Locanda Ca' Foscari

1.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,2 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Restaurant
  • Ontbijt beschikbaar
  • Schoonmaakservice

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur

In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 21.00 uur.

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.

Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.

Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.

Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)

Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 35.0 per nacht.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 0.70 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.30 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 5 per persoon
  • Toeslag voor extra bed: EUR 35.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Nationale beoordeling

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Locanda Ca' Foscari?

Ja, bij Locanda Ca' Foscari zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij Locanda Ca' Foscari zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Locanda Ca' Foscari inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Locanda Ca' Foscari uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Locanda Ca' Foscari?

Dit hotel ligt in Dorsoduro, op 15 minuten wandelen van Ca' Foscari Universiteit van Venice, Piazzalle Roma en Grand Canal. Ook San Marcoplein en Rialtobrug liggen op 2 km afstand. Station Venezia Tronchetto ligt op 24 minuten wandelen en naar Station Venetië Santa Lucia is het 13 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over

7,2

Goed

7,6

Netheid

8,4

Locatie

7,4

Personeel en service

6,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 24 van 119 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 48 van 119 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 25 van 119 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 10 van 119 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 12 van 119 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ronnie

It was good, nice people working there and excellent location.
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Skylar

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice and was in a good location!
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Bjorn

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location from where to explore old Venice :)
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Bennie

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to dining, easy to find. Very nice staff.
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Whitney

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great spot in an area with better food that the main canal
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Ana

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice place it’s worth the price, the manager very kind
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

SERGIO

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
È una struttura semplice, sicuramente vecchia, che è anche il suo fascino, ma ben gestita.
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Moises

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Una atención de 10 :)
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Joanne

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I've got no complaints, I only stayed one night, it was clean and I slept like a baby
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Mateus

Bom custo benefício

O hotel é bem localizado mas é bem antigo, poderiam dar uma reforma para melhorar pois as coisas são antigas.
3 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Allister

Positief: Netheid, personeel en service
Good for the price
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Awara

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nasty, no restroom, shared bathroom, power went out, no front desk to report. AVOID
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Frédéric

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Avec un peu de moyen la note pourrait être améliorée.
4 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Tyler

Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
An old hotel that could do with some maintenance and repairs, but it was fairly clean. Very inconvenient power outlet locations in the room as well.
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Sachiyo

Positief: Personeel en service
夜寒かった。
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Arezoo

Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
expensive
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Luis Miguel

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Mediocre alojamiento

Bastante desastroso. La escalera de acceso a la habitación era muy empinada, la habitación no la limpiaron en los 7 días de estancia. El baño estaba sucio y la ducha. con pelos
7 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Ricardo

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Recibes lo que pagas, considerando que es uno de los hoteles más baratos de Venecia. Es aceptable para tener donde dormir y bañarse. Está algo lejos de la estación de trenes así que no es lo más cómodo si traes mucho equipaje. Nuestra habitación no tenía aire acondicionado ni refrigerador, por lo demás la habitación funciona.
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Corentin

Positief: Personeel en service
Budget friendly stay, and good enough for 3 nights. The hotel has a good location with many restaurants/bars around. About 15min walk from the train station and 30min walk to Piazza San Marco. The owner and staff are nice and speak english. The room was good, big enough, with private toilettes and shower. The doors of the shower could be replaced though. There were toilettes and shower just outside our room, for the other guests. We could hear sometimes the door opening and closing but it was not disturbing.
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

LIOR

Positief: Netheid, personeel en service
Great location - walkable to all attractions. Friendly staff. The room was clean, with a private bathroom. It's a basic hotel and room. No elevator. There were a few items in the room with loose screws (chair seat, toilet seat, shower pole), which can be dangerous - my finger got caught under the chair seat. Suggest to make these simple fixes.
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Muriel

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Séjour a JAMAIS RENOUVELER et a conseiller a perso

Notre sejour a ete lamentable autant niveau accueil politesse propreté et aucune climatisation chambre a plus 40degres et aucune disposition pour se rafraîchir et s'hydrater sous chaleur étouffante
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

tiffany

Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
This property has a good location and that made it easy to get around Venice and felt like a safe area. It was adequate for a few nights stay in Venice where we weren't in our hotel for very long each day. The front desk does have limited hours but overall was sufficient. The rooms need upgrading and the lamps didn't work. Overall I wouldn't recommend this or stay here again but it was sufficient for our stay. We didn't need anything fancy and it was a decent price (still overpriced for what it was) but overall it was fine and I felt safe being there.
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Personeel en service

Meget varmt, men kunne bruges til det det skulle

Stedet var okay og lå godt placeret. Vi var der kun en enkelt nat, men det havde heller ikke været rart hvis vi skulle være der mere, grundet varmen. Der var ingen aircon på værelset, kun en lille bordblæser, og det var svært at få luftet ud. Værelset blev meget hurtigt varmt og indelukket, men det var også 25 grader om natten da vi var der.
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

María Dinorah

Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
No había nadie en recepción para solicitar servicio de bell boy
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Kha

Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This review is based on my 3 day stay. I know this place does not get thoroughly cleaned because there were dust bunnies covering the whole room! The cleaning lady comes every day but only makes your bed and moves your belongings around … the 3rd floor bathroom began flooding on my last day. 2nd floor bathroom has a broken toilet! Why won’t they just screw the lid back on??? Just absolutely disgusting. First and last experience with a hostel.
3 nachten verbleven in mei 2025