Geheel appartement

Residence Palazzo Odoni

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 227
inclusief belastingen en toeslagen
9 jun - 10 jun

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Luxe appartement, 1 slaapkamer, niet-roken, kitchenette (Suite, for 2 people)

  • 50 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Standaard appartement, uitzicht op het water (2 people)

  • Uitzicht op het kanaal
  • 60 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Residence Palazzo Odoni bevindt zich in Santa Croce, een wijk in Venetië, en ligt vlak bij een treinstation. Haven van Venetië en Tronchetto (halte waterbus) zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. Stazione Marittima en Zattere zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Meer residenties in Venetië
Kaart
Santa Croce 151 - Fondamenta Minotto, Venice, VE, 30135

In de buurt

  • Piazzalle Roma
    Piazzalle Roma
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Grand Canal
    Grand Canal
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Haven van Venetië
    Haven van Venetië
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Rialtobrug
    Rialtobrug
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Tronchetto (halte waterbus)
    14 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Venetië Santa Lucia - 10 min. wandelen
  • Station Venezia Tronchetto - 19 min. wandelen
  • Luchthaven Marco Polo (VCE) - 21 min. rijden

Restaurants

  • Bacareto da Lele
    2 min. wandelen
  • trattoria vinatier
    4 min. wandelen
  • bArCollo
    2 min. wandelen
  • Vini Ristorante Pizzeria Dolfin
    2 min. wandelen
  • Osteria ae Cravatte
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Residence Palazzo Odoni

  • Residentie met een luxe stijl niet ver van Piazzalle Roma
  • Vlak bij Rialtobrug en Grand Canal biedt Residence Palazzo Odoni een bar, een bubbelbad en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Snelle uitcheckservice, hulp bij uitstappen/tickets en een kruier/portier
    • Huwelijksservices, bagageopslagruimte en een computerstation
    • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel ingericht en zorgen voor volop comfort dankzij airconditioning en aparte zitruimtes, bovenop voordelen zoals aparte eetruimtes en badjassen.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Badkamers met bubbelbaden en bidets
    • Lcd-televisies met kabelzenders
    • Privétuinen, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad

Internet

  • Beschikbaar in de accommodatie: gratis wifi en kabelinternet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Kitchenette

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Eetopties

  • Een bar/lounge

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad/douchecombinatie
  • Badjassen
  • Bidet
  • Bubbelbad
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Lcd-tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Gazon

Werkplekken

  • Bureau
  • Computerstation

Klimaatregeling

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Huisdieren verblijven gratis

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Hulp met excursies en tickets
  • Huwelijksservices
  • Kluisje
  • Lokale kaarten
  • Portier
  • Reisgidsen
  • Restaurantgidsen
  • Verduisterende gordijnen

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een treinstation
  • In een historische wijk
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 1 gebouw
  • 2 etages
  • 4 units
  • Gebouwd in 1490
  • Geluiddichte muren
  • Individueel ingericht

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.

Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.

Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.

Je dient deze accommodatie vooraf op de hoogte te stellen van je verwachte aankomsttijd.

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Residence Palazzo Odoni?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Residence Palazzo Odoni?

Vandaag, 27 mei 2026, kost een verblijf bij Residence Palazzo Odoni van één nacht voor twee volwassenen op 9 jun. 2026 min. € 227, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze residentie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Residence Palazzo Odoni inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Residence Palazzo Odoni uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Residence Palazzo Odoni?

Deze luxe residentie ligt in Santa Croce, op 10 minuten wandelen van Tolentini, Piazzalle Roma en Grand Canal. Ook Haven van Venetië en Tronchetto (halte waterbus) liggen op een kwartiertje wandelen. Station Venezia Tronchetto ligt op 19 minuten wandelen en naar Station Venetië Santa Lucia is het 10 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Residence Palazzo Odoni

9,0

Fantastisch

9,2

Netheid

9,2

Locatie

8,8

Personeel en service

8,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 173 van 280 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 81 van 280 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 17 van 280 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 7 van 280 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 280 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

tracy

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Great roomy place to stay. Easy to walk to anywhere in Venice! It was quiet and I loved the bath tub!
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Manlio

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Clean room, shops nearbu
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jianjian

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great spacious place, excellent for families.
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

On-uma

Positief: Netheid, communicatie
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice place with great location. The place is old but you have big room.
4 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Maud

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Joli décor mais si cela peut paraître vieillot surtout dans la salle de bain
4 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Robert

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Lots of space in Venice

Amazing large apartment in the middle of Venice and a wonderful place to escape the crowds. Very easy to get to with luggage from Piazalle Roma and excellent communication with the owner. Highly highly recommend!
3 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Wendy

