Hotel Antico Moro ligt in Mestre. Rialtobrug en Teatro La Fenice zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Marghera en Haven van Venetië. San Giuliano Park en Zattere zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mestre
Via Castellana 149, Zelarino, Mestre, VE, 30174
In de buurt
Ospedale dell'Angelo
19 min. wandelen - 1.6 km
Circolo Golf Venezia Lido
5 min. rijden - 1.5 km
Winkelcentrum Porte di Mestre
6 min. rijden - 1.8 km
PGK Karting Network Venetië
6 min. rijden - 1.8 km
Paintball Mestre
7 min. rijden - 2.1 km
Lokaal vervoer
Stazione di Venezia Mestre - 4 min. rijden
Mestre Centro B1 - 6 min. rijden
Luchthaven Marco Polo (VCE) - 14 min. rijden
Restaurants
il Mediterraneo
4 min. rijden
Il Centro
4 min. rijden
Casa Gialla
4 min. rijden
Parents Lunch
11 min. wandelen
Mishi Mishi
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Antico Moro
Hotel vlak bij Haven van Marghera
Een dakterras, een droogkuis/wasserijservice en een bar vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Antico Moro. Het plaatselijke restaurant sotto il segno serveert lunch en diner. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een computerstation en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Antico Moro bieden leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
sotto il segno
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Geen schoonmaakservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Dakterras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 gebouw
2 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 25.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.70 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.80 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 2.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 25.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Antico Moro
Antico Moro Mestre
Hotel Antico Moro
Hotel Antico Moro Mestre
Antico Moro Hotel Province Of Venice, Italy - Zelarino
Hotel Antico Moro Hotel
Hotel Antico Moro Mestre
Hotel Antico Moro Hotel Mestre
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Antico Moro?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Antico Moro?
Vandaag, 10 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Antico Moro van één nacht voor twee volwassenen op 13 mrt. 2026 min. € 70, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Antico Moro inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Antico Moro uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Biedt Hotel Antico Moro een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Hotel Antico Moro?
Dit hotel in Mestre ligt op 1,8 km van Ospedale dell'Angelo en op 5 km afstand van Winkelcentrum Porte di Mestre en Ospedale Villa Salus. Ook Piazza Ferretto en M9 Mestre Museum liggen op 5 km afstand. Stazione di Venezia Mestre ligt op 27 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Antico Moro
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
7,6
Locatie
9,0
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 118 van 235 beoordelingen
10 - Uitstekend
118
Gastenscore: 8 - Goed. 92 van 235 beoordelingen
8 - Goed
92
Gastenscore: 6 - Redelijk. 15 van 235 beoordelingen
6 - Redelijk
15
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 235 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 235 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
Monique
11 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima voor 1 nacht
Prima hotel voor 1 nacht. Ruime kamer met goede airco.
Monique
1 nacht verbleven in juli 2020
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
10 aug 2018
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Zeer warme kamer
We hadden een kamer voor 3 personen. De kamer was al warm bij aankomst en de airco was niet in staat om de temperatuur de eerste nacht naar een aangename temperatuur terug te brengen.
De receptie was wel heel behulpzaam.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2018
8/10 – Goed
Jacob, Witmarsum
21 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ideaal hotel voor city trip Venetië.
Prachtig hotel in een rustige wijk van Mestre, het is een netjes en kleinschalig hotel, waar je iedere ochtend kunt genieten van een heerlijk ontbijtbuffet, en het aan niets ontbreekt. tevens bevind zich in hetzelfde pand een restaurant waar je heerlijk kunt eten na een dagje Venetië. de vriendelijke hotel eigenaar is erg behulpzaam en kan je veel tips geven over een bezoek aan Venetië, je reist heel gemakkelijk met het openbaar vervoer van en naar Venetië, er is een bushalte vlak bij het hotel, en iedere 10 minuten vertrekt er een bus naar Venetië. In het hotel kun je openbaar vervoer tickets kopen waarmee je onbeperkt kunt reizen met bus, tram en boot in Venetie. Hotel Antico Moro is wat ons betreft een echte aanrader.
