deze residentie ligt in Venetië in de historische wijk. Haven van Venetië en Terminal Fusina zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. San Teodoro en Museo di Storia Naturale di Venezia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Castello 5280 - Calle Casseleria, Venice, VE, 30122
In de buurt
San Marcoplein
5 min. wandelen - 0.4 km
Basiliek van San Marco
5 min. wandelen - 0.4 km
Grand Canal
5 min. wandelen - 0.4 km
Rialtobrug
5 min. wandelen - 0.4 km
Dogenpaleis
6 min. wandelen - 0.6 km
Restaurants
Rossopomodoro
2 min. wandelen
La Piazza
2 min. wandelen
Pasta Go Express
1 min. wandelen
Dal Moro‘s Fresh Pasta To Go
1 min. wandelen
Pizzeria 1000 Gourmet
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Ca' Dell'Arte Suite
Residentie vlak bij San Marcoplein
Ca' Dell'Arte Suite ligt op een steenworp van Basiliek van San Marco en Rialtobrug. De accommodatie biedt een terras en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van deze residentie zijn:
Lokale shuttleservice, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Een bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben volop comfort met luxe beddengoed en kussenmenu's, bovenop leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Lakens van Egyptisch katoen, bedden met traagschuimmatrassen en donsdekens
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Plaatselijke shuttleservice (toeslag) tot 500 kilometer afstand
24-uurs shuttleservice van/naar het treinstation (toeslag)
Shuttleservice van/naar de cruiseterminal (toeslag)
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Auto niet vereist
Keuken
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Donzen dekbed
Kussenkeuzemenu
Lakens van Egyptisch katoen
Matras van memory foam
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Entertainment
Flatscreen-tv van 40 inch met kabel-/satellietzenders
Buiten
Terras
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Gladde vloer in de kamer
Goed verlicht pad naar de ingang
Hardhouten vloer in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Virtuele receptie
Uitgelichte locatiekenmerken
In een historische wijk
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
2 etages
5 units
Geluiddichte muren
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Onderling verbonden units beschikbaar
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de cruiseterminal, de veerbootterminal en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ca' Dell'Arte Suite?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Ca' Dell'Arte Suite?
Vandaag, 16 jul. 2026, kost een verblijf bij Ca' Dell'Arte Suite van één nacht voor twee volwassenen op 21 jul. 2026 min. € 250, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze residentie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Ca' Dell'Arte Suite inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Ca' Dell'Arte Suite uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Ca' Dell'Arte Suite?
Deze residentie ligt in Castello, op 5 minuten wandelen van San Marcoplein, Grand Canal en Rialtobrug. Ook Basiliek van San Marco en Brug der Zuchten liggen op 10 minuten wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 26 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 26 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Ca' Dell'Arte Suite
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,6
Locatie
8,4
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 66 van 89 beoordelingen
10 - Uitstekend
66
Gastenscore: 8 - Goed. 18 van 89 beoordelingen
8 - Goed
18
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 89 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 89 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 89 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alexandra
9 jul 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Place was 3 min walk from the Grand canal and water bus stop, so many different restaurants and shops right around this place.
Lovely place with hint of history. Host was very helpful by explaining the best way how to get to the place and answered all my questions.
.
Alexandra
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ana
25 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Everything was perfect! The customer service was excellent very highly recommend
Ana
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Axel
7 jan 2026
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Netter for up to four than for six people, but nice location
Axel
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael
17 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Wonderful place. Great location, easy to get to and great staff.
Michael
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Erika
15 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Great Apartment Hotel in Venice!
This was the perfect apartment hotel for my family of five! Conveniently located for walking to see all the sights and plenty of space for all of us for a 2 night stay.
Erika
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Enrique
28 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Excelente
Pocos días, pero disfrutamos mucho del lugar y la ciudad.
Enrique
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Chapalet
7 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Loved the location. Plenty of shops and restaurants nearby. Apartment was perfect. Very clean. All staff friendly and helpful. Would absolutely stay here again, and will recommend.
Chapalet
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Reina
20 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Very nice accommodations. Perfect for our family of 6. Host was very good communicating with us upon arrival.
Reina
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jose Miguel
20 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Totalmente recomendable, hemos estado unos días en este apartamento de Venecia y nos ha gustado mucho , tanto el alojamiento en sí como su ubicación y el trato de Mark vía WhatsApp ha sido de 10 . Volvería a repetir .
Jose Miguel
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jan
22 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Nice Comfortable Stay for a Family
Great location in the center of Venice. Rooms were comfortable and spacious for our family. There is long flight of stairs though to get to your room so be prepared.
Jan
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Y
16 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Everything was perfect. Close to everything in Venice. The apartment was fully ai
Y
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jose
6 nov 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Es como la descripción, por dentro es sobria y elegante, muy bien ubicada y con Google la encontre rapido
Jose
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stacy
26 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Beautiful apartment with rooftop outdoor area. Very close to St. Marc’s square. Great location
Stacy
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Corrine
26 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Mark, the management team was superb. Excellant communications before and during the stay. He tried to help us arrange everything beforehand. Highly recommend this place.
Corrine
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ALFREDO
20 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Muy bien , pero el check es en otro lugar diferente . Mark , la persona que nos atendió fue muy amable y resolutivo .
ALFREDO
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
mathieu
5 aug 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Perfect!
mathieu
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
25 mei 2025
Positief: Netheid, communicatie
Central location; accommodating & friendly staff
Wonderful service from very friendly staff!
The property’s central location was ideal for our itinerary. Gelateria Gallonetto around the corner is definitely worth it! The property was very clean and well-maintained. It was a little cramped for my party of 6, but it would have been ideal for a party of 5 or less.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Albert
18 mrt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Great place to stay in Venice
Great apartment in the city center. Very easy to walk everywhere in the city of Venice. Staff was very helpful and polite. I would book a stay there again.
Albert
3 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amanda
13 apr 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Whole apartment with everything you could need. Shower was amazing.
Amanda
1 nacht verbleven in april 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bilal
19 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It is ideally located, a few steps from the old town. The apartment is spacious, clean and artfully decorated. Plenty of extra bedding and towels. The host is extremely helpful and responsive to your needs. Garage was an extra bonus if you have a car.
Bilal
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Huaying
19 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The property is located in the heart of Venice, a few minutes walk to everywhere and direct waterbus line to the train station and airport.
The property is very clean and spacious. It provides luggage storage.
The property manager, Marco, is super helpful. He provided me information on transportation and dining options, which are very helpful.
Huaying
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Deniz
9 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Central location. Close to popular areas. Plenty of dining options and shops next to the property. The property was clean and has that Venice look and feel. Just like Venice, be prepared to climb stairs when you get the suite. Recommend travelling light otherwise, it’s hard carrying those suitcases up to the 2nd fall. Great little private balcony to enjoy the warm weather. Communication with property is great as well. Quick responses.
Deniz
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Anthony James
2 jun 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Nice apartment only 2 minutes from St Marks Square. Although there is no reception, the communication from the management team off site was excellent both prior and during our stay. They also left drinks and biscuits for us on arrival which was a nice touch.
Anthony James
5 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carlos
14 jan 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Magnifica opción en Venecia
Excelente opcion pra Venecia, solo hay que teber cuidado a la llegada por primera vez, es dificil dar con el hotel pues no tiene letrero y ni pensar llegar de noche sin celular.
Carlos
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tiana
5 nov 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
perhaps listing that it’s stairs only and that you need to contact the property managers 2 days ahead of time for check-in would be helpful to future guests.