Dit appartement is rookvrij. Geniet er van een lift. Dit appartement biedt een kitchenette met een microgolfoven. Geniet daarnaast van een wasmachine/droogkast en een televisie met digitale zenders. Er zijn gemakken als een waterkoker en een rijstkoker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en gratis theezakjes/instant koffie.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van wasmachines/drogers en een rijstkoker. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche, pantoffels, een bidet en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer heeft een televisie met digitale zenders. Ook heeft elke kamer een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Minikoelkast
Rijstkoker
Theezakjes/oploskoffie
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv met digitale zenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Wasmiddel
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie M130012699
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Pebliss Kaede No.2 Tokyo
Pebliss Kaede No.2 Apartment
Pebliss Kaede No.2 Apartment Tokyo
Over deze buurt
dit appartement ligt in Itabashi, een wijk in Tokio. Keizerlijk paleis van Tokyo en Sensō-ji-tempel zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Buitenmarkt van Tsukiji en Roppongi Hills. Ga naar Tokyo Dome om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Nationale tuin Shinjuku Gyoen, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Nakacho 7, Room 9A, Itabashi, Tokyo, Tokyo, 173-0022
In de buurt
Nanzoin-tempel
4 min. rijden - 2.1 km
Kinderboerderij in het Higashiitabashi-park
15 min. wandelen - 1.3 km
Japans Kalligrafiemuseum
15 min. wandelen - 1.3 km
Ajinomoto Field-stadion van Nishigaoka
4 min. rijden - 2.1 km
Museum van de Tokyo Kasei-universiteit
5 min. rijden - 2.7 km
Lokaal vervoer
Station Naka-itabashi - 6 min. wandelen
Station Itabashikuyakushomae - 15 min. wandelen
Tokio (HND-Haneda) - 42 min. rijden
Restaurants
福しん
5 min. wandelen
然の膳
9 min. wandelen
モスバーガー&カフェ
6 min. wandelen
キリンとラガーまん
8 min. wandelen
Snoop Burger
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pebliss Kaede No.2?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Pebliss Kaede No.2 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Pebliss Kaede No.2 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Pebliss Kaede No.2?
Dit appartement ligt in Itabashi, op 5 km afstand van Rikkyo-universiteit, Sunshine City Shopping Mall en Sumida-rivier. Ook Tokyo Dome en Nationale tuin Shinjuku Gyoen liggen op 10 km afstand. Station Itabashikuyakushomae ligt op 15 minuten wandelen en naar Itabashi-kuyakushomae Station is het 16 minuten wandelen.