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
This is a beautiful, authentic Venetian property overlooking the canal. It is in a great location 5 minutes' walk from the Piazzale Roma - so convenient if you are arriving by bus. Bed was comfortable. Friendly, helpful owner. Everything was fabulous.
5 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, communicatie
Spacious apartment, up a couple long flights of stairs. The location is good and the space has good quiet a/c. The only suggestion I would make is to replace the mattress and pillows which have all lost their springiness.
3 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Robert

Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Communicatie
Great room, spacious and classic building. Convenient location. TV did not get major channels. Owner was nonresponsive to email questions including check out coordination. Awkward sharing of entrance with hotel under same name but with clearly separate management, but they were very nice and responsive.
3 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Marshall

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Nice property but showing it’s age

Decent property but don’t let the Palazzo designation fool you. The palace is showing its age and the amenities are not necessarily palatial. The AC works well which is a must as Venice can get nasty hot. A very easy walk from the train station. I believe that there are two parts to the property. Apartments and rooms. We had a small apartment for three nights. On the hotel side, breakfast seemed to be provided for its guests. Excellent communication with the owner.
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Stuart

Positief: Netheid, voorzieningen
We have stayed at Palazzo Odoni before (but in the hotel, which is part of the same building). The palazzo is beautiful and in a perfect location. We liked our apartment, but there was a little confusion over the hotel and apartments being separate and it was not always easy to communicate with our host as (unlike the hotel hosts) he was not always around. It was possible to message him, but on our last day, we wanted to pay our city taxes and were unable to pay him in person. This was a small concern, and otherwise our stay was wonderful. The location is quiet, safe, convenient and very beautiful. I would recommend the palazzo (both hotel and residence) highly. One consideration though, is that there are a lot of steps followed by stairs at the entry, so guests need to be mobile.
6 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd

6/10 – Matig

Roberto C

Positief: Voorzieningen, communicatie
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Just an average old building which I dont really see why it is advertised as a “luxury” apartment. You are paying essentially for location. Just be careful when booking as this property has no free breakfast but advertised as such. We wanted to stay in the city center but I would have never paid what I paid had I known it had no breakfast. Our apartment had 2 AC units but one didn’t cool so we had to move all the mattresses to that room because the other areas of the apartment were not comfortable enough for us in the middle of summer. Furthermore, the place needs a deep clean under and behind furniture as the dust is literally piling up.
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Francy

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
prima locatie, 5 min lopen vanaf parkeergarages. Prijs kwaliteitverhouding was goed.
1 nacht verbleven in juli 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Arco deed het niet dus benauwd en warm. Gelukkig was het niet al te warm. Geen afgesloten opslagruime voor onze koffers. Voor de rest perfect. Vooral geen enkel lawaai, erg stil.
4 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

vera

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten

Prima plek in prima locatie

Bad is oud en bidet , te weinig halen om je jas op te hangen. Heerlijke wijk en niet toeristiisch, 5 mi van pl de Roma, perfect. Heetlijk rustig en leuke restaurantjes om de hoek. Leuk entree.
4 nachten verbleven in maart 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Joanna

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

great appartment for a family

Wonderful!. We all loved it. Location, apartment and Venice.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

David

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Spacious rooms well decorated. Michele greeted us and was readily available during our stay. Easy to get to. Close to train and vaporettos. We really enjoyed our stay.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jonathan

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Best part of our trip to Venice

Perfect for families. The apartment is huge, beautifully decorated, with views overlooking the canal. 6min walk from the main train/parking/bus area, which is perfect for families traveling with kids who don't want to drag their luggage 30mins across a dozen bridges into the city. There are two mini mart stores and a two restaurants a few steps outside the apartment. Check-in was easy, our host Michele reached out to us immediately after booking and personally met us during check-in to walk us through the apartment. Overall, great experience I would definitely choose to stay here again.
2 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Karla Veronica

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Increíble estancia

El lugar está increíble, con todo el estilo veneciano, los cuartos muy bonitos y Michele muy atento y disponible siempre.
2 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Allen

Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, communicatie
Antique furnishings, complemented by modern coveniences. Romantic interior courtyard. Congenial and accomodating host. Good location on quiet canal near the train station.
2 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sine

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Best recommandation

Really amazing and beautiful surroundings, great location near the train and busstation and really sweet and great comminucation and recommandations for places to see and eat.
3 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Fred

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
It was an absolutely beautiful place in a great location right along the canal. Michelle was absolutely welcoming and nice and we could not have asked for more. Highly recommend this place.
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Trista

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The apartment was comfortable and nicely decorated. The location was perfect for transportation via train and the bus!
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

didier

Positief: Netheid, comfort kamer
Sejour fantastique surclasse magnifiques appartement le mieux du séjour
1 nacht verbleven in augustus 2020
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Roberto

Positief: Netheid, voorzieningen
Ottima posizione anche se piuttosto lontana da piazza S. Marco. Scelta voluta per poter visitare con calma le zone meno turisticamente affollate della città. Cortese l’accoglienza di Michele. Caratteristico il cortiletto interno e l’arredamento.
3 nachten verbleven in juni 2020