Amadeus Bed and Breakfast

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Roomservice
  • Schoonmaakservice

Kameropties

Tweepersoonskamer

  • Uitzicht op de stad
  • 19 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Suite

  • Uitzicht op de stad
  • 45 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Familiekamer

  • 32 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 eenpersoonsbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Amadeus Bed and Breakfast ligt in Castello, een wijk in Venetië. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Venetië en Terminal Fusina. Marina di Venezia en San Teodoro zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Meer B&B's in Venetië
Kaart
Calle del Dose, Castello 5881, Campo Santa Maria Formosa, Venice, VE, 30122

In de buurt

  • Rialtobrug
    Rialtobrug
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • San Marcoplein
    San Marcoplein
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Basiliek van San Marco
    Basiliek van San Marco
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Campanile van Venetië
    Campanile van Venetië
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Dogenpaleis
    Dogenpaleis
    6 min. wandelen - 0.6 km

Restaurants

  • Dal Moro‘s Fresh Pasta To Go
    3 min. wandelen
  • Pasta Go Express
    2 min. wandelen
  • Ozio
    1 min. wandelen
  • Baci Pasta
    2 min. wandelen
  • Zanzibar
    2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Amadeus Bed and Breakfast

Bed & breakfast vlak bij Rialtobrug
Amadeus Bed and Breakfast ligt op een steenworp van San Marcoplein en Grand Canal. De accommodatie biedt een gratis continentaal ontbijt en nog veel meer. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van deze bed & breakfast zijn:
  • Bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Amadeus Bed and Breakfast bieden voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en minibars.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
  • Gratis toiletartikelen en haardrogers
  • Dagelijkse schoonmaak en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.30 uur tot 10.00 uur

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Receptie met beperkte openingsuren

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Meer

  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger

Entertainment

  • Tv

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice
  • Minibar

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Amadeus Bed & Breakfast Venice
Amadeus Bed & Breakfast
Amadeus Venice
Amadeus And Breakfast Venice
Amadeus Bed and Breakfast Venice
Amadeus Bed and Breakfast Bed & breakfast
Amadeus Bed and Breakfast Bed & breakfast Venice

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Amadeus Bed and Breakfast?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Amadeus Bed and Breakfast inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Amadeus Bed and Breakfast uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Amadeus Bed and Breakfast?

Deze bed & breakfast ligt in Castello, op 5 minuten wandelen van Chiesa di Santa Maria Formosa, San Marcoplein en Rialtobrug. Ook Basiliek van San Marco en Dogenpaleis liggen op 10 minuten wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 26 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 26 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Amadeus Bed and Breakfast

8,0

Zeer goed

8,0

Netheid

8,2

Locatie

7,6

Personeel en service

7,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 11 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 11 beoordelingen

Beoordelingen

8/10 – Goed

Gert, Dinteloord

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten

Locatie, locatie, locatie

Qua locatie top; vlakbij alle bezienswaardigheden. Monica die het B&B runt heeft humor en gaf ons een veel grotere kamer dan waar we voor geboekt hadden. Airco is dramatisch. Veel lawaai, weinig koelte

10/10 – Uitstekend

Michelangelo, Malnate

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Un ottimo B&B vicino a Piazza S.Marco

Un ottimo B&B a prezzi accettabili in un ottima posizione a 5 minuti a piedi da Piazza S.Marco. Il personale è molto gentile.

8/10 – Goed

Sherry, Middleburg

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good but to many stairs

8/10 – Goed

claudio, Bologna

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Weekend romantico

Per un weekend romantico una sistemazione assolutamente ottima, con vista molto suggestiva sui canali di Venezia e la possibilità di fare colazione proprio davanti alla finestra in camera, assolutamente d'effetto! Ottima anche la posizione, a cinque minuti da San Marco e due minuti da Rialto, ma fuori dalla zona di maggior passaggio quindi molto tranquilla.

10/10 – Uitstekend

stephane, Beauvais

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Superbe séjour !

Très bon séjour, accueil très chaleureux, chambre spacieuse, petit déjeuner copieux,très bien situé, calme à recommander !Nous y avons passé un excellent séjour !

4/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Não é o que parece!

Apesar de termos sido bem recebidas no hotel, ele não era nada do que esperávamos. Não tinha elevador, haviam muitos degraus e o quarto era muito diferente das fotos. O banheiro era privativo mas era fora do quarto, o que achei péssimo.O café da manhã no primeiro dia foi bom, no segundo demoraram para servir o café, e não o serviram completo. Não me hospedaria novamente.

10/10 – Uitstekend

Martha, Paris

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Muy recomendable atención

Excelente atención.Generoso desayuno.Simpáticas dueñas. Muy recomendable

4/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

sconsigliato e anche lontano dalla stazione

pessima accoglienza il numero del cellulare impossibile da contattare un secondo numero d emergenza segnato a penna quasi incomprensibile peggio del precedente chiamando il numero di emergenza ho avuto come risposta un messaggio dopo 2 ore pessimo pessimo pessimo

10/10 – Uitstekend

vincent, pont st esprit

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer

voyage romantique

emplacement excellent et suite tres spacieuse. seul bemol la clim ambulante bruyante

6/10 – Redelijk

isabelle, rennes

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

hotel fantome !

arrivés à 20h00 à Venise nous avons attendu 1h30 de voir quelqu un pour la clé de la chambre alors que le descriptif notait une arrivee possible jusqu'à 22 h !! jamais vu personne sauf la femme de chambre qui arrivait comme bon lui semblait 9h20 le 1er jour et 9h00 le 2ème pour préparer le petit déjeuner. lit de la suite = 2 lits de 90 accolés avec des matelas en très mauvais état....