Geheel appartement

Jesolo Green Village

Appartement met een seizoensgebonden buitenzwembad, op 8 minuten stappen van Piazza Mazzini

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Over deze buurt

Jesolo Green Village ligt vlak bij het strand in Jesolo. Piazza Mazzini en Piazza Brescia zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Caribe Bay Jesolo en Tropicarium Park. Ook Golf Club Jesolo en Noventa di Piave Designer Outlet zijn zeker een bezoekje waard.
Kaart
Viale Arno 1, Lido di Jesolo, Jesolo, VE, 30016

In de buurt

  • Piazza Mazzini - 6 min. wandelen - 0.6 km
  • Jesolo Strand - 9 min. wandelen - 0.8 km
  • Caribe Bay Jesolo - 15 min. wandelen - 1.3 km
  • Piazza Brescia - 18 min. wandelen - 1.5 km
  • Golf Club Jesolo - 19 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Ceggia - 30 min. rijden
  • Luchthaven Marco Polo (VCE) - 45 min. rijden

Restaurants

  • ‪Prosciutteria Jesolo - ‬9 min. wandelen
  • ‪Ristorante Pizzeria Capriccio - ‬9 min. wandelen
  • ‪Sette Sapori - ‬8 min. wandelen
  • ‪Perla Nera - ‬10 min. wandelen
  • ‪Beach Grill Ristorante - ‬11 min. wandelen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Jesolo Green Village

Appartement met een seizoensgebonden buitenzwembad, op 8 minuten stappen van Piazza Mazzini
Dit appartement beschikt over een seizoensgebonden buitenzwembad, een kinderzwembad en een tuin. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Geniet in elk appartement van de kitchenette met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Voor wat vermaak kun je gebruikmaken van de flatscreentelevisie met satellietzenders. Andere voorbeelden van voorzieningen zijn een zetelbed en een haardroger.
Jesolo Green Village heeft 56 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een haardroger. Elke kamer is uitgerust met queensize zetelbedden. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet. Elke flatscreentelevisie van 22 inch heeft satellietzenders.

De locatie beschikt over een kinderzwembad en een seizoensgebonden buitenzwembad.

Kinderen jonger dan 10 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Wit zandstrand in de buurt

Zwembad/spa

  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Parasols bij het zwembad
  • Seizoensgebonden buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoren een garage en een carport

Gezinsvriendelijk

  • Babybed: EUR 6 per nacht
  • Kinderzwembad

Kitchenette

  • Afwasmachine
  • Koelkast/diepvriezer
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Slaapbank

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 22 inch met satellietzenders

Buiten

  • Tuin
  • Volledig omheind

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Kluisje
  • Verduisterende gordijnen

Dingen om te doen

  • Kinderzwembad

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 56 units
  • Tuin

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Via Andrea Bafile 223 Jesolo].
Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 2 oktober tot 20 mei:
  • Het zwembad

Toegang tot accommodatie

Privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 6 per nacht.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: EUR 200 per persoon per verblijf
  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 mei t/m 30 september betaal je EUR 1.80 per persoon, per nacht (tot 10 nachten).

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor babybed: EUR 6 per nacht
  • Toeslag voor beddengoed: EUR 10 per persoon, per week (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
  • Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 4 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027019C29HUG67DL, IT027019B428L9Q9UG, IT027019C277S54NCX, IT027019C24IQLGKLI
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september
Kinderen jonger dan 10 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Jesolo Green Village Jesolo
Jesolo Green Village Apartment
Jesolo Green Village Apartment Jesolo

Veelgestelde vragen

Beschikt Jesolo Green Village over een zwembad?

Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 2 oktober tot 20 mei.

Zijn huisdieren welkom bij Jesolo Green Village?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Jesolo Green Village inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Jesolo Green Village uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Jesolo Green Village?

Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Piazza Mazzini, Caribe Bay Jesolo en Tropicarium Park. Ook Piazza Brescia en Golf Club Jesolo liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Jesolo Green Village

8,4

Zeer goed

8,6

Netheid

8,0

Voorzieningen

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 13 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 13 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 13 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 13 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 13 beoordelingen

Beoordelingen

8/10 – Goed

Garry

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
8 nachten verbleven in september 2025

8/10 – Goed

Morten

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
7 nachten verbleven in juli 2025

10/10 – Uitstekend

Christoph

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
14 nachten verbleven in juli 2025

8/10 – Goed

JENNY

7 nachten verbleven in juli 2025

8/10 – Goed

Anu

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
Makapaikassa olisi voinut olla valmiina jotain perussiivousvälineitä. Mitään siivousaineita tai välineitä ei ollut. Kunnollinen rikkalapiokin puuttui. Samoin tiskiharja ja patalaput. Yleensä sentään perustarvikkeita on valmiina,ettei kaikkea tarvitse ostaa lyhyttä lomaa varten. Usein myös edellisten asukkaiden jäljiltä on jotain saippuaa tms. Perustarviketta kaapissa. Täällä ei ollut mitään. Lakanoista veloitetaan erikseen 10€/hlö. Muutoin majapaikka oli siisti ja allas-alue hyvin hoidettu. Alue on rauhallinen ja rantahotellien äänet ei kuulu. Sopii perheille oikein hyvin.
7 nachten verbleven in juni 2025

10/10 – Uitstekend

YAHYA

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean and new property
4 nachten verbleven in september 2024

10/10 – Uitstekend

Ioana

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
We enjoyed our stay at Jesolo Green Village, the kids love the pool, and the place was quiet, safe, and kids friendly. ….
7 nachten verbleven in juni 2024

8/10 – Goed

NADIA, ROQUEBRUNE CAP MARTIN

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La résidence est vraiment pratique, elle est située à 10 minutes à pied du centre ville et des plages. L'appartement en Duplex dans lequel nous avions séjourné était suffisamment grand pour 5 personnes. Cependant, je déplore qu'un kit de démarrage ne soit pas fournit, pas d'éponge, pas de tablette pour le lave vaisselle etc... Ensuite la literie n'est pas de qualité, pour un couple d'adulte nous nous sommes retrouvés avec un lit 2 places composé de 2 matelas qui se séparaient , à tel point que nous ne pouvions pas dormir côte à côte avec mon époux.... L'idéal aurait été de mettre un matelat pour 2 personnes.
4 nachten verbleven in mei 2024

2/10 – Ontzettend slecht

Margaret

Very disappointing stay.

We were booked for 7 days as my husband was competing in the Ironman race.We arrived with a lot of luggage including a bike box at 2.45pm after been travelling since 6am that morning. No way of entering complex as code for gate was never given in previous emails. When we eventually got to speak to caretaker he wanted us to travel 2 km to town center to an agency to check-in and then walk back to complex.We refused and were eventually let in to apartment exhausted and stressed. We realised there was no sheets and were told it was an extra 20 euros for these. Towels had to be paid for aswell. The basics of toilet paper and soap were not available either. No WiFi network was available to log into and when we asked about it a day later we were given a hotspot box to connect ourselves. Constant maintenence from filling swimming pool,cleaning drains, paint and grass work all week. Constant noise.Emailed the agency to say we were not happy,still no reply.On Friday the 3rd of May the codes to the gate's were changed again without any notice and we found ourselves locked out with and elderly couple who were also guests .Caretaker wrote down new code on piece of paper and seemed to think this was acceptable procedure. We got and email 24hrs later to tell us the codes were changed but nothing about our previous complaints.Overall a very disappointing vacation. We will not use Green village again.
7 nachten verbleven in april 2024

10/10 – Uitstekend

Thibaut

Reisde met familie

parfait

Vraiment de bons moments, l’appartement était top et le village vacances très propre, un séjour parfait. Le concierge était vraiment au top
7 nachten verbleven in juli 2023

10/10 – Uitstekend

Leif Christian

7 nachten verbleven in juni 2023

8/10 – Goed

Jens

7 nachten verbleven in juni 2023

8/10 – Goed

Pia

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
4 nachten verbleven in september 2022