Il Pozzo Magico in Venetië centrum bevindt zich bij een trein-/metrostation. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Marina di Venezia en Lido di Venezia. Museo di Storia Naturale di Venezia en Stazione Marittima zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Il Pozzo Magico ligt op een steenworp van Piazzalle Roma en San Marcoplein en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Il Pozzo Magico hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Reisgidsen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Trapleuningen
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Tv van 42 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Restaurantgidsen
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Bureaustoel
Geluiddichte kamers
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinformatie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.80 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.40 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.00 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042B48APEDU89
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Il Pozzo Magico?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Il Pozzo Magico?
Vandaag, 28 sep. 2026, kost een verblijf bij Il Pozzo Magico van één nacht voor twee volwassenen op 26 okt. 2026 min. € 168, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit pension zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Il Pozzo Magico inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Il Pozzo Magico uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Il Pozzo Magico?
Dit pension ligt in Venetië centrum, op 5 minuten wandelen van Ca' Pesaro en Grand Canal. Ook Piazzalle Roma en Rialtobrug liggen op een kwartiertje wandelen. Station Venezia Tronchetto ligt op 28 minuten wandelen en naar Station Venetië Santa Lucia is het 12 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Il Pozzo Magico
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,2
Locatie
8,6
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 42 van 70 beoordelingen
10 - Uitstekend
42
Gastenscore: 8 - Goed. 17 van 70 beoordelingen
8 - Goed
17
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 70 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 70 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 70 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Diego
25 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
LOVED OUR STAY
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Iryna
5 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice and comfortable stay! Good location and excellent staff. Air conditioning and kitchen amenities were a great addition.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Remy
17 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Un service impeccable de notre hôte
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Carmen
11 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Claudio maintained contact with us through our entire stay. The location was perfect, it was a 30 second walk to the main canal and the minutes from local grocery store. The entire Venice experience was exceptional because of our stay at Il Pozzo magico! We were co comfortable and we felt safe. Highly recommended and we would definitely stay there again.
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
SAMANTHA
3 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Habitaciones limpias. El personal, Claudio, muy atento y amable. Buen A/C. Ubicación un poco retirada de lo “turístico” pero en general buena zona, solo que el ruido por la noche sí se llega a escuchar un poco fuerte. Parece más una casa dividida por habitaciones que un hotel.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Keith
16 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We enjoyed our stay while we would have appreciated a sign at the property to help with finding it. Overall, good.
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
John
9 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Difficult to find. There was no sign to identify the entrance. Host was extremely helpful and chased us down.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Albert
28 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location, very clean and the staff made it very easy. Definitely recommend to anyone wanting to enjoy Venice!
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Carl
14 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice, large bed in main room. Also single bed in same room. In kitchen/living room was a nice couch which made into a double bed.
Very convenient place to stay.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Scott
23 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, comfortable beds and nice and roomy. Tucked out of the really busy areas which we liked but close enough to walk to everything!
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Valerie
19 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Interesting visit to Venice with a nice stay at this small four-room hotel. Glad to have received communication from Claudio, the manager, so that we could find it and use a code to get in. Very clean, good air conditioning, comfortable beds, other guests were friendly. Were able to store our luggage, although we were charged to do so (other hotels on our trip provided that for free).
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Maria
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, spacious
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Pablo
25 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect!
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marlene
14 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Accueil excellent, emplacement et propreté des lieux aussi.
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nicole
30 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was clean and very large. Easy to get into the building. Very nice place in a convenient location. Easy walk to shops and the Rialto bridge. I would stay here for any future trip to Venice.
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
3 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good property in a slightly quieter location but still within walking distance of everything.
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gustavo
22 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Quarto confortável e espaçoso.
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Veronica
11 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Stay was nice. Although there were many mosquitos in the room we managed to kill them or keep them out. Place is a bit tight but nonetheless comfortable.
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Narinder
7 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Our stay in beautiful Venice 🤗
Very easy access 2 minutes walk from water taxi to hotel , host very helpful room was very clean . Bed was comfortable but sofa had to do but was fine for 2 nights .
Ideal location would stay again.
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mali
2 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property had a clean and comfortable aspect to it. We were welcomed on arrival. The owner helped us with how to get around, recommendations and so on. Great stay. Highly recommend!
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jennifer
20 sep 2024
This was the perfect place for one night in Venice! Quiet enough to feel like a local but close enough to all the sights. Definitely recommend!
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ali
4 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Site manager was super friendly and easy to work with. Room was beautiful and clean. Would definitely stay again
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
JoAnne
18 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Claudio was friendly, helpful, and welcomed us when we arrived. The hotel is simple, in a quiet and less touristed area of town, yet still central for exploring. Clean and comfortable room. Would stay again there if returning to Venice.
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Agustin
15 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La habitación para 3 personas es muy amplia, el lugar está impecable.
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Mark
30 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
This seems more of an Airbnb than a hotel. No concierge or room service, rooms aren't made up each day etc. There was a kettle and coffee pod machine but only one tea bag and pod each which weren't replenished.
The owner was friendly but only there in the morning. Good sized room but was set up as a triple rather than double which meant tripping over the single. Asked the owner if he could remove the single bed which he did the following morning.
The hotel is centrally located about 10 mins from the station and Rialto Bridge and about 20 mins from St Mark's. But the room fronted a busy street and was above a cafe so was always noisy. The cafe owner started preparing for the day at about 6 so no lie ins here.