Geheel appartement

Sky Apartments by Wonderful Italy

Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij San Marcoplein.

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi

Kameropties

Appartement

Hoogtepunten

Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Een vaatwasser
Televisie
Wasmachine
Aparte slaapkamer
  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 queensize zetelbed
  • Uitzicht op het water

Appartement

Hoogtepunten

Verwarming
Keuken
Een koelkast
Een vaatwasser
Televisie
Wasmachine
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 queensize zetelbed

Appartement

Hoogtepunten

Verwarming
Keuken
Een koelkast
Een vaatwasser
Televisie
Wasmachine
2 slaapkamers
Een privébadkamer
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

dit appartement ligt in Venetië in het stadscentrum. Haven van Venetië en Tronchetto (halte waterbus) zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Grand Canal en Lido di Venezia. Marina di Venezia en San Teodoro zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Meer appartementen in Venetië
Kaart
Castello 359 Calle del Terco o Squero, Venice, VE, 30122

In de buurt

  • Arsenaal van Venetië
    Arsenaal van Venetië
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Giardini della Biennale
    Giardini della Biennale
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Riva degli Schiavoni
    Riva degli Schiavoni
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Via Garibaldi
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Arsenale della Biennale di Venezia
    5 min. wandelen - 0.5 km

Restaurants

  • La Nuova Perla
    9 min. wandelen
  • Osteria Ai Do Pozzi Dae Fie
    15 min. wandelen
  • Trattoria Dai Tosi
    5 min. wandelen
  • Caffè La Serra
    7 min. wandelen
  • Nevodi
    6 min. wandelen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Sky Apartments by Wonderful Italy

Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij San Marcoplein.
Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en vaatwasser. Een wasmachine, gratis wifi en een televisie zijn enkele van de overige voorzieningen. Eenmalige schoonmaakservice per verblijf.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser.

Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet. In dit appartement in Venetië is wifi gratis. Een schoonmaakservice is één keer per verblijf beschikbaar.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Babybed: EUR 35 per verblijf

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice (eenmaal per verblijf)
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 35 per verblijf.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: EUR 150 per verblijf
  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.80 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.40 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.00 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor babybed: EUR 35 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie IT027042C29P98BSGK, IT027042C2RN236EPA, IT027042C2U2W7O6MO
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Arsenale Canal View 2 Apartment Venice
Arsenale Canal View 2 Apartment
Arsenale Canal View 2 Venice
Arsenale Canal View 2
Arsenale Canal View Apartments Venice
Arsenale Canal View Apartments Apartment
Arsenale Canal View Apartments Apartment Venice

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Sky Apartments by Wonderful Italy?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Sky Apartments by Wonderful Italy inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Sky Apartments by Wonderful Italy uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Sky Apartments by Wonderful Italy?

Dit appartement ligt in Castello, op 2 km afstand van Arsenaal van Venetië, San Marcoplein en Dogenpaleis. Ook Basiliek van San Marco en Rialtobrug liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Sky Apartments by Wonderful Italy

9,0

Fantastisch

9,0

Netheid

10

Locatie

8,0

Personeel en service

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen

Beoordelingen

8/10 – Goed

Elodie

Positief: Netheid, comfort kamer
Bien situé.
3 nachten verbleven in januari 2026

10/10 – Uitstekend

Amélie

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
Une semaine à Venise , super emplacement au calme tout ce qu’il fait autour, extra
6 nachten verbleven in februari 2025

10/10 – Uitstekend

Michael

Positief: Netheid, comfort kamer

Great, quiet place to stay in in the Castello area

Great location in the Castello area of Venice near the Arsenale (the far eastern end of the city). Perfect location for attending Biennale, which is held in the Arsenale and the Giardini gardens (each a five minute walk). The apartment is also near Via Garibaldi, a lively area of restaurants, galleries and shops - off the tourist track! The apartment is very clean, quiet and comfortable. I especially appreciated the check-in format utilizing a code and keysafe, which allowed me to arrive late and leave early without the need to coordinate a key pick up/drop off.
1 nacht verbleven in november 2021

8/10 – Goed

Laura

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
3 nachten verbleven in december 2018