10/10 – Uitstekend
Pedro
















Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Vandaag, 22 nov. 2025, kost een verblijf bij Casa Narau van één nacht voor twee volwassenen op 6 dec. 2025 min. € 56,30, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit hotel in Valladolid ligt op 15 minuten wandelen van Cenote Zaci, Casa de los Venados en Kathedraal van San Gervasio. Ook Calzada de los Frailes en Klooster van San Bernardino de Siena liggen op 3 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
