deze villa ligt in Ungasan. Winkelcentrum Beachwalk en Eat Street zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Padang Padang Beach en Bingin-strand. Waterbom Bali en Circus Waterpark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Ungasan
The Ocean View Villa: 1 Bedroom biedt onder andere een terras en een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie, meertalig personeel en tuinmeubelen
Bagageopslagruimte en strandlakens
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij The Ocean View Villa: 1 Bedroom hebben veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met aparte badkuipen en douches en haardrogers
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [at_the_apartment].
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Je kunt door de accommodatie worden gevraagd om documentatie te tonen van je recente reisgeschiedenis (zoals stempels in je paspoort) en/of een gezondheidsverklaring in te vullen.
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
The Ocean 1 Bedroom Ungasan
The Ocean View Villa 1 Bedroom
The Ocean View Villa: 1 Bedroom Villa
The Ocean View Villa: 1 Bedroom Ungasan
The Ocean View Villa: 1 Bedroom Villa Ungasan
Veelgestelde vragen
Beschikt The Ocean View Villa: 1 Bedroom over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij The Ocean View Villa: 1 Bedroom?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Ocean View Villa: 1 Bedroom inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The Ocean View Villa: 1 Bedroom uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat The Ocean View Villa: 1 Bedroom?
Deze villa in Ungasan ligt en op 5 km afstand van Paintball Bali Jimbaran Hill Activity Village, Melasti Beach en Nyang Nyang-strand. Cultureel Park Garuda Wisnu Kencana ligt op 5 km.