Nesthotel alt. Meguro Station bevindt zich in Meguro, een wijk in Tokio, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Keizerlijk paleis van Tokyo en Sensō-ji-tempel zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Baai van Tokio en Uenopark. Ga naar Nationaal stadion om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Nationale tuin Shinjuku Gyoen, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
1-2-19 Shimomeguro, Meguro, Tokyo, 153-0064
In de buurt
Meguro River Cherry Blossoms Promenade
1 min. wandelen - 0.2 km
Meguro River
1 min. wandelen - 0.2 km
Winkelcentrum Yebisu Garden Place
14 min. wandelen - 1.2 km
Meguro Gajoen
3 min. wandelen - 0.3 km
Megro-kunstmuseum
6 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
Station Meguro - 2 min. wandelen
Station Shirokanedai - 14 min. wandelen
Tokio (HND-Haneda) - 41 min. rijden
Restaurants
カフェ・ベローチェ
1 min. wandelen
野方ホープ
1 min. wandelen
大戸屋
1 min. wandelen
Les Joues De Bébé
2 min. wandelen
Bangkok Oriental
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Nesthotel alt. Meguro Station
Hotel vlak bij Tokyotoren
Nesthotel alt. Meguro Station bevindt zich vlak bij Shibuya Crossing en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een 24-uurs receptie, bagageopslagruimte en een automaat
Rookvrije accommodatie, een kluis bij de receptie en een lift
Kamervoorzieningen
De 65 kamers zijn inclusief voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Bidets, badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Betaalfilms
Lcd-tv van 22 inch met premium zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 5 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: PayPay, LINE Pay en R Pay
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Nesthotel alt. Meguro Station?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Nesthotel alt. Meguro Station?
Vandaag, 19 mei 2026, kost een verblijf bij Nesthotel alt. Meguro Station van één nacht voor twee volwassenen op 8 jun. 2026 min. € 77, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Nesthotel alt. Meguro Station zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Nesthotel alt. Meguro Station inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Nesthotel alt. Meguro Station uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Nesthotel alt. Meguro Station?
Dit hotel ligt in Meguro, op 5 km afstand van Universiteit Keio, Shibuya Crossing en Tokyotoren. Ook Shibuya Scramble Square en Shibuya Sky liggen op 5 km afstand. Station Meguro ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Shirokanedai is het 14 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Nesthotel alt. Meguro Station
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
8,0
Locatie
8,2
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 116 van 321 beoordelingen
10 - Uitstekend
116
Gastenscore: 8 - Goed. 129 van 321 beoordelingen
8 - Goed
129
Gastenscore: 6 - Redelijk. 48 van 321 beoordelingen
6 - Redelijk
48
Gastenscore: 4 - Matig. 20 van 321 beoordelingen
4 - Matig
20
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 321 beoordelingen
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The facility is very simple, and the area is fantastic. The room is a little dated but still clean. The room is large in comparison to most places. The lounge area is a great addition as well, with a coffee station and breakfast.
Nisara
11 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
YUKI
21 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
立地、サービス全て良かった。朝食のパンが無料サービスですが、とても美味しかった。
YUKI
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Chi Fai
7 apr 2026
Positief: Netheid
Facilities and supplies (toiletries, towels , pajamas ) are sufficient. Small but clean room
Chi Fai
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hikaru
3 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten