Geheel appartement

Guglie Design Apartments

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

6,6 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 213
inclusief belastingen en toeslagen
24 aug - 25 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Appartement

  • Uitzicht op de stad
  • 65 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed, 1 eenpersoonsbed en 1 eenpersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Appartement

  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Appartement

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Appartement

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

dit appartement ligt in Venetië in het stadscentrum. Haven van Venetië en Tronchetto (halte waterbus) zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Marina di Venezia en Lido di Venezia. San Teodoro en Stazione Marittima zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Meer appartementen in Venetië
Kaart
Calle delle Case Nuove, 1393, Cannaregio, Venice, VE, 30121

In de buurt

  • Een straat met historische gebouwen, een boom en voetgangers.
    Ghetto van Venetië
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een gracht met boten en gebouwen langs het water.
    Grand Canal
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een historisch pand met versierde architectuur en een gracht ervoor.
    Casino van Venetië
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Een brug over een gracht, met gebouwen en een groene koepel op de achtergrond.
    Piazzalle Roma
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een historisch Venetiaans gebouw met versierde architectuur en een gracht.
    Galleria Giorgio Franchetti alla Ca' d'Oro
    11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Venetië Santa Lucia - 9 min. wandelen

Restaurants

  • Burger King
    8 min. wandelen
  • Ai Scalzi
    7 min. wandelen
  • La Lista bistro
    5 min. wandelen
  • Goppion Caffetteria
    2 min. wandelen
  • Trattoria Bar Pontini
    3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Guglie Design Apartments

  • Appartement vlak bij Grand Canal
  • Guglie Design Apartments ligt op een steenworp van Rialtobrug en Piazzalle Roma en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met regendouches en bidets
    • Flatscreentelevisies met digitale zenders
    • (kleer)kasten, keukens en koelkasten

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Regendouche
  • Toiletpapier

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met digitale zenders

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice (eenmaal per verblijf)
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een historische wijk
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 2 units
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: EUR 150.0 per verblijf
  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042B468ZW6HCI, IT027042B4KJW57PE7, IT027042B48EX69HX2, IT027042B4F2HCHR4I
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Guglie Design Apartments?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Guglie Design Apartments?

Vandaag, 23 aug. 2026, kost een verblijf bij Guglie Design Apartments van één nacht voor twee volwassenen op 24 aug. 2026 min. € 213, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Guglie Design Apartments inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Guglie Design Apartments uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Guglie Design Apartments?

Dit appartement ligt in Cannaregio, op 5 minuten wandelen van Joods Museum van Venetië en Grand Canal. Ook Piazzalle Roma en Rialtobrug liggen op 2 km afstand. Station Venezia Tronchetto ligt op 27 minuten wandelen en naar Station Venetië Santa Lucia is het 9 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.