Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Anilu House
Geniet bij dit vakantiehuis van aparte rookruimtes. Dit vakantiehuis biedt een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een haardroger.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Valladolid. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Cenote Zaci en Francisco Canton Rosado Park. Daarnaast kun je ook Casa de los Venados en Museo de San Roque bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Valladolid
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Anilu House inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Anilu House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Anilu House?
Dit vakantiehuis in Valladolid ligt op 3 km afstand van Cenote Zaci, Mercado Municipal en Chocolate Museum - Story Valladolid. Ook Museo de San Roque en Francisco Canton Rosado Park liggen op 3 km afstand.