Geheel appartement

East One

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 316
16 apr - 17 apr

Kameropties

Premium penthouse (2F)

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 2 tweepersoonsbedden en 1 eenpersoons zetelbed

Premium studio suite (1F)

  • 50 m²
  • Max. aantal: 5
  • 2 tweepersoonsbedden en 1 eenpersoons zetelbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

East One ligt in Shinjuku, een wijk in Tokio. Tokio Midtown en Roppongi Hills zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Uenopark en Baai van Tokio. Ga naar Tokyo Dome om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Nationale tuin Shinjuku Gyoen, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Meer appartementen in Tokio
Kaart
7-19-9 Shinjuku, Tokyo, Tokyo, 160-0022

In de buurt

  • Waseda University
    Waseda University
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Nationale tuin Shinjuku Gyoen
    Nationale tuin Shinjuku Gyoen
    3 min. rijden - 1.4 km
  • Samuraimuseum
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Park van Okubo
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Shinjuku Isetan
    15 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Higashi-shinjuku - 6 min. wandelen
  • Station Shin-Okubo - 11 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 44 min. rijden

Restaurants

  • 磯丸水産
    3 min. wandelen
  • 東新宿 LOVE TKO
    3 min. wandelen
  • 大むら
    3 min. wandelen
  • 新宿HEAD POWER
    5 min. wandelen
  • 山西亭
    3 min. wandelen

Over deze accommodatie

East One

Geniet bij dit appartement van aparte rookruimtes. Elk appartement heeft een wasmachine/droogkast. Verder is de kitchenette voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een eetruimte en een waterkoker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een flatscreentelevisie.
East One heeft 2 kamers met wasmachines/drogers en pantoffels. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche, een bidet, een toilet met elektronische bidet en gratis toiletartikelen.

In dit appartement in Tokio is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Ook heeft elke kamer een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Kitchenette

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer
  • Toiletpapier

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Vliegenramen

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droogkast
  • Wasmiddel

Werkplekken

  • Bureau

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verduisterende gordijnen

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 2 units
  • Geluiddichte muren

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Accommodatie ook bekend onder de naam

East One Tokyo
East One Apartment
East One Apartment Tokyo

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij East One?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij East One?

Vandaag, 6 apr. 2026, kost een verblijf bij East One van één nacht voor twee volwassenen op 16 apr. 2026 min. € 316, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij East One inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij East One uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat East One?

Dit appartement ligt in Shinjuku, op 2 km afstand van Samuraimuseum, Waseda University en Nationale tuin Shinjuku Gyoen. Ook Tokyo Dome en Keizerlijk paleis van Tokyo liggen op 5 km afstand. Station Higashi-shinjuku ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Wakamatsu-kawada is het 12 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over East One

9,0

Fantastisch

9,8

Netheid

8,8

Voorzieningen

9,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 11 van 15 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 15 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 15 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 15 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 15 beoordelingen

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

John

Reisde met partner, Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was very spacious, clean, and comfortable for our stay. The host was very communicative ahead of our arrival (unfortunately the Expedia app made it impossible for me to respond) and he provided a guide with check-in/out instructions, and information on using the amenities. They were a great host! The location is an easy 10-15 min walk to a number of subway and train stations which made exploring a breeze.
4 nachten verbleven in oktober 2025

10/10 – Uitstekend

david ken

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The accommodations was very clean and close to grocery stores. The only problem we had was the control panel for the water heater kept on talking ( Japanese ) . We did not understand what the panel was saying and we didn't know how to turn the notifications off. It got real annoying after a while.
6 nachten verbleven in september 2025

8/10 – Goed

Mikkel

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer

Dejligt sted

Dejligt sted med god beliggenhed
5 nachten verbleven in juli 2025

10/10 – Uitstekend

ゆあ

Reisde met een groep
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
とても広くカトラリーも豊富でよかったです。 パジャマがないのでそこは不便かなと思いますが他はよかったです!
1 nacht verbleven in november 2024

10/10 – Uitstekend

Pierre

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Top
4 nachten verbleven in mei 2024

10/10 – Uitstekend

Jaylee

Reisde met familie
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s a good walk from the station but other than that.. it’s a quiet peaceful neighborhood.. would book again in the future
3 nachten verbleven in april 2024

6/10 – Redelijk

???

Reisde met familie
部屋は悪くないが、歯ブラシなど普通あるような物がなく、送られてくるメールも日本人向けでなく到着するまで不安だらけでした。  2階の音が朝うるさくて目が覚めた
1 nacht verbleven in maart 2024

10/10 – Uitstekend

えらん

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
とても綺麗で、充実した時間を過ごせました。
1 nacht verbleven in maart 2024

8/10 – Goed

HOK YEE

Reisde met een groep
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay with a group of 3 to 4.
5 nachten verbleven in maart 2023

10/10 – Uitstekend

Yu

Reisde met een groep
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
綺麗で広く、とても良かったです
1 nacht verbleven in december 2021

10/10 – Uitstekend

NANA

1 nacht verbleven in november 2021

10/10 – Uitstekend

SHIZUKA

Positief: Netheid, comfort kamer
とても素敵なホテルでした。 キッチンもあり、調理ができてゆっくり滞在することができました。 お風呂も広く、快適でした。 ぜひまた、利用したいです。
1 nacht verbleven in februari 2021