opened recently as well as “Chaos Coffee.”

    Wilton has a public Library in town, a nice Museum, 2 beautiful parks "Kineowatha" and "Bass Park.". Foothills Land Conservatory is at at the head of the lake for nature walks. Web site: www.wiltonmaine.org

    We have a small 9 hole golf course "Wilson Lake country club" and numerous beautiful mountains to be hiked.

    Please check out: www.mainetrailfinder.com

    Our favorite is Mt. Blue State park "Center Hill Nature Trail" easy enough for all ages to enjoy. Many other Mountains are just waiting for you to climb "Tumbledown, Bald, Blueberry etc.... Quill Hill in Rangeley is a spectacular day trip. More information see:

    www.mainelakesandmountains.com, www.greaterfranklin.com

    More nearby options include: Farmington, less than 10 miles away, larger grocery stores, Walmart, Hannaford's, Reny's (a great store to visit 3 floors of great stuff) Nice downtown with many shops to explore, Narrow Gauge Movie theatre, and Drive In, walking trails.
    University of Maine @ Farmington. Maine Health Franklin Hospital less than 10 minutes away.

    More golfing is enjoyed at: Belgrade Lakes Country Club, Sugarloaf golf club, Mingo Springs Golf Course, Augusta Country Club, Turner Highland Golf Course, Bethel Inn golf, Diadema Golf club, all about an hour or less away.

    Less than an hour from skiing at Sugarloaf, Sunday River, Saddleback, Black Mt. Titcomb Mt.

    For Fishing Enthusiasts: Wilson Lake Physical Characteristics:
    Area - 563 acres
    Maximum depth - 88 feet
    Temperatures: Surface - 70F; 85 feet 45 F
    Principal fishery: Salmon, Lake Trout, Small Mouth Bass, Chain Pickerel
    Wilson Lake is located west of Wilton village. Its main inlet and outlet, Wilson Stream, enters the northwest side of the lake and exits the eastern tip meandering east into the Sandy River. Water quality in Wilson Lake is suitable for cold-water game fish. Salmonid spawning and nursery habitat is available in the inlet. A small native salmon population utilizes this habitat to provide a limited number of wild fish, which are supplemented with periodic stockings to maintain a fishery. Lake trout naturally reproduce using the rocky shoals to spawn and maintain a productive fishery. Salmonid growth is good despite competition from warm water fish species. The lake is occasionally stocked with brook trout to supplement a small native population. Wilson lake is accessible via a public launch site located just south of downtown Wilton. The lake is open to fishing under general law in both the summer and the winter season. Fishes: Landlocked salmon, Minnows, Lake Trout (togue) Golden shiner, Brook trout Fallfish (chub), Rainbow smelt, White sucker, Smallmouth bass, Hornpout (bullhead), White perch, Redbreast sunfish, Yellow perch, Pumpkinseed sunfish, Chain Pickerel, American eel, Landlocked alewife. Wildlife is abundant in and around the lake and it's watershed. Loons return each year to raise their

    The owners, Jane & Peter, now empty nesters, reside in the year round home next door and rent this 4 season guest cottage.

    Keywords: Reduced rates for TravelingProfessionals,Waterfront, Lakeside, 4 season Cottage, Hiking, Open Water Fishing, Ice Fishing, Snowmobiling, Sunsets, Nature, Swimming, Serenity, near Maine Health Franklin Hospital, FMH, Nursing homes, Edgewood, Woodlands, Pine Wood Terrace, Harris House, Orchard Park, The Pierce House, Rumford Community Home, SugarLoaf, Saddleback, Black Mt, Titcomb ski slope, University of Farmington, UMF, ND Paper Rumford, Next Era Energy Resources (NEER), Farmington Solar LLC.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan het strand
  • Strandlakens
  • Strandstoelen

Internet

  • Beschikbaar in de cottage: gratie wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Keukeneiland
  • Keukenpapier
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffiemolen
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven
  • Pan voor kreeft/krab

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Open haard

Entertainment

  • Boeken
  • Dvd-speler
  • Spellen
  • Stereo-installatie
  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin
  • Tuinmeubels
  • Veranda
  • Vuurplaats

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • Tot 453 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Aparte rookruimtes
  • Opmerking van de eigenaar: outside please

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan een meer
  • Aan het water
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In de bergen
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Golf
  • Kajak
  • Spelletjesruimte
  • Tennis
  • Watersportuitrusting
  • Basketballen in de buurt
  • Bergbeklimmen in de buurt
  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Jagen in de buurt
  • Kajakken in de buurt
  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Natuurwandelingen in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Vogelspotten in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 74 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

The property is privately owned: The owners are not responsible for any accidents, injuries or illness that occurs while on the premises.
It is agreed that all guests are expressly assuming the risk of any harm arising from their use of the premises.
The property is on a well. The water has been tested and is safe to drink. The property is on the towns sewer.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas
Outside please

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Over deze buurt

deze cottage ligt in het stadscentrum en aan het strand in Wilton. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Powder House Hill Trails: Flint Woods & Village Woods en Wilson Lake. Daarnaast kun je ook Farmington Historical Society’s Titcomb House en UMF Art Gallery bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Kies voor waterpret zoals kajakken of motorbootvaren of beleef avonturen zoals fietsen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Wilton
Meer cottages in Wilton
Kaart
Wilton, ME

In de buurt

  • Een houten brug met een houten vloer en metalen balken.
    Sunday River
    50 min. rijden - 77.9 km
  • Een zonsondergang boven een kalm meer met bomen en een grasveld op de voorgrond.
    Colby College
    57 min. rijden - 85.4 km
  • Wilson Lake
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Cobbosseecontee Lake
    42 min. rijden - 61.7 km
  • Augusta Civic Center (evenementencomplex)
    50 min. rijden - 75.1 km

Lokaal vervoer

  • Waterville, Maine (WVL-Robert Lafleur) - 62 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    11 min. rijden
  • Calzolaio Pasta Co.
    3 min. rijden
  • Burger King
    11 min. rijden
  • My Dad's Place
    7 min. rijden
  • Farmington D
    13 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Getaway, Vaca, UMF, Maine Health Franklin, Ski, Fish, 4 Season, Traveling Prof?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Getaway, Vaca, UMF, Maine Health Franklin, Ski, Fish, 4 Season, Traveling Prof inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Getaway, Vaca, UMF, Maine Health Franklin, Ski, Fish, 4 Season, Traveling Prof uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Getaway, Vaca, UMF, Maine Health Franklin, Ski, Fish, 4 Season, Traveling Prof?

Deze cottage in Wilton ligt aan het strand, in het stadscentrum, op enkele stappen van Wilson Lake en op 4,8 km van Wilson Lake Country Club. Ook Androscoggin River en Lower Fox liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen over Getaway, Vaca, UMF, Maine Health Franklin, Ski, Fish, 4 Season, Traveling Prof