Aparthotel

Minn Asakusa Kappabashi

Accommodatieklasse: 4.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 71
7 mei - 8 mei

Kameropties

Deluxe appartement

  • 65 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 4 eenpersoonsbedden en 2 eenpersoons zetelbedden

Standaard appartement

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 eenpersoonsbedden, 1 eenpersoons opklapbed en 1 eenpersoons zetelbed

Superior appartement

  • 36 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 2 eenpersoonsbedden en 3 eenpersoons futons

Superior Apartment

  • Max. aantal: 5

Deluxe Apartment

  • Max. aantal: 6

Moderate Room

  • Max. aantal: 4

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Minn Asakusa Kappabashi bevindt zich in Taito, een wijk in Tokio, en ligt vlak bij een metrostation. Sensō-ji-tempel en Tokyo Skytree zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Tokyo Disneyland® en Tokyo DisneySea®. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Tokyo Dome. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Meer aparthotels in Tokio
Kaart
3-chome-25-13 Nishiasakusa, Tokyo, Tokyo, 111-0035

In de buurt

  • Kappabashi-dori
    Kappabashi-dori
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Schrijn van Asakusa
    Schrijn van Asakusa
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Sensō-ji-tempel
    Sensō-ji-tempel
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Uenopark
    Uenopark
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Yoshiwara-heiligdom
    9 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Treinstation Asakusa (Tsukuba Express) - 5 min. wandelen
  • Station Iriya - 8 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 45 min. rijden

Restaurants

  • センシング タッチ オブ アース
    3 min. wandelen
  • 博多串焼き ハレノイチ
    4 min. wandelen
  • バーミヤン
    1 min. wandelen
  • 大多福
    4 min. wandelen
  • Café Otonova
    3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Minn Asakusa Kappabashi

Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een conciërgeservice over een wasserij en een 24-uurs receptie. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook meertalig personeel. Elk aparthotel is voorzien van een flatscreentelevisie met digitale zenders en een keuken met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine/droogkast en een rijstkoker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een aparte badkuip en douche.Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Minn Asakusa Kappabashi heeft 24 kamers met wasmachines/drogers en een kluis. Alle bedden hebben donsdekens. Alle kamers in dit aparthotel met 4,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche, pantoffels, een bidet en een haardroger.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders. Ook heeft elke kamer een rijstkoker en een strijkplank/strijkijzer. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Diepvriezer
  • Keukenpapier
  • Koelkast/diepvriezer
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven met roosterfunctie
  • Rijstkoker
  • Schoonmaakartikelen

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Donzen dekbed

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Aparte badkuip en douche
  • Bidet
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Flatscreen-tv met digitale zenders

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droogkast
  • Wasmiddel
  • Wasserette

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Lift
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • 24-uursreceptie
  • Conciërgeservices
  • Huishoudservice op verzoek
  • Kluisje
  • Meertalig personeel
  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verduisterende gordijnen
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een dierentuin
  • Dicht bij een metrostation
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In een historische wijk
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 24 units
  • Handdoeken (verschoond op verzoek)
  • Schoon beddengoed op verzoek
  • Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
  • Schoonmaakservice (op verzoek)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een toegangscode.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Accommodatie ook bekend onder de naam

Minn kappabashi Tokyo
Minn kappabashi Aparthotel
Minn kappabashi Aparthotel Tokyo

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Minn Asakusa Kappabashi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Minn Asakusa Kappabashi?

Vandaag, 14 apr. 2026, kost een verblijf bij Minn Asakusa Kappabashi van één nacht voor twee volwassenen op 7 mei 2026 min. € 71, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Minn Asakusa Kappabashi inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Minn Asakusa Kappabashi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Minn Asakusa Kappabashi?

Dit luxe aparthotel ligt in Taito, op 15 minuten wandelen van Kappabashi-dori en Sensō-ji-tempel. Ook Tokyo Skytree en Tokyo Dome liggen op 5 km afstand. Treinstation Asakusa (Tsukuba Express) ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Station Iriya is het 8 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Minn Asakusa Kappabashi

9,0

Fantastisch

9,0

Netheid

9,0

Voorzieningen

9,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 416 van 705 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 205 van 705 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 60 van 705 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 18 van 705 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 705 beoordelingen

Beoordelingen

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
3 nachten verbleven in september 2023

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer

Great stay with a great location

We had a great stay in Minn Kapabashi. The location is good and the room was very comfortable. The combination of regular beds and tatamis is very nice. Everything was working, but what should be improved is (as there is an indication stove) to get induction capable pots. The regular ones did not sounds good on the induction stove.
4 nachten verbleven in september 2023

10/10 – Uitstekend

Srinivas

Positief: Netheid
Laundry was very convenient. Multiple beds were super convenient. Its in a good area - close enough to the Asakusa train station.
2 nachten verbleven in april 2026

10/10 – Uitstekend

Cynthia

Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid
Nice and clean. Big room. Wonderful location, close to transportation, shopping, restaurants, and sight seeing spots. Nice to have washer and dryer in the room.
3 nachten verbleven in december 2025

8/10 – Goed

Jerome

Positief: Netheid
Chambre ideale pour 3 personnes car lit superposé pour la 4e personne peu confortable. Bien insonorisée et bien équipée Bonne situation geographique, Family Mart à côté avec les stations Ueno et Iriya à 10 min à pied. Quartier Asakusa tres proche également.
5 nachten verbleven in maart 2026

