Shiinamachi house

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Parking beschikbaar

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 1 eenpersoons futon en 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Shiinamachi house ligt in Toshima, een wijk in Tokio. Winkelbuurt Ameyoko en Ginza Six zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Nationale tuin Shinjuku Gyoen en Tokyo Disneyland®. Tokyo Disney Resort® en Yomiuriland mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Kaart
Nishiikebukuro, 4-chōme−35−2, Tokyo, 171-0021

In de buurt

  • Een rustige tuin met een vijver, rotsen en een prieel.
    Tuin van Mejiro
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een historisch bakstenen gebouw met boogvensters en klimop tegen de muren.
    Rikkyo-universiteit
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Een hoog, rood gebouw met een blauw-wit bord, omringd door andere gebouwen.
    Onderwijscentrum voor Veiligheid in Ikebukuro
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Een modern gebouw met een glazen gevel en een uniek geometrisch ontwerp.
    Tokyo Metropolitan Theatre
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Een aquarium met een groot bassin vol diverse vissen en koraal.
    Sunshine City Shopping Mall
    5 min. rijden - 2.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Shiinamachi - 4 min. wandelen
  • Station Kanamecho - 11 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 59 min. rijden

Restaurants

  • 南天
    4 min. wandelen
  • PIZZA&BAR椎名島
    5 min. wandelen
  • Cycad Brewing
    6 min. wandelen
  • 四文屋椎名町店
    6 min. wandelen
  • カフェサイフォニスタ
    6 min. wandelen

Over deze accommodatie

Shiinamachi house

  • Hotel vlak bij Nationale tuin Shinjuku Gyoen
  • Shiinamachi house bevindt zich vlak bij Waseda University en heeft veel te bieden.
  • Andere voordelen zijn:
    • Parkeerplaatsen ter plaatse, een oplaadpunt voor elektrische auto's en meertalig personeel
    • Rookvrije accommodatie

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gastendiensten

  • Meertalig personeel

Meer

  • Gebouwd in 1982
  • Roken is niet toegelaten

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.

Hoe laat kan ik bij Shiinamachi house inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Shiinamachi house uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Shiinamachi house?

Dit hotel ligt in Toshima, op 3 km afstand van Rikkyo-universiteit, Sunshine City Shopping Mall en Sunshine Aquarium. Ook Waseda University en Tuin van Chinzan-so liggen op 5 km afstand. Station Shiinamachi ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Kanamecho is het 11 minuten wandelen.