Al Redentore di Venezia Apartments

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Keuken
De huidige prijs is € 264
inclusief belastingen en toeslagen
13 mei - 14 mei

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Superior appartement

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 80 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons zetelbed

Deluxe appartement, uitzicht op het water (Open Space)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op het kanaal
  • 90 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons zetelbed

Executive appartement, 2 slaapkamers, uitzicht op het water

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op het kanaal
  • 100 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 2 tweepersoonsbedden

Deluxe appartement, 1 slaapkamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(5 beoordelingen)
  • 90 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 1 queensize bed, 1 eenpersoonsbed en 1 tweepersoons zetelbed

Superior appartement, uitzicht op het water

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op het kanaal
  • 70 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons zetelbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Al Redentore di Venezia Apartments bevindt zich in La Giudecca, een wijk in in Venetië, en ligt vlak bij de luchthaven en aan het water. Dogenpaleis en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Venetië en Tronchetto (halte waterbus). Marina di Venezia en Stazione Marittima zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Meer pensions in Venetië
Kaart
Fondamenta Ponte Lungo 234/a, Venice, VE, 30133

In de buurt

  • Huis van de Drie Ogen
    Huis van de Drie Ogen
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Zattere
    Zattere
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • Santissimo Redentore-kerk
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Chiesa di Sant’Eufemia
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Giudecca 795
    11 min. wandelen - 1.0 km

Restaurants

  • Ristorante da Gianni alle Zattere
  • Gelateria Nico
  • Osteria Al Squero
  • Cantine del Vino già Schiavi
  • Corner Pub

Over deze accommodatie

Al Redentore di Venezia Apartments

  • Pension vlak bij Grand Canal
  • Al Redentore di Venezia Apartments ligt op een steenworp van San Marcoplein en Piazzalle Roma en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een lift en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Al Redentore di Venezia Apartments bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkuipen, bidets en gratis toiletartikelen
    • (kleer)kasten, keukens en koelkasten

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
  • Shuttleservice van/naar de cruiseterminal (toeslag)

Gezinsvriendelijk

  • Aparte slaapkamer
  • Geluiddichte kamers
  • Keuken in de kamer
  • Koelkast op de kamer
  • Microgolfoven op de kamer
  • Woonkamer

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)

Buiten

  • Aan het water

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift

Meer

  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Lcd-tv

Eten en drinken

  • Afwasmachine
  • Elektrische waterkoker
  • Keuken
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Geluiddichte kamers
  • Kluisje
  • Verwarming
  • Woonkamer

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.30 uur

Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de cruiseterminal en de luchthaven (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.

Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken

Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Als je een verblijf in Venetië hebt geboekt, wordt je verzocht de website #EnjoyRespectVenezia te bezoeken voor belangrijke informatie over de stad en de plaatselijke regelgeving www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia.

Neem als je na 16.00 uur aankomt contact op met de accommodatie om een badge aan te vragen waarmee je toegang krijgt tot de accommodatie.

Toegang tot accommodatie

Ophalen van sleutel, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.40 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.00 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 160 per voertuig (enkele reis)
  • Schoonmaakkosten: EUR 50 per dag. Dit kan variëren op basis van verblijfsduur.

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042B4U9D29AF6
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Al Redentore di Venezia Apartments?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Al Redentore di Venezia Apartments?

Vandaag, 12 mei 2026, kost een verblijf bij Al Redentore di Venezia Apartments van één nacht voor twee volwassenen op 13 mei 2026 min. € 264, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij Al Redentore di Venezia Apartments zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Al Redentore di Venezia Apartments inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Al Redentore di Venezia Apartments uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Biedt Al Redentore di Venezia Apartments een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 160 per voertuig.

Waar staat Al Redentore di Venezia Apartments?

Dit pension ligt in La Giudecca, op 2 km afstand van Giudecca 795 en Dogenpaleis. Ook Piazzalle Roma en Grand Canal liggen op 3 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Al Redentore di Venezia Apartments

9,6

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

9,2

Locatie

9,2

Personeel en service

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 351 van 444 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 71 van 444 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 444 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 444 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 444 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Massimiliano

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Uitstekend
2 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Bharat

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We are truly grateful for your kindness and support throughout our stay. You went above and beyond to help us, and your friendly, caring nature made us feel completely at home. It’s rare to meet someone so genuinely thoughtful and attentive. Thank you for making our trip so comfortable and memorable — we couldn’t have asked for a better host!
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Nicholas c

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great place for a family and away from crowds.
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Antony

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The entire trip stay was handled very well by the staff with a key less entry and access to the apartment. The apartment was fully equipped with all the necessities and we had a perfect canal side view.
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Brett

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Was very nice place I would highly recommend it.
3 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Daryll

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
beautiful property, very spacious and well maintained
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Johana

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente servicio ✨ todo perfecto increíble pedimos 1 noche más 🙂
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Finella

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful stay just across from Venice. Beautiful, roomy and clean apartment! Main hotel was extremely helpful with anything needed. Would recommend to anyone.
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jesus Antonio

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es la segunda vez que me hospedo en esta propiedad y es muy bonita y agradable y su persona atento a las necesidades de los huéspedes
3 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

CELINE

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Bien situé 😉

Logement idéal pour une famille et très bien situé pour visiter Venise. Logement propre et calme.
4 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

robin

Wonderful hotel is great location. I will definitely go back!
9 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jesus

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Property was great and close to everything.
3 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Santiago

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Venice apartment

It was an amazing apartment, my family and I felt very comfortable, bathrooms were spotless, it has been the best place where we stay in our trip to Europe
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Dafina

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Utmärkt! 🌟

Jag och min familj bodde här tre nätter! Jag är otroligt nöjd med servicen, renligheten och hur komplett lägenheten var. Den hade allt du kan tänkas behöva. Rekommenderar starkt om ni vill bo tryggt och fint!
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Søren

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
Alt godt bortset fra sengene var noget til den hårde side.
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Preeti

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice, quiet area of Venice. Apartment had great charm, great air conditioning, great amenities, and excellent staff. Want to stay here again.
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Justin

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Good accommodation for family

Very big rooms. And facilities are good.
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

rodrigo

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Recomendable

Excelente servicio y calidad
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Deon

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Gorgeous, spacious room. Perfect for family with small children.
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Gerardo Ignacio

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a very good property, big, comfortable, clean. Just a little more of information to get there from the train station
2 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Stephanie

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a great stay. The room was clean, everything worked as it should. Felt right at home. The view from our room was spectacular. The staff responded quickly to even the smallest of needs. There are a few markets, and several cafes and restaurants in easy walking distance. Loved our time here!
3 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Malachi

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Calm and quiet island area across from Piazza San Marco. Recommend buying a day or couple day passes for water taxi to cross over daily to the other side. We loved this place and highly recommend it!
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Anita

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nous avons un excellent séjour à Venise. Le logement est parfait , très propre et très spacieux et au calme. Le personnel de la réception de l’hôtel qui gère ce logement est d’une extrême gentillesse. Nous gardons précieusement cette adresse, nous y reviendrons avec plaisir.
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Carlos Alfonso

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Excelente

Es una propiedad muy bonita tambien muy comoda accesible y con muy buen servicio nos quedamos sin agua caliente por la noche hablamos y literal tardaron 15 minutos en ir a revisar y reparar!! Sin duda lo recomiendo y obvio si regreso me vuelvo a hospedar 👌
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

CELINE

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Appartement très bien équipé et au calme. Celui-ci est également proche de commerces, restaurants et d'arrêts de vaporetto. Je recommande.
3 nachten verbleven in augustus 2024