6/10 – Redelijk

Jun

Staff was no where to be found when service was needed. Never got a reply to messages on Expedia.
4 nachten verbleven in april 2026

8/10 – Goed

cheuk wai

Reisde met familie
Positief: Netheid
設施開始老化,櫥櫃裏面的易潔鑊,都給客人用到刮損了,不能使用
1 nacht verbleven in februari 2026

6/10 – Redelijk

Lok Yu

Reisde met partner
Positief: Netheid
距離車站有點遠,最近應該是入谷站。 大堂暫存行李位不多,全自助check in. 房間沒有樽裝水和牙刷。 房間有舒適寬敞整潔,有洗衣機方便
3 nachten verbleven in maart 2026

8/10 – Goed

chi

Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid
We have 2 children. It's impossible for us to take the train with all the luggages and children. We took the limousine bus @ the view hotel to/from haneda airport ( 5 mins walk ) . not the most convenient location ( 5-10min walk to the subway/train station) but good for family. Enough room and included washer and dryer !
2 nachten verbleven in maart 2026

8/10 – Goed

Stéphanie

Reisde met familie en kleine kinderen
Negatief: Netheid
Appartement mignon mais propreté pas au niveau: notamment linge de lit pas propre, papier peint arraché. Personnel absent (on n'a croisé personne en une semaine), climatisation ok et cuisine bien fournie en ustensiles.
5 nachten verbleven in maart 2026

8/10 – Goed

TAKANORI

Reisde met familie
Positief: Netheid
アメニティ記載はなかったのですが、ドライヤーかありました。炊飯器はないと記載されていましたが、ありました。充実した備品でした。 洗濯機がドラム式で乾燥もできると喜んでいましたが、あまり乾かなかったので、残念でした。 部屋干しのほうが乾くかもしれません。 お部屋は清潔でしたが、画像よりは狭く感じました。全体的には快適に過ごせました。安くで家族皆同じ部屋で泊まれたのは安心で幸せでした。
2 nachten verbleven in maart 2026

8/10 – Goed

Jean-Philippe

Positief: Netheid
3 nachten verbleven in februari 2026

10/10 – Uitstekend

Deshana

Positief: Netheid
Perfect for a family traveling together.
1 nacht verbleven in maart 2026

8/10 – Goed

Cindy

Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid
It’s more good if you have a in person customer service.
2 nachten verbleven in maart 2026

2/10 – Ontzettend slecht

Adrian

Reisde met familie en kleine kinderen
Negatief: Netheid
Check in process didn’t work and since no employee is present at front desk, it was a bit difficult. Room was not clean. Sheets had excessive human hair, fresh makeup stains and food wrappers. Appeared as if they were just folded and put away after last person slept in them, not washed. Poor response from hotel to address concerns and very disturbing that something so blatantly soiled slipped through and does not give me confidence the room was actually clean. If you want a clean room and a manned front desk, look elsewhere. If you want to pay to lay in filth, this place is for you.
5 nachten verbleven in maart 2026

6/10 – Redelijk

Sayuri

6 nachten verbleven in maart 2026

8/10 – Goed

Nancy I Sanchez and Elmer, Phoenix

Positief: Netheid
The hotel is clean, nice views, the only thing is that we need to send our luggage from kioto and we couldn’t because they never answer the phone, they said that Minn doesn’t have someone to receive the luggage. Unfortunately.
4 nachten verbleven in februari 2026

10/10 – Uitstekend

Stephanie

Positief: Netheid
Minn Asakusa kappabashi was a great place to stay. The location was perfect walking distance to public transportation, shopping/dinning, and attractions. Checking in and out was easy and the hotel was very clean. I highly recommend this hotel for your next stay.
6 nachten verbleven in maart 2026

8/10 – Goed

Fenfen

5 nachten verbleven in maart 2026

10/10 – Uitstekend

Isabelle

Reisde met familie
Positief: Netheid
Logement propre, bien situé, à distance de marche de la gare et du métro. Bonne grandeur pour une famille de 4. Je le recommande.
2 nachten verbleven in februari 2026

10/10 – Uitstekend

Therese

Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid
Its an 8 minute walk to Iriya subway....about 13 minute walk to asakusa express and 14 minute walk to tawaramachi which is ginza line. Good walking distance to 24 hour Don Quixote.
5 nachten verbleven in maart 2026

10/10 – Uitstekend

Maria

Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid
Check-in and out was easy. Air-conditioning was nice, staff were helpful. Kitchen was suitable for my family and I to eat in. Close to many convenience stores which is handy. Bath and shower, washer and dryer came in handy. Is quite a walk I recommend jumping in an uber from the train station. Love this place would definitely stay again.
2 nachten verbleven in maart 2026

10/10 – Uitstekend

Chuong Thong

Reisde met partner
Positief: Netheid
Fully equipped kitchen and big bed. Plenty of room for big luggage. Love the laundry. Will definitely stay here again.
3 nachten verbleven in maart 2026

6/10 – Redelijk

Yang

Negatief: Netheid
4 nachten verbleven in maart 2026

8/10 – Goed

Rachel

Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid
This is a virtual first hotel where there is no staff on site, so if you prefer having 24/7 concierge, this may not be for you. Other than that, the room is decent size for 4 people with 2 beds and 2 tatami. It is convenient located within walking distance to Donqi, Senji temple etc. Hotel is very clean as well.
2 nachten verbleven in maart 2026