Hotel Al Vivit bevindt zich in Mestre (centrum), een wijk in Mestre, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij de luchthaven. Haven van Marghera en Haven van Venetië zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. San Giuliano Park en Zattere zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mestre
Piazza Ferretto 73, Mestre, VE, 30174
In de buurt
Piazza Ferretto
1 min. wandelen - 0.0 km
Toniolo theater
2 min. wandelen - 0.2 km
Duomo di San Lorenzo Martire
2 min. wandelen - 0.2 km
M9 Mestre Museum
3 min. wandelen - 0.3 km
Teatro Corso
6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Mestre Centro B1 - 6 min. wandelen
Tramhalte Venezia Mestre - 17 min. wandelen
Luchthaven Marco Polo (VCE) - 24 min. rijden
Restaurants
Da Pino
2 min. wandelen
Fermenti
1 min. wandelen
Emeroteca Caffè
2 min. wandelen
Mc Onor
1 min. wandelen
Soraprova
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Al Vivit
Hotel vlak bij Haven van Venetië
Bij Hotel Al Vivit zijn er de volgende voorzieningen: een dakterras, een droogkuis/wasserijservice en een bar. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, hulp bij uitstappen/tickets en wasservice
Conciërgeservice, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een computerstation
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Al Vivit bieden voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes, naast keukeneilanden en gratis kranten.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Koelkasten, kookgerei, borden en bestek en keukeneilanden
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 10 per dag); kortingen beschikbaar
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Shuttleservice van/naar de cruiseterminal (toeslag)
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Lang parkeren ter plaatse (toeslag)
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 12 per persoon
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Dakterras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Gebouwd in 1800
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Keukeneiland
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Meer
Elke dag gratis kranten
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de cruiseterminal, de veerbootterminal en de luchthaven (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.comune.venezia.it om de betreffende datums te controleren en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.20 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 3.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 12 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 50 per voertuig (enkele reis)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: EUR 45 (van 1 tot 7 jaar oud)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 10 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042A1AJENG4DY
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 01 mei tot 15 oktober.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Al Vivit?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Al Vivit?
Vandaag, 1 jun. 2026, kost een verblijf bij Hotel Al Vivit van één nacht voor twee volwassenen op 2 jul. 2026 min. € 96, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen betaling van een toeslag is lang parkeren mogelijk.
Hoe laat kan ik bij Hotel Al Vivit inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Al Vivit uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Al Vivit een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 50 per voertuig.
Waar staat Hotel Al Vivit?
Dit hotel ligt in Mestre (centrum), vlak bij Piazza Ferretto en M9 Mestre Museum. Ook Ospedale Villa Salus en Haven van Marghera liggen op 3 km afstand. Mestre Centro B1 ligt op 6 minuten wandelen en naar Tramhalte Venezia Mestre is het 17 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Al Vivit
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,8
Locatie
9,4
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 166 van 303 beoordelingen
10 - Uitstekend
166
Gastenscore: 8 - Goed. 104 van 303 beoordelingen
8 - Goed
104
Gastenscore: 6 - Redelijk. 23 van 303 beoordelingen
6 - Redelijk
23
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 303 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 303 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Abbas
9 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely room, good size, clean bathroom well maintained
Excellent breakfast with wide variety of options
Excellent location with lots of shops and cafes nearby
Easily accessible to tram and bus stop to take you to Venice
Amazing friendly and helpful staff that were really accommodating
I would definitely stay here again!
Abbas
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Christine
18 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean & friendly. Close to everything
Christine
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Andrew
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was fun, overall. The positives definitely outweighed the negatives.
The worst thing I could say was that the parking situation was strange and confusing. We had to park in a garage of a supermarket and walk with our suitcases through the store’s elevator and walk to the square where the hotel office was located. Also, the bed was rock-hard. It was like sleeping on a table. If these are the worst things I could say, then I’d say it was worth it.
It was clean and really cool staying among the shops of the city’s center. It felt like we were part of the attraction. Plus the desk-staff was very helpful and escorted us to the apartment above the shops.
If you’re adventurous enough to navigate the parking challenge, it’s well-worth it.
Andrew
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Justin
1 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Very nice clean room located in a great part of town
Justin
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joshua
29 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Clean and modern.
Joshua
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Julia
10 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful hotel property with a comfortable, clean room, and nice location and surroundings. Thank you to the kind and helpful staff. Would stay again.
Julia
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
CYNTHIA
10 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The friendly staff were very accommodating. The room was very clean. Also, the maids did a fantastic job in maintaining the room, ny making sure the room was nice and clean with soap and toilet paper being replenished accordingly.
CYNTHIA
5 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nikolaos
31 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bra läge i Mestre
Otroligt bra läge i mestre. Nära till station för Venedig.
Väldigt trevlig reception som gav oss väldigg bra tips för besöket till Venedig
Nikolaos
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andreas
28 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location.
Andreas
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Harriet
23 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What a stunning location! A gorgeous hotel with very friendly and helpful staff. A good selection at breakfast and a very comfortable night sleep. My room had a lovely terrace. Very nicely decorated room and a very luxurious shower.
Use the stairs, the lift is too slow.
Harriet
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
cristiano
28 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottimo hotel in centro
cristiano
1 nacht verbleven in november 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Widalys
5 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast Exelent, great service.
Widalys
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Padraig
6 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent check in staff. I cannot remember the gentleman’s name but he could not have been more accommodating. The hotel is situated in a very convenient location and it is clean, well managed and pleasant.
Padraig
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
cathy
1 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cute hotel
cathy
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Vijay
10 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good location and well maintained.
Vijay
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Estela
12 okt 2024
Positief: Voorzieningen
Great Hotel & excellent customer service. Location is great and price fair.
Estela
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sealtiel
1 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente opción, el servicio del personal inmejorable y el desayuno muy completo. Sin duda me quedaría nuevamente
Sealtiel
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lina
10 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location! close to the bus and train station, very clean, very quite!
Lina
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karolina
21 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Väldigt fint och modernt boende
Väldigt rent och snyggt. Ligger dessutom mitt i centrum av mestre. 10 min promenad till buss stationen för att ta bussen till Venedig. Frukosten var jättegod men kostade 12 Euro.
Karolina
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Danielle
17 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A ne pas rater !
Excellent accueil, personnel charmant et petit déjeuner extra.
Chambre grand confort et de bon goût.
Établissement charmant
Danielle
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Yassine
19 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Was great
Yassine
7 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sudhakar
17 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great staff
Sudhakar
2 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Di
14 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The front desk lady was very helpful and provided a lot of useful information at my check in time.
Di
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Carol
12 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Economy room had to go up some stairs. Room was like a loft.
Carol
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jennifer
22 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel Vivit was a great choice for our large family. We booked the Loft, which was amazing! Enough room for everyone, delicious breakfast and gracious staff! We enjoyed Mestre and exploring the piazza and local shopping. Just a quick overnight before a cruise, but we would absolutely stay here again.