MYSWEETPLACE - Rialto Apartments ligt in Venetië centrum, een wijk in Venetië. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. San Teodoro en Museo di Storia Naturale di Venezia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Gratis wifi, een flatscreentelevisie en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen. Eenmalige schoonmaakservice per verblijf.
MYSWEETPLACE - Rialto Apartments heeft 4 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
In dit appartement in Venetië is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Een schoonmaakservice is één keer per verblijf beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv van 45 inch
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 30 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice (eenmaal per verblijf)
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
4 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Toeslag voor late check-in tussen 08.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Tot 30 kg per huisdier
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in tussen 08.00 uur en middernacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Myplace Rialto Apartments Apartment Venice
Myplace Rialto Apartments Apartment
Myplace Rialto Apartments Venice
Myplace Rialto s Venice
Mysweetplace Rialto Apartments
MYSWEETPLACE - Rialto Apartments Venice
MYSWEETPLACE - Rialto Apartments Apartment
MYSWEETPLACE - Rialto Apartments Apartment Venice
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij MYSWEETPLACE - Rialto Apartments?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een maximumgewicht van 30 kg per huisdier toegestaan. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij MYSWEETPLACE - Rialto Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Laat inchecken kan tussen 08.00 uur en middernacht. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij MYSWEETPLACE - Rialto Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat MYSWEETPLACE - Rialto Apartments?
Dit appartement ligt in Venetië centrum, op 5 minuten wandelen van Rialtobrug, San Marcoplein en Basiliek van San Marco. Ook Piazzalle Roma en Grand Canal liggen op 2 km afstand. Station Venetië Santa Lucia ligt op 24 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 24 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over MYSWEETPLACE - Rialto Apartments
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,4
Locatie
8,8
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 11 van 16 beoordelingen
10 - Uitstekend
11
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 16 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 16 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 16 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 16 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
4 okt 2020
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Mancava la carta igienica e la spazzatura alquanto complicata da smaltire, tant’è che l’abbiamo buttata fuori dal balcone...
Nel complesso un bel appartamento, luminosità e spazioso a 5 minuti da San Marco e 20 minuti dalla stazione dei treni.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
18 feb 2020
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
Very good location, walking distance from rialto
bridge ,apartment was very clean perfect for 5 people
The only thing super un professional was they dont pickup the phone, i had to get in touch through expedia
Even it took expedia 2 to 3 days to get in touch.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
Frederico
Reisde met familie
15 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Surpreendente
Muito boa acomodação, check-in conveniente. Mauro muito solícito e nos deixou bem à vontade. Apartamento espaçoso e bem equipado em ótima localização. Melhor acomodação da viagem de 15 dias pela Itália. Altamente recomendado para famílias.
Frederico
2 nachten verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
paulo
Reisde met familie
10 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lugar perfeito!!!
Tudo simplesmente maravilhoso!!! Recomendo muito, além de ótima localização muito confortável!!
paulo
2 nachten verbleven in februari 2020
6/10 – Redelijk
Dieter, NRW
Reisde met een groep
14 okt 2019
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr günstige Lage mitten in San Marco, aber:
Zunächst wurde versucht, uns eine andere - minderwertigere - Wohnung als die vereinbarte zu vermieten. Erst nach deutlichen Protesten gab es dann doch die ursprüngliche. Doch auch diese war verschmutzt, Teile der Einrichtung defekt, z. B. die Schlaf-Couch im Wohnzimmer, deren Sitzteil permanent leicht hochgeklappt war und so eine schiefe Ebene bildete. Bei Tiefsttemperaturen um 12 Grad funktionierte die Heizung nicht. In der Küche fehlten Tücher zum Abtrocknen etc etc.. . Ausserdem gab es im Haus erheblichen Baulärm teilweise von 8.00 bis nach 18.00 Uhr.. Trotz mehrerer Beschwerden per Tel. u. Email wurde keine Abhilfe geschaffen. Insgesamt bei dem Mietpreis völlig unakzeptabel.
Dieter
4 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Irena
9 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent location 5min walk from San Marc, near Grande Canal and in heart of shopping and food. Apartment lovely and well maintained. Easy to find. Communication good and Alessandro was there before we arrived.
Irena
3 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Catherine
23 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon emplacement
Bel appartement, spacieux, propre, bien situé ( à quelques minutes du pont de Rialto et de la place San Marco) et tout confort.
Catherine
2 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
29 jun 2019
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
MAX
27 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fun location, HUGE place!
After 2 weeks in Italy, this was by far our biggest place. A full 2 bedroom/2bath with full size kitchen. Great location, albeit a touristy area.
MAX
3 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
3 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and view of canal. We were able to come back between tours or to enjoy the space.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in december 2018
8/10 – Goed
Daniella
16 sep 2018
Great clean space
Great space for a group of people. Clean. Has two full bathrooms. Elevator. Good location.
Daniella
1 nacht verbleven in september 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
12 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great two night stay!
This was a clean, spacious apartment in a convenient part of Venice - between Rialto and St. Mark's. It was a busy touristy area by day, but quiet at night. Kitchen was clean and easy to use.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2018
8/10 – Goed
sheila, arkansas
31 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice place great location
Very nice comfortable stay. Location is great. Only complaint is there was no maid service
sheila
2 nachten verbleven in maart 2018
8/10 – Goed
Chin I
17 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Chin I
2 nachten verbleven in oktober 2017
10/10 – Uitstekend
Víctor
24 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Apartamento nuevo y céntrico
Fuimos con la familia y salimos contentos del apartamento. Nos atendió Marco que estuvo atento en todo momento y se agradece. El apartamento era nuevo y estaba en buena ubicación entre Rialto y San Marcos. Si volvemos repetiríamos en el mismo.
Víctor
2 nachten verbleven in augustus 2017
10/10 – Uitstekend
gustavo, miami, USA
14 jul 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
greatly located and modern renovated apartment
it is beautiful, great location. it is pricey but worth the money. they picked us up from the water taxi and helped us with the baggage (like 4 blocks away). everything was perfect. only thing i missed was the elevator, but just for bringing in/out baggage....