Hotel New Otani Tokyo The Main

Kies datums om prijzen te bekijken

Luxe
4.5-sterrenaccommodatie
9,4

Uitzonderlijk

Hotel met een luxe stijl niet ver van Keizerlijk paleis van Tokyo

Een buurtwinkel, shoppen ter plaatse en 3 koffiebars/cafés vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel New Otani Tokyo The Main. Trakteer jezelf op wellness met een gezichtsbehandeling of een lichaamsbehandeling. Ga uiteten bij een van de 20 restaurants ter plaatse. Naast een Japanse tuin en een kapsalon, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Spa
  • Parking inbegrepen
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Sportschool
De huidige prijs is € 277
9 jun - 10 jun

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Hotel New Otani Tokyo The Main

  • Hotel met een luxe stijl niet ver van Keizerlijk paleis van Tokyo
  • Een buurtwinkel, shoppen ter plaatse en 3 koffiebars/cafés vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel New Otani Tokyo The Main. Trakteer jezelf op wellness met een gezichtsbehandeling of een lichaamsbehandeling. Ga uiteten bij een van de 20 restaurants ter plaatse. Naast een Japanse tuin en een kapsalon, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Een seizoensgebonden buitenzwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
    • Bagageopslagruimte, een balzaal en een cadeauwinkel
    • Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel en de locatie
  • Kamervoorzieningen
  • De 554 kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van voordelen zoals airconditioning en badjassen, naast faciliteiten zoals gratis internet en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid en de grootte van de kamers in deze accommodatie.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Diepe ligbaden, gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Hd-televisies van 32 inch met digitale zenders
    • Koelkasten, kinderpantoffels en dagelijkse schoonmaak

Prijzen en affiliaties

  • Deze accommodatie is lid van Preferred Hotels & Resorts.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Bij het ontbijttarief is geen ontbijt inbegrepen voor kinderen van 4 t/m 5 jaar. Je kan het ter plaatse aanvragen tegen de vermelde kinderontbijttoeslag.

Renovaties en sluitingen

Deze accommodatie is van 11 januari 2027 tot 11 januari 2027 gesloten (datums kunnen wijzigen).

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Per geregistreerde volwassene kan één kind van 5 jaar of jonger gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd

Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer JPY 4025–9775 voor volwassenen en JPY 4025–5750 voor kinderen
  • Toeslag voor luchthavenshuttle: JPY 3600 per persoon (enkele reis)
  • Kindertarief voor de luchthavenshuttle: JPY 1800 (enkele reis), (van 6 tot 12 jaar oud)
  • Toeslag voor voorzieningen: JPY 6600 per persoon, per dag, inclusief gebruik van: de sauna, het zwembad, fitnessfaciliteiten

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Gasten hebben toegang tot de gezondheidsclub ter plaatse (The Golden Spa New Otani) tegen de vermelde vergoeding. De gezondheidsclub beschikt over een fitnessruimte, een binnenzwembad en een sauna. Gasten moeten 18 jaar of ouder zijn om toegang te krijgen tot deze faciliteit.
Gasten met tatoeages mogen geen gebruik maken van het seizoensgebonden buitenbad van deze accommodatie om geen aanstoot te geven aan andere gasten.
Voor kinderen tot en met 3 jaar zijn geen extra bedden beschikbaar.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 10 juli tot 23 september
Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Gasten jonger dan 18 jaar oud worden niet tot het zwembad, de healthclub en de fitnessfaciliteiten toegelaten.
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Veelgestelde vragen

Beschikt Hotel New Otani Tokyo The Main over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel New Otani Tokyo The Main?

Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel New Otani Tokyo The Main van één nacht voor twee volwassenen op 9 jun. 2026 min. € 277, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Hotel New Otani Tokyo The Main?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Hotel New Otani Tokyo The Main inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel New Otani Tokyo The Main uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Biedt Hotel New Otani Tokyo The Main een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van JPY 3600 per persoon.

Waar staat Hotel New Otani Tokyo The Main?

Dit luxe hotel ligt in Chiyoda, op 2 km afstand van Hotel New Otani Tokyo en Keizerlijk paleis van Tokyo. Ook Tokyotoren en Tokyo Dome liggen op 5 km afstand. Fukuma Station ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Kojimachi is het 9 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

9,4

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

9,4

Voorzieningen

9,6

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 931 van 1216 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 181 van 1216 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 58 van 1216 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 22 van 1216 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 24 van 1216 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

RODERICK

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Prima verblijf in Tokio

Prima groot stadshotel, veel kamers en dus veel gasten, wat soms to drukte leidt bij het ontbijt en bij in- en uitchecken. Verschillende restaurants, heel verschillende prijzen. Ruim winkelaanbod in het hotel. Over het algemeen service-minded personeel. Metro en trein op enige minuten loopafstand, wat niet zo prettig is bij hitte of regen. Altijd taxi's beschikbaar. Bedden laag en vrij hard. Keurig onderhouden en schone kamer.
5 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

John

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, comfortable, great food, so polite. Loved this hotel.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ali

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic hotel
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Hsuante

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location, food options are great
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Norio

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
見事なホスピタリティです。
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Robert Lee

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel was amazing and beautiful. The garden was a jewel in the middle of Tokyo. Everything was excellent!
4 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Silvia

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great and comfortable hotel with a beautiful garden.
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Keiko

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
ホテルは非常に良い
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Maer

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It is a very pretty hotel. Located in a quiet area of Tokyo.
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

MAK

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent Hotel New Otani in the heart of Tokyo with wonderful Japanese service & great value!
16 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Phillip

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Convenient located…great amenities…busy…just a smidge corny!
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

James

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I have stayed at New Otani numerous times over the past 20+ years. I love this hotel. The garden is such a nice place to walk around.
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jensen

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What a jewel to stay! The staff are positively wonderful, the hotel itself is spotless and pleasant. The location couldn’t be better, set in a relaxing environment with the ability to dive into hustle and bustle of the city! Would stay again!
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Walter

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Classy, clean room, nice area, great staff in parking entrance, lobby, restaurant and housekeeping personnel. Definitely worth it.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tisa

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel Otani is beautiful. I do wish we spent a few more days here. The staff was helpful and amenities were plentiful. It's perfectly located within walking distance of places to eat and public transport. We thoroughly enjoyed our stay and will come back again!
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Justin

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I have absolutely no complaints about this hotel at all, it was perfect.
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Mitsuru

Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good overall
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Yimin

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Charles

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was great the breakfast could
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Robert

Positief: Netheid, personeel en service
breakfast buffet adequate but not inspiring. scrambled eggs awful
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

yayoi

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
チェックインの際に非常に親切な対応をして頂けました。
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Van Der Meijs

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
全て最高でした。
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

ravichandran

Quite luxurious
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Cynthia

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
we didn’t have breakfast included, but I would recommend it. The room was very comfortable in the hotel is absolutely beautiful. We enjoyed that Japanese garden. Lots of places to eat in the hotel.
view of garden from garden rsstaurant
view from view in main tower
woman getting a photo shoot in the garden
garden
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Monica

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was a beautiful hotel. We felt pampered and very comfortable. We also had a wonderful lunch at a restaurant in the garden!
1 nacht verbleven in januari 2026