Serena Morena Hostel ligt in Villa de Leyva. Ecoparque Jusmar en Ain Karim Winery zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Museo Paleontológico en Paleontologisch onderzoekscentrum bezoeken. Parque Temático Gondava en Astronomisch Observatorium van Zaquencipa zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Villa de Leyva
Serena Morena Hostel biedt onder andere een terras en een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van deze bed & breakfast zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Houtskoolgrills
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Serena Morena Hostel bieden voordelen zoals luxe beddengoed en aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en keukeneilanden.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Regendouches en shampoo
Privétuinen, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Serena Morena Hostel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Serena Morena Hostel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Serena Morena Hostel?
Deze bed & breakfast in Villa de Leyva ligt op 5 minuten wandelen van Museo Paleontológico, Casa Museo de Luis Alberto Acuña en Iglesia Parroquial. Ook Casa Museo Antonio Nariño en Plaza Mayor de Villa de Leyva liggen op 5 minuten wandelen.