Jacob
4 nachten verbleven in oktober 2017
8/10 – Goed
Jaap
4 dec 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jaap
4/10 – Matig
Joel
Reisde met familie en kleine kinderen
1 nov 2025
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Hotel Antico Moro was average at best. The woman at check-in was a bit rude and unwelcoming, though the gentleman later on was more polite and helpful. The room was basic and fine for a night’s rest, but not somewhere you’d want to stay longer. Decent if you just need a quick stop to sleep, nothing more.
Joel
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Zenaida
Reisde met een groep
3 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Highly recommend to my friends.
Zenaida
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Bruno
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un petit hôtel sympathique suite à une annulation de vol
Bruno
1 nacht verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Bala
Reisde met familie
25 aug 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Terrible
Rooms are very small, poor air condition. No hot water
Bala
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Filiz
17 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personal sehr nett, hilfsbereit und freundlich... Bushaltestelle direkt vor der Tür... Aufenthalt 2 Nächte, alles gut..
Danke...
Filiz
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Olga
Reisde met familie
10 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was great!
Olga
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
filip
Reisde met familie en kleine kinderen
6 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a very nice hotel. Clean, neat and the management is excellent. This is ones best option to visit Venice by driving there and parking right over the bridge in Venice right before Piazzale di Roma for 12hrs paying only Euro 12-15. The breakfast was very good too.
filip
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Kevin
Reisde met familie
5 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were very friendly and helpful. They helped us get to Venice and gave us very useful information as tourists. Great experience at the hotel and great service. The area is also very safe, peaceful, and convenient (food, laundry, transportation, etc).
Kevin
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Frank
2 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ich war das zweite mal da, wieder war es schön, sehr nette Betreiber, wir jommen gerne wieder.
Frank
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Andrea
27 jun 2025
Andrea
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Stefan
Reisde met familie
18 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice location, free parking, small beautiful restaurant next door. Everything what you need for the night before the flight.
Stefan
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Yuri
12 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yuri
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Marissa
Reisde met familie
13 apr 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Marissa
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Pablo
Reisde met familie
8 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location with quick and easy access to Venice via public transportation. Super nice and helpful staff. Definitely recommend.
Pablo
3 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Loi
Zakenreiziger
12 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Consiglio a tutti
Sono stato a Venezia per lavoro ed ho trovato questo albergo a Mestre non lontano dal centro,comodo ad arrivarci,un parcheggio comodo e gratuito accanto una pizzeria molto buona
Loi
1 nacht verbleven in september 2024
4/10 – Matig
Mikaela
1 aug 2024
Negatief: Personeel en service
Mikaela
1 nacht verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
The thoan
22 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The thoan
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
SILVANA
Reisde met familie
16 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Una notte, di passaggio
Tutto perfetto, dal’arrivo alla partenza.
Le camere spaziose e pulite, il bagno molto grande.
Indicazioni per andare a Venezia precise, la fermata del bus é proprio a due passi dell’hotel
La colazione era buonissima.
SILVANA
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Bo
Reisde met familie
16 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly and helpfull staff.
Bo
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
14 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Accueil parfait, petit déjeuner avec du choix et chambre très spacieuse. Parking disponible. Accès à Venise en bus grâce à l'arrêt en face de l'hôtel.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
12 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Satisfaits
Avons séjourné 5 nuits dans cet hôtel durant la période du Carnaval de Venise. Petit hôtel sympathique en bordure de route, à proximité de plusieurs commerces (pharmacie, tabac, boulangerie, épicerie, bar...) et devant arrêts de bus. Très pratique pour se déplacer et aller à Venise !! Bon restaurant collé à l'hôtel. Personnel agréable.