Best Western Plus Hotel Bologna

Kies datums om prijzen te bekijken

Luxe
VIP Access
4.0-sterrenaccommodatie
9,2

Fantastisch

Hotel met een chique stijl niet ver van Haven van Marghera

Een dakterras, een koffiebar/café en een bibliotheek verwelkomen je bij Best Western Plus Hotel Bologna. Het plaatselijke restaurant met internationale gerechten, Ristorante Da Tura, serveert ontbijt, lunch, diner en lichte maaltijden. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een droogkuis/wasserijservice en een bar.

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Ontbijt beschikbaar
De huidige prijs is € 190
inclusief belastingen en toeslagen
2 jun - 3 jun

Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access

Als lid krijg je meer

  • Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
  • Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
  • Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.

Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 10 per dag

Alleen honden en katten zijn toegestaan

Tot 5 kg per huisdier

Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 40.0 per nacht.

Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.20 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.10 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 3.10 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.60 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
  • Betaald parkeren (openlucht): EUR 15.00 per dag (incl. in- en uitrijden)
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per dag
  • Toeslag voor extra bed: EUR 40.0 per nacht
  • Diner: EUR 30

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van We Care Clean (Best Western) hanteert.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042A1Y69VQ5D8
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Nationale beoordeling

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Best Western Plus Hotel Bologna?

Ja, bij dit hotel zijn honden en katten met een maximumgewicht van 5 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 10 per dag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij Best Western Plus Hotel Bologna?

Vandaag, 23 mei 2026, kost een verblijf bij Best Western Plus Hotel Bologna van één nacht voor twee volwassenen op 2 jun. 2026 min. € 190, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost EUR 15.00 per dag.

Hoe laat kan ik bij Best Western Plus Hotel Bologna inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Best Western Plus Hotel Bologna uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Best Western Plus Hotel Bologna?

Dit hotel in Mestre ligt op 2 km afstand van M9 Mestre Museum en Haven van Marghera. Ook Piazza Ferretto en Forte Marghera liggen op 3 km afstand. Venetië (XVY-Station Venezia Mestre) ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Mestre Centro B1 is het 22 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over

9,2

Fantastisch

9,6

Netheid

9,2

Locatie

9,4

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 716 van 1001 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 210 van 1001 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 45 van 1001 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 14 van 1001 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 16 van 1001 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Richard

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location clean hotel good service as described
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Yili

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pleasant stay, very convenient location
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

KEI

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
スタッフの対応も良く、施設、朝食も文句無しでした。
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ka Fai Leslie

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location location location
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Manikantan

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel and an excellent location just opposite to the main entrance of Mestre Station.
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sharmi

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were very nice. They had a restaurant in the building with different options. The room was clean.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Mario

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean rooms, the staff were fantastic especially Griselda at reception who checked us in and took care of our check-out as well always had a nice smile. Want to give a shout-out the girl who was taking care of the guest B/fast, she ensured the counter ways replenished and the tables were cleaned asap when the guest left, wi-fi was great. Location of hotel is great for public transportation to get to Venice.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Ben

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Very good location with train station to Venice across the street.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

marianela

Positief: Netheid
Excelente
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

RODOLFO

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente ubicación en Venecia Mestre. Habitación muy limpia, cómoda y amplia Personal atento y amable
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

ryan

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely a wonderful stay. Room was perfect and conveniently located by train station. Staff was very helpful as well.
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Celeste

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast had limited menu options but was good.
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

MIGUEL ANGEL

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Habitación limpia, casi nueva, con todo lo necesario, bien ubicada enfrente de la estación
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Paul

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Have used this hotel many times. Why change a good thing? Rooms nice and modern. Staff friendly and attentative. Restaurant/bar very good. Excellent location. I shall return again!
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Zumreta

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything is fine
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

INJAE

객실이깨끗했으며위치가바로역앞이라편리했으며조식도맛이있었습니다
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Gianmaria

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent, superclean rooms and with great restaurant. Perfect to spend the night after having arrived by train- just across the street from the station!
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

ZAIRA

Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
El personal en el restaurante no era nada atento. De hecho, algunas meseras eran hasta groseras. Deberían mejorar eso.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Antonio

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Everything was clean, friendly staff and nice room
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

John

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I felt the cooked breakfast items were not up to many BW HOTELS I have stayed at as the food was over saturated in grease/oil. Idid not try any of the other items.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Julio Alberto

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
clean and good size of the room, well located.
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Michael

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
great stay!
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Yamile

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El personal de recepción fue súper amable; Jessica es un amor de persona. El único pero que le pongo a este hotel es el tamaño de la regadera, es imposible que una persona de talla mediana-grande pueda bañarse ahí
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

ima

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean hotel. Special shout out to Jessica for taking such good care of us during our 29th wedding anniversary. I will definitely be back!
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

John

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice rooms, friendly staff.
1 nacht verbleven in september